Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
6. jún 2012

@gelinka75 14.6 ale ešte som nedostala mrchu, uvidíme 🙂

gelinka75
6. jún 2012

@maruskaaaa noo, uz je teda najvyssi cas 😉

maruskaaaa
6. jún 2012

@gelinka75 no veď hej, už som si dala aj kvapky od Valoviča, tak čakám na zázrak. No v najhoršom posuniem termín 🙂

dadenka111
6. jún 2012

Baby ktore ste pichali Gonal F tiez vas bolela hlava uz po prvej injekcii? Mna dnes od rana boli a neviem co s tym. Pijem uz asi 4ty pollitrak vody.

gelinka75
6. jún 2012

@dadenka111 cauko ja picham len diphereline ale zatial hlava neboli, uvidime ked zacnem dalsie, ale podla mna paralen mozes ak by to bolo velmi zle

maruskaaaa
6. jún 2012

@dadenka111 už si začala s pichaním? 🙂

dadenka111
6. jún 2012

@maruskaaaa jj vcera vecer o osmej prvu. ta hlava je urcite z toho. snad to prejde. telo si musi asi zvyknut.
@gelinka75 myslim, ze druha kava mi trosku pomohla. zatial paralen nedam.
dnes rano som bola aj na predoperacnom a zobrali mi 5 striekaciek krvi a vstavala som o piatej kvoli tej Venusi hm. vsetko dohromady mi asi uskodilo. dnes dam leharo po obede.

maruskaaaa
6. jún 2012

@dadenka111 Takže už ti prišla mrcha, ja na ňu čakám. Na predoperačnom si bola u dr.Dibáka? Hlava ťa môže boliet naozaj z tých hormónov, telo sa asi bráni 🙂 Choď si pekne pospať, to ti určite prejde 🙂

gelinka75
6. jún 2012

@dadenka111 @maruskaaaa baby tak uz mam mini spinenie, takze mrcha dojde mozno uz dnes vecer 😉
dadenka oddychni si

dadenka111
6. jún 2012

@maruskaaaa spanok snad pomoze. ano bola som u Dibaka. Napisem ti do IP

dadenka111
6. jún 2012

@gelinka75 huraaaa. inac dnes na vlozke ani kvapka krvi a to som 3DC. slabota hm. asi ma vystavili na odbere krvi 😀

maruskaaaa
6. jún 2012

@gelinka75
@dadenka111 ja už špiním 5 deň, ale po krvi ani stopy, dnes som 28DC. Jáááj, furt musím čakaaaaaaaaaať

gelinka75
6. jún 2012

@maruskaaaa ja ked uz spinim tak by to malo trvat kratko a pride mrcha, inak baby som si precitala o tom opuchu co mam a je to jeden z vedlajsich ucinkov Dipherelinu, mam to mierne opuchnute pod pravym okom Quinckeho edém postihuje najčastejšie okolie očí, ak sa to bude zhorsovat musim zavolat do centra co s tym 😠 takisto pisu, ze vyvolava vysoky krvy tlak a uz sme doma, asi to na mna riadne ucinkuje sakra
@dadenka111

maruskaaaa
6. jún 2012

@gelinka75 tak ty si to riadne vychytala, no pekne. Dúfam, že to nebude nič vážne.
@dadenka111

gelinka75
6. jún 2012

@maruskaaaa tak budem verit, ze je to prechodne, nic ma neboli zatial, pijem dost, tak uvidime, nerobim paniku, len je to cudne v praci, ked kolegyne kukaju na mna a ja mam opuch na ksichte

maruskaaaa
6. jún 2012

@gelinka75 neboj, určite to bude v poriadku. Ja ťa obdivujem, že chodíš do práce. Kolegyniam povedz, že si sa vyhodila z jedla, nech nevyzvedajú 🙂

given
6. jún 2012

@gelinka75 Povedz, ze si bola doma drza a hned si schytala jednu. Nebudu sa viac vypytovat 🙂

given
6. jún 2012

@dadenka111 Mne z Gonalu nie je nic, teda okrem brucha, to mam uplne jak v tretom mesiaci. A buble to tam, ako tie vajecniky makaju. Sak nech len makaju, potom si daju 9 mesiacov pauzu, teda asi aj viac. Mozno to je kombinacia toho vsetkeho, co si pisala, 5 skumaviek, to ti urcite znizilo tlak. Pi vela, dobre robis.

gelinka75
6. jún 2012

@maruskaaaa @given baby ste super, zatial vravim, ze som dostala prievan 😀 sa mi zda, ze to nie je take ako rano bolo

given
6. jún 2012

@gelinka75 Snad ti to zmizne a budes moct v pohode pokracovat dalej. Ja uz finisujem, uz picham aj Luveris, cize dnes 3 vcelicky (no ten Gonal, to je skor taky komar) 🙂

gelinka75
6. jún 2012

@given jaaj super, ty to mas uz za par, mna to najhorsie este len caka, same prijemne veci 😝 ja by som od nedele mala pichat 3 ak pride zajtra a mozno o den skor ak pride este dnes 🙂

dadenka111
6. jún 2012

@given ozaj a pichas uplne celu ihlu gonalu pod kozu? ja som si nebola ista ci do polovice ci ako. uz som si aj nasla krabicku kam budem hadzat pouzite ihly. tusim by sa mali odovzdat do lekarne.

given
6. jún 2012

@dadenka111 Picham celu. Tiez davam do krabicky, uz ju mam plnu, tak sa v piatok opytam v lekarni. Musim dokupit dalsie, uz som minula skoro vsetky, co som mala.

given
6. jún 2012

@dadenka111 z toho Gonalu teda vela odpadu nie je, ale z ostatnych vzdy jedna striekacka a dve ihly plus ampulky.

dadenka111
6. jún 2012

@given tak dik. ozaj a zajtra prides? skoro vsetky baby zrovna v tento den nemozu. hm 😒

given
6. jún 2012

@dadenka111 Neviem este, zalezi od toho, kedy MM pride z prace, lebo nemam kde nechat maleho. Alebo to preloz na iny den 🙂

ivka3901
6. jún 2012

@gelinka75
@lea1333 no som z dedinky pri NITRE čiže chodíme po dialnici a trvá nám to zhruba 1 hod 30 min 😉

ivka3901
6. jún 2012

tak baby hlásim sa z kontroly z centra 😉 pozeral ma dneska drábek a ten mi nič nepovedal len toľko,že asi v piatok bude asi odber tak som po 14 hod volala a je to tak v piatok odber a dneska o 22 00 hod PREGNYL 5000 iui tešííííííííííííííím veľmi a zostalo mi aj kopec inekcií aj gonal 450 iui načatý,ale za ten PERGOVERIS a 3 ks CETRODITE by mi mohli vrátiť peniažky aspom by mi pomohli s tým,že budem museť dať ICSI aj asistovaný zonálny hatching sme si dali zakaždým neviem či pomohol,ale je to istota 🙂

dadenka111
6. jún 2012

@given hm bude este aj tehu stretko, alebo mozno aj skor. uvidime. to tehu stretko urcite dame 😉 zajtra idem dat vyvolat tie fotky do eurovea a potom na zmrzku sadnut... kludne pridi ak mm dojde vcas a postrazi. max do pol az tristvrte na osem budeme. ja do osmej musim byt doma, lebo pichaaam 😉

gelinka75
6. jún 2012

@ivka3901 pekne, takze uz to mas fakt za chvilocku, ako rychlo ti to zbehlo, ten kratky protokol je ovela lepsi ako tento dlhy, to je ako nekonecno 😅 vsak skus predat niekomu, tu casto zhanaju baby

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre