Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
7. jún 2012

@mistisa hej, ak ti to dr potvrdila tak musela byt, telo sa niekedy sprava tak zahadne, mne sa zas stalo u mojho dr. ze mi vravel, ze ovulka nemohla byt, ze nevidi tu tekutinu a mne teplota normalne stupla ako po ovu 😀 som sa s nim hadala, ze isto bola a on tvrdil, ze nie 😝

mistisa
7. jún 2012

@gelinka75 no je to sranda veru hm. no uvidime snad budem pokracovat zo stupanim 🙂 🙂 vidis to je ako mne zrusili stimulaciu ze foliky nerastu maju max. 10 mm a ze ovu nebude a to som bola na 15 DC a vidis ovula prebehla na 24 DC . dokina povedala ze telo nezareagovalo na clostyl ale zariadilo sa podla seba 🙂 🙂 tak to je super 🙂 takze si ovulovala aj ked on povedal ze nie.hm. myslis ze mi mohla vcera tekutinku vidiet ak by bola ovu v pondelok?

gelinka75
7. jún 2012

@mistisa no tak to neviem ako rychlo sa vstrebava, ale keby tam nieco neprasklo tak by tam nemala byt tekutina 😉 nieco tam muselo byt, ty kedy ides do centra na dalsiu konzultaciu?

mistisa
7. jún 2012

@gelinka75 no objednali ma na 18 teho . hm to ked bola ovula teraz tak vychadza na nejaky 13 DPO tak ak to vyslo tak snad aspon ducha testik ukaze 🙂 a ak ukaze im zavolam a nepojdem 🙂 a pojdem rovno mojej na krv 🙂 asi tak to urobim 🙂 ak na teste nic nebude tak pojdem 🙂 🙂

gelinka75
7. jún 2012

@mistisa no mas to poistene z kazdej strany, uvidis aj tebe sa to podari, ved mas kopec casu pred sebou, ja uz dobieham posledne roky 😀 😀 😀

annamary27
7. jún 2012

@martina2207 aj mna moja gyn vypísala až do krvi a dokonca ma chcela nechať doma aj po negatívnom teste,že ked chcem,že si to zaslúžim,lebo telo dostalo zabrať.je to na tebe ako sa rozhodneš,ja som bola aj PN,bola som aj v robote a nevyšlo ani raz,teraz neviem ako to poriešim,ale určite doma bud PN alebo dovolenka.

gelinka75
7. jún 2012

@annamary27 cauko a bola si doma od OPU alebo uplne od zaciatku, lebo ja chodim stale do prace, ale teraz nejak viac vnimam ten stres 😖

maruskaaaa
7. jún 2012

@gelinka75 no vidíš, máš to pekne s tou mrchou načasované 🙂

gelinka75
7. jún 2012

@maruskaaaa no ved som vedela, len dr, tvrdila, ze pride na treti den od vysadenia a ja ze na piaty a ja som mala pravdu 😀 ty nic?

maruskaaaa
7. jún 2012

@gelinka75 neuveríš, ja som tiež práve teraz dostala, sranda, ani brucho ma nebolí. Kvapky od valoviča zabrali 🙂 No teraz mám dilemu, či to stihnem na toho 14.6 SIS, lebo to bude 8 deň, ale niekedy mávam také mini hnedé špinenie. Asi sa poinformujem u dr.

gelinka75
7. jún 2012

@maruskaaaa 8 den je dost, ja som vtedy na tom bola na 6 den, nastastie uz som ani nespinila, riskla som to 😀

maruskaaaa
7. jún 2012

@gelinka75 no uvidím, poradím sa s dr., aby som niečo nedomrvila 🙂

ivka3901
7. jún 2012

ahojte baby tak už som tu 😀 vlasy zafarbené aj šunka fleky upečené a dneska veget troška si kvetinky posadím to je moje veľké hobby 😀 no asi pre hodinu mi volala kamoška z roboty,že majú dneska a zajtra dovolenku tak ma príde pozrieť tešííííííííííííím sa na ňu veľmi,lebo je to moja dobrá kolegynka a dlho som ju nevidela a zajtra o takomto čase budem hajenkať v postielke v centre 🙂

ivka3901
7. jún 2012

@maco83 ahojky moja presne tak ako píšeš nečakáme zázraky naplakala som sa už dosť ☹ a budem rada nech budú aspom 2 vajká,ale aspom nech sú kvalitné 🙂 a ty si natom ako moja?

ivka3901
7. jún 2012

@lea1333 ahoj v pohode aj si ma zabavila 😀

lea1333
7. jún 2012

@ivka3901 to som rada 😀

gelinka75
7. jún 2012

@ivka3901 ja neviem ci si mam dat farbit vlasy, bojim sa ze ta chemikalia nieco pokazi, hm? 😖 ozaj a ako prebieha ten odber?

ivka3901
7. jún 2012

@sheronka ahá takže ty máš asi dlhý protokol že?no já som mala zakaždým krátky tak neviem ako to chodí pri dlhom,ale gonal mi ešte zostal a neviem čo s ním 😒 v centre mi ho už nezoberú načatý ☹ a ešte mám PERGOVERIS 5 ks a CETRODITE 3 ks tak som zvedavá či mi dajú v centre peniažky za to neved sa uvidím 🙂 takže cystu ti našli to sa robí z tých hormonálnych inekcií tak ked ti povedali,že pokračuješ tak je to v poriadky oni vedia čo robia 🙂

ivka3901
7. jún 2012

@gelinka75 v pohode s tým farbením mám to už vyskúšané nič sa nedeje 🙂 no ten odber to je tak,že prídem o 7 30 ráno s mužom nalačno ani nepijem ani nefajčím atd muž dá spermijky potom nás zavolajú dovntútra do stacionára a lahneme si napostielku a čakáme samozrejme máme zo sebou všetko potrebné papiere a potom sa ešte prezlečieme do nočnej košielky a do papučiek a až potom čakáme nech nás zavolajú a medzitým ako čakáme kecáme so všetkými babami čo sme tam spolu je to v celku sranda a já budem machrovať,že som tam už 4 krát a nech sa neboja,lebo veľa báb sa bojí nevie čo ich čaká

kklaudia
7. jún 2012

@malik
Dá sa aj kartou

kklaudia
7. jún 2012

Zajtra mám vklad o 11.15...juj...

sanel
7. jún 2012

@ivka3901 ahoj precitala som si tvoje prispevky a som natom tak isto kratke protokoli 2vajicka a ni jedno embrio a teraz som mala 3 vajicka 2embria pondekok som bola na krv a pobede ze zatial je negativny nevien krami este stale nemam zajtra rano mamist znova ale nepocula som este ze by sa niekomu stalo ze bol pozitivny

ivka3901
7. jún 2012

tak som zbalená 😀 papučky,nočná košielka prezúvky a spodné prádlo a možme vyraziť ráno pre naše vytúžené šťastie 🙂

annamary27
7. jún 2012

@gelinka75 ja som bývala doma od ET,pri Ket som chodila aj do roboty,lebo akurát sme riešili inventúru.

gelinka75
7. jún 2012

@ivka3901 vela stastia, potom napis ako to dopadlo 🙂

ivka3901
7. jún 2012

@sanel ahoj tak máme rovnaký osud s tými našimi vajíčníkmi 😀 no som zvedavá akú budem mať zajtra úrodu 🙂 ale zázraky nečakáme budem rada,ked budem mať aspom na vklad 🙂

ivka3901
7. jún 2012

@gelinka75 ahoj moja jasné dám síce až poobede,lebo ked prídeme si chcem ešte lahnúť kedže budeme vstávať skoro ráno 😉

gelinka75
7. jún 2012

@ivka3901 dobre, vsak staci az potom ked si oddychnes 🙂

riela
8. jún 2012

Pozdravujem vás pipiny z Gin - Fivu.
31.5.2012 sa nám po IVF a úspešne zvládnutom tehotenstve narodilo dievčatko 🙂.
Všetkým vám prajem veľa síl, aby ste dobre zvládali to obdobie čakania a hlavne nech každá držíte svoj pokladík v náručí čo najskôr!

gelinka75
8. jún 2012

@annamary27 @ivka3901 @maruskaaaa @mistisa @given @dadenka111 a dalsie baby bola som dnes na kontrole v centre, rada ako na dostihy 😀 mam dobre spravy, mozem pokracovat dalej, posunuli mi zaciatok o den skor, ze vyzera to tam cisto, ani cystu nemam, takze zajtra zacinam s fostimonom a menopurom, mozem to zmiesat dokopy s jednou vodickou, ak by to niekoho zaujimalo, tak zatial idem v pohodke 🙂 pytala som sa na tlak a povedal mi dr. ze uvidi sa pred opu, ale zjavne z toho nerobil problem tak kaslem uz nato 😉 stretla som ivku, cakala na odber, prijemne ziena

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre