Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

darla27
27. apr 2009

Ahojte 🙂
No Katarinka kde si ? Ako dopadla dnes konzultačka? Začnete sa už snažiť 😕

katarinka77
autor
27. apr 2009

Ahojte!
Darli, tu som 🙂 . Takže konzultácia trvala asi 10 min., dr.H. mi povedal, že vraj to vôbec nie je problém, ale musím sa sama rozhodnúť, kedy pôjdem na ďalšiu IUI. Síce ma trošku odpinkával, že sú to skôr otázky na obv. gynekológa, ale ja som mala vždy na to nejaké "ale" 😀 . Takže tento mesiac už nebudem nič vymýšlať, uvidíme ten ďalší. Mám z toho však také zmiešané pocity...
Darli, Tebe ako dopadli hamatologické vyšetrenia?

darla27
27. apr 2009

Katarinka tak super, pokiaľ ti Harbulák povedal že môžeš ísť na IUI, tak bež, vieš možno je to paradox, ale v tehotenstve sa veľa problémov aj stratí, možno by to bol aj tvoj prípad.
Ja by som budúci mesiac na tvojom mieste na to išla.
Aj ti dal recepty na clostil,pregnyl a utroš?
Moje výsledky ešte nebudú, že to trvá aj 3-4 týždne. 😅
A genetika tak 6 týždňov, ale skôr než v lete ich ani neočakávam. 😀
Horšie je to s mužom, ten urológ u ktorého bol, je úplne.. 😠 Radšej nebudem nadávať.
Keď niekomu ukážem výsledky z imunity nikto tomu nerozumie, už mám na to nervy.

katarinka77
autor
27. apr 2009

Darli, aj on mi povedal, že keď otehotniem, budú ma trápiť iné veci 😀 . Ja neviem, momentálne som si taká neistá.. Recepty na druhé IUI ešte mám, stačí ich len vybrať.
Hm... Tak im odkáž, nech si to naštudujú. Skús iného urológa. Bola si u toho, čo je v GF? Je to na nervy, čo 😒 ?

darla27
27. apr 2009

No vidíš, ja si to myslím tiež. 😉
Nebola, vtedy sme to zrušili, pretože aj Drábek povedal že je jedno ku ktorému urológovi pôjde.
Už sa na tom ale pracuje.. 🙂

mayka
27. apr 2009

Ahojte pipule, vidim ze ste bli na navsteve v GF. Co tam maju nove? Vymenili personal? 😀
Prave papam nanukovu tortu s jahodkami. Mnaaaam

darla27
27. apr 2009

Ahoj Mayka. Čo ti nesedí personál? 😀
Tak tlačíš sladkosti? Ja zase brokolicu. 😝 😀 😀 😀 Už ti rastie bruško?

sivusa
27. apr 2009

Ahojte pipinky 🙂
Mayka zase mi robíš chute, ja som pred chvíľou dojedla melón, stáve sa zo mňa melónový závislák 😅

Katka choď pekne na IUI,treba to vyskúšať 😉

My dnes boli na genetike, už len čakať na výsledky, ale skôr ako za 3 mesiace asi nebudú 😒
Ale ani mi to nejak nevadí, veď na ďalšie IVF chceme ísť až na jeseň, dovtedy tie výsledky hádam budú...

Lari Borka je kráááááááááásna

katarinka77
autor
27. apr 2009

Darli, hľadáš v BA, či skôr u vás? Mne manžel hovorí, že vidíš, ja hovorím, že nám sa to v lete podarí. Čiže aj on je za to, aby sme už opäť pokračovali v babyplánoch 😉 , ale ešte asi skúsime prirodzene, keďže sme mali naposledy krásny spg 😉 .
Mayka, ahoj 🙂 ! Ty nás tu stále provokuješ so samými dobrotami 😀 . Personál nevymenili 😀 .

mayka
27. apr 2009

darla , a vies ze uz mi zacina vykukat pupek. Fakt ho mam taky iny. 😀

Ahoj Sivuska, na melonoch ficim aj ja. kde ich kupujes? V ivanke su stale take drahe. 😠

Sivus, na tej genetike vam brali len krv ? Drzim palce aby ste mali vsetko ok.

chruminka
27. apr 2009

ahojte mayka aj nam si narobila chute asi si idem aj ja dat zmrzku 😝

sivusa
27. apr 2009

pravdaže som Borke poslala hlas 😉

darla27
27. apr 2009

Ano, ide do Blavy. Vyzerá to tak, že budeme s mužíkom užívať rovnaké lieky, no ale veď uvidíme..
Koho chcete s persolnálu vymeniť? 😕 😅 😀
Sivusa tak aj ty si bola na genetike? Ja som Drábeka musela trochu "ukecať" aby mi to urobili.. 🙂

katarinka77
autor
27. apr 2009

Ahoj Sivuška! Uf, tak to mi odľahlo, že nie som sama melónová maniačka 😀 . Keď sme si hľadali dovolenku a zbadala som niekde fotku so švédskym stolom plným rôznych druhov melónov, hneď som vykríkla, tak sem ideme! 😀 😀

chruminka
27. apr 2009

veru aj melonik by som si dala a nektarinky 😝 ,kde kupujete melony ja som tusim este ziadne nevidela,teda ja myslim tie vodove zeleno-cervene

sivusa
27. apr 2009

Darli my sme boli na genetike na Americkom námestí, veľmi milá pani doktorka tam bola, zobrali nám krv, popýtala sa na celú rodinu, kto má koľko detí, aké choroby kto prekonal...
Mne dal odporučenie môj gynekológ úplne bez problémov, viem,že aj v GF robia genetiku, ale tam som si nechcela dať robiť

Mayka mňa dnes tá štvrťka melóna stála 4,80 Eur., ale mal cez 2 kilá

mayka
27. apr 2009

chrumi , kupila som uz aj v tescu. Ale nebolo to celkom ono. Ale u nas maju take sladucke ako v lete. Len su raz tak drahe. 😒
Ja zasa tuzim po broskynkach. A sladuckom hrasku.

Sivus dost, nie? No tesim sa na leto ked bude lacnejsi. Ale predpokladam ze do vtedy mi prestane chutit. 😀

katarinka77
autor
27. apr 2009

Sivuška, bola si v tej hnusnej starej budove, kde je aj imunológia? Ja tam mám imunológa. A už si sa objednala do FC? Či až keď budeš mať nejaké nové výsledky?
Darli, tak si môžete požičiavať, keď jednému dojdú 😀 .
Chruminka, ahoj 🙂 .

katarinka77
autor
27. apr 2009

Dnes som si chcela kúpiť mätu a šalviu, chcela by som si pestovať na balkóne, no nemali. Taký čajík z čerstvej mäty alebo mochito, mmm, mňam...

sivusa
27. apr 2009

Kati hej presne v tej nechutnej starej budove sme boli, mala som pocit,že sme sa vrátili do 80-tych rokov, v tej ambulancii to vyzeralo strašne, staré zariadenie, ten počítač,čo tam mali- no taký sme mali doma pred 10 rokmi- Atari, alebo tak nejak sa volal 😀

sivusa
27. apr 2009

Kati takže mochito 🙂 , môže byť 😉

katarinka77
autor
27. apr 2009

a z wcka ide taký štipľavý smrad, že 😝 ? 😀
no, mohol by im niekto zasponzorovať prerábku.. Čudujem sa, ako môžu robiť v takých podmienkach..

sivusa
27. apr 2009

práve som zistila,že my máme v piatok výročie svadby 😅
len či to zistí aj môj manžel 😀

larita112
27. apr 2009

ahojte pipinky, už som tu 😀 😀 😀 sa tešíte, že?! 😀 😀 😀
a ďakujem za Borinku 🙂 😵
sivuška ahooooj 🙂 krásna spolu s paničkou, že...? 😵 😀 😀 😀 😀

sivusa
27. apr 2009

Lari jasné, že obidve 🙂
tie fotky Ti došli?

katarinka77
autor
27. apr 2009

Ahoj Laritka 🙂 ! Pekné fotečky 🙂 !
Sivuška, no snáď Ťa niečím pekným prekvapí 😉 .

larita112
27. apr 2009

Došli 🙂 ďakujem a aj vy ste tam boli krásne a je mi ľúto, že som nemohla prísť aj ja a ešte trošku vám tie foto prizdobiť 😀 😎 😀 😀

larita112
27. apr 2009

ahoj katarinka 😉 😵

sivusa
27. apr 2009

Lari na budúce sa už z toho nevyvlečieš, prídeme si pre Teba 🙂

katarinka77
autor
27. apr 2009

Veru, škoda Laritka, že si s nami nemohla byť ☹ .. Nabudúce by sme mohli dať stretko na kupku 😀 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre