Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
10. máj 2012

@lulu667 no ja som čakala na mrchu, konečne včera došla po niekoľkodňovom meškaní. Dnes som doteraz ležala v kŕčoch, aj som skoro odpala, ale teším sa, lebo v pondelok 14.5. môžem ísť už na krv na hormonálny profil a potom o 2 týždne budú výsledky. Na prvom sedení mi brala stery a robila ultr. a ešte som bola u gyn. na cytologiu, ktorá je v poriadku. Tak uvidíme, čo povie dr. či pôjdem aj na laparoskopiu alebo iba na SIS. Všetko závisí od výsledkov 🙂 Takže nám to vychádza podobne 🙂

maruskaaaa
10. máj 2012

@gelinka75 tak mrcha konečne došla včera večer, som šťastná ako blcha. Hoci dnes som mala strašné krče až som skoro odpadla. Ach tá moja chudokrvnosť. Ale 14.5 už idem konečne na krv (HP). Jáj či sa teším, aspň niečo sa pohlo. 🙂 Takže už vieš cenu inj. No dobrá pálka. Ale čo by sme pre to neurobili no nie?

lulu667
10. máj 2012

@maruskaaaa ja len dufam ze ma neposle na laparku uz nene 😖 mne sa to trocha natiahne lebo na cytologiu idem az 16 no a nez dojdu vysledky neviem no a este aj medzi tym chodim obvodakovi bo ze mam nieco z mocakom tak uvydime tez cakam na vysledky....

maruskaaaa
10. máj 2012

@lulu667 ja som sa dr. pýtala, že na základe čoho mi povie či laparka alebo SIS, tak vravela, že na základe všetkých výsledkov. Tak hádam, sú tam odborníci a vedia čo robia. Neboj, však nejako nám to ubehne, snáď nebudeme čakať dlho. Ja som mala výsledky cyto za 2 týždne. Škoda, že na tie výsledky sa tak dlho čaká

gelinka75
10. máj 2012

@maruskaaaa no super, tak konecne, ani ja som sa nevedela dockat, prisla tiez v noci na dnes 😀 preco ides az 14? nebude to neskoro na HP? hej je to dost vela penazi, ale co sa da robit :(

dadenka111
10. máj 2012

@gelinka75 ahoj citala som, ze uz mas protokol. ja idem v pondelok na konzultaciu. myslim si, ze tiez dostanem dlhy protokol. od ktoreho DC si zacinas pichat ten diferline a co je ta antika? kolko stali vsetky lieky? ď.

lulu667
10. máj 2012

@maruskaaaa no to ja tych vysledkou budem mat dost mozu citat az do vecera haha 😀 a co je ti SIS?
mno nemuselo by to dlho trvat to ja musim15ho na krv 16ho na cyto 20ho obvodakovi a 23 do gf mozem na neco zabudnut jak to ja viem 😀 😀 este ze si vsetko pisem 😉

gelinka75
10. máj 2012

@dadenka111 ahoj, tak nam to mozno vyjde narovnako 😀 ja zacinam troska inak lebo nabieham z antikoncepcie, ktoru beriem uz 2 mesiace, musim este vybrat dalsi plat co mi vychadza do 2.6. a hned 3.6. idem pichat prvu injekciu, to budem 25DC, za 3 dni nato mam dostat mrchu a ist na kontrolu 😉

gelinka75
10. máj 2012

@dadenka111 pre lieky idem dnes, lebo mi ich museli objednat, vyratala to na cca 400 eur

lulu667
10. máj 2012

@gelinka75 baby a hm...aka mrcha?som troska mimo

gelinka75
10. máj 2012

@lulu667 menzes? 😀 😀

dadenka111
10. máj 2012

@gelinka75 noo mozno narovnako. 😵 uvidime. ja som dnes 4DC a nemam antikoncepciu, tak som zvedava ako zacnem pichat, kedy a co. ten diferline ma vyvolat mrchu?

lulu667
10. máj 2012

juj hmm take nazvy ja este neovladam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 novacik... 😉

maruskaaaa
10. máj 2012

@gelinka75 mrcha prišla až včera vnoci o 10.00 hod. dr. mi vravela, že rozpätie je 2-5 dní. Minimálne však musíš menštruovať 24 hod., a mne 24 hod. vychádza až zajtra večer o 22.00 hod. a krv sa berie ráno, tak preto až v pondelok, to nepresiahne 5 deň. A už má tie inj aj doma alebo si ich zatiaľ len objednala? 🙂

dadenka111
10. máj 2012

@lulu667 mrcha, cervena, svina, ... 😉

lulu667
10. máj 2012

@dadenka111 novacik som ja v tomto 😀 😀 😀 😀

gelinka75
10. máj 2012

@dadenka111 ja som dnes 1DC tak budes popredu o 3 dni 😀 😀 aj keby ti dali kratky protokol zacnes az na 2DC dalsi cyklus, pri dlhom cca 24DC v tomto cykle co mas, dipherelin je priprava na stimulku, 1 injekcia denne, potom sa k nej pridavaju dalsie 2 lieky co su stimulacne a spolu pichas 3 injekcie

gelinka75
10. máj 2012

@maruskaaaa tak to budes 5DC to je ok, mam objednane lieky, dnes idem pre ne 😉

maruskaaaa
10. máj 2012

@lulu667 SIS - priechodnosť vaječníkov, robí sa to ambulantne, alebo laparokopicky - pod anestézou, neboj, tie názvy tu raz-dva pochytíš, ani sa nestihneš čudovať 🙂

dadenka111
10. máj 2012

@lulu667 nevadiii, nastudujes pochytis vsetko za chvilu. ja som bola na zaciatku mimo zo vsetkeho. aj tie skratky boli pre mna spanielska dedina. ze CD, DPO, BF, MS, MM, LF, HP, HCG, LH, IUI, IVF, OPU, ET, KET, OHSS...... a tak dalej a tak dalej 😀

maruskaaaa
10. máj 2012

@gelinka75 a v akej lekárni si ich objednávala?

lulu667
10. máj 2012

tak to duuufam 🙂 no nic musim ist poslat bluzocku(juj som predala) ale hned som tu tak ako vcera az do rana nedokazala som prestat citat 🙂

maruskaaaa
10. máj 2012

@dadenka111 no vidím, že tu máme odborníčku na tie skratky 🙂 ty nám budeš ešte nápomocná 🙂 🙂 🙂

dadenka111
10. máj 2012

@gelinka75 no snad zacnem dlhym protokolom. nechce sa mi cakat na 2DC dalsieho cyklu. 😕 tento prisla mrska az na 37DC 😝 dik za info

given
10. máj 2012

@dadenka111
@gelinka75
Myslim baby, ze vas predbehnem, vcera som volala do poistovne, ziadost mam schvalenu, dnes uz mi volali aj z GF, o tyzden v piatok si idem pre protokol. Tiez budem mat dlhy, takze asi tak 22. alebo 23. maja zacinam pichat.
Drzme si palce!
Inak, co je CD? Compact disk? 🙂 😉

dadenka111
10. máj 2012

@maruskaaaa 😀 nooo uz sa citim ako odbornicka na vsetko. uz by som aj sama odrodila, len nie a nie otehotniet 😝

dadenka111
10. máj 2012

@given supeeer drzime jasneee!
xixi to srandujes alebo vazne? 😀

maruskaaaa
10. máj 2012

@dadenka111 neboj, si ďalšia v poradí, ktorá otehotnie, uvidíš 🙂 samozrejme že aj ja 🙂 🙂 🙂 letný čas je na to ideálny

gelinka75
10. máj 2012

@given super cim skor, ja som tiez chce skor, len dr. trvala este na antike, aby sa mi nahodou do stimulky nevratila cysta tak uz to vydrzim nejako

gelinka75
10. máj 2012

@maruskaaaa v lekarni v tescu v senci 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre