Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lubkaeck
29. máj 2012

@gelinka75 no mne nevysli dve KET (raz sa nechytili, ale boli aj slabe a druhy raz neprsili rozmrazenie 😒 ) a kdeze mm chce aj druhe dieta , teda ja tiez samoska, tak ideme znova 😉 ty mas prve?

gelinka75
29. máj 2012

@lubkaeck ano my ideme do toho prvy krat 🙂 takze ty uz vies co vsetko ta caka 😉

lubkaeck
29. máj 2012

@gelinka75 no to teda viem, aje ked je to uz 3,5 roka dozadu 😉 drzim palec, nech sa to podari

given
29. máj 2012

@lubkaeck Ahoj a vitaj, ja mam dnes 9.den s tymto zazracnym praskom. Tak snad o dva tyzdne uz bude OPU.

lubkaeck
29. máj 2012

@given dakujem, tak ty uz pichas? som si bola dnes u byvalej kolegyne po striekacky a maly spustil place ze mamicka sa nebude pichat - no to bude radosti ked ma bude vidiet nahodou a kedze ak sa mi lapne embryo tak aj clexane budem tak ma bude isto vidiet 😖

given
29. máj 2012

@lubkaeck Kolko ma maly rokov?

given
29. máj 2012

@lubkaeck Aha, uz vidim, tak moj je o 3 mesiace starsi 🙂

lubkaeck
29. máj 2012

@given 2 a 6 mesiacov 😉

lubkaeck
29. máj 2012

@given si mala ja prve ivf? lebo ja som bola na prvom v novembri 2008, ale to nevyslo, a Adko je z KET

given
29. máj 2012

@lubkaeck Ano, mala. Bola som tiez v novembri 2008 a chvalabohu vyslo na prvy sup. Tak dufam, ze aj teraz budem mat take stastie.

stenlyhozienka
29. máj 2012

@given takže dnes 2DC,zajtra prvá kontrola tešíííííííííííím 🙂

ivka3901
29. máj 2012

@gelinka75 ahoj tak 2 dávka gonalu za mnou teším sa,ale zároveň bojím ako v piatok dopadnem 😒

ivka3901
29. máj 2012

@maruskaaaa moja teším sa s tebou to SIS je čo presne?len tak sa pýtam pre info?

ivka3901
29. máj 2012

@lubkaeck ahoj já som akurát začala včera stimulovať toto je moje 4 IVF takže mám toho dosť za sebou ☹

dadenka111
29. máj 2012

@stenlyhozienka aj ja uz chceeeem 2DC 😝

fles
29. máj 2012

@ivka3901 určite je to hrozný pocit a verim že sa už hned nevieš tešiť .. ale niekedy si to osud zariadí...Ono aj ja som si stanovila že dokiaľ pôjdem, koľko krát to skúsim a ked sa to nepodarí tak iná cesta..

ivka3901
29. máj 2012

@fles díky za pochopenie si zlatá 🙂 my sme sa s drahým dohodli,že toto je naše posledné a ked to zas nevyjde tak sme si stanovili iné priority a budeme sa tešiť z jeden druhého a necháme to na osud 🙂 čo nám prinesie a možno sa ned nami usmeje šťastie 😵

maruskaaaa
29. máj 2012

@ivka3901 aj ja sa teším, SIS je zisťovanie priechodnosti vaječníkov ambulantne 🙂

sheronka
29. máj 2012

@stenlyhozienka Tak ste ma uz predbehli s given. Ja furt nic ☹

maruskaaaa
29. máj 2012

@sheronka neboj, my budeme ďalšie na rade 🙂

sheronka
29. máj 2012

@maruskaaaa ja viem, len mne meskaju uz 6 dni 😒

stenlyhozienka
29. máj 2012

@sheronka pýtala som sa,že čo sa bude robiť ak nepríde,že sa týždeň čaká,a môže meškať buď pre tehotenstvo,alebo pre cystu,alebo preto,že niečo nereaguje a preto treba stimulku zastaviť,držím palce nech príde

sheronka
29. máj 2012

@stenlyhozienka to ti povedali v gyn five? Ja nechcem ☹

given
29. máj 2012

@stenlyhozienka Super, drzim palce. Aj ja idem zajtra, kedze budem mat 4DC. Ak by si ma tam videla, tak do mna drgni. Budem mat cervene nohavice. 🙂

given
29. máj 2012

@sheronka Ja drzim palce, nech je to tym tehotenstvom.
🙂

stenlyhozienka
29. máj 2012

@sheronka hlavne kľud,musí prisť

stenlyhozienka
29. máj 2012

@given jéj,nedrgnem,lebo ja idem k svojej doktorke k nám,nie do BA,ona s nimi spolupracuje,oni ju vlastne zamestnavajú,ona mi urobí všetky kontroly a ja pôjdem už len na vklad.-kedže to máme viac než 300 km,takže výletik 🙂

gelinka75
29. máj 2012

@ivka3901 bude vsetko v pohode uvidis, ved mas dost velke davky, minule si tiez take mala? 😕

given
29. máj 2012

@stenlyhozienka Jaj, tak to mas dobre, ze sa nemusis trepat az sem. Z Tvrdosina cesta daleka....

sheronka
29. máj 2012

@given len tehotna nie som ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre