Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

och
28. apr 2009

aaaaale dobre 😀 😀 😀 som ale musela ist do lekarne, bo starky je soplavy a mozes hadat co som si tam asi tak kupila 😝 😉 😀 😀 ale drzim sa 😉 v ramci moznosti 😀 😀

zukrik
28. apr 2009

Och,ty si kúpila test?

och
28. apr 2009

no a ne 😉

zukrik
28. apr 2009

A čo,kedy chceš? 😀

och
28. apr 2009

uz som chcela teraz ale odolala som 😀 😀 😀 😀 jaka som ja sikovna 😀 ale asi vo stvrtok rano to bude siedmy den 😉 mozno to tam uz bude a mozno nie 😀 😀 potom aj tak budem musiet cakat az do pondelka bo neni sme od stvrtku do nedele doma tak ma to aspon nebude drazdit 😉 mozno 😉

zukrik
28. apr 2009

Och,ty si ale nedočkavá 😀
Skús vydržať do nedele,aspon otestuješ svoju trpezlivosť,ktorú
budeš potrebovať pri mimi 😀 😀 😀

och
28. apr 2009

len to neni som doma ale na jednom byte kde bude kopa ludi 😀 😀 to si budem musiet potom kupit ten ocikavaci test 😀 😀 😀 a pri mojej sikovnosti si vzdy ocikam cele ruky 😀 😀 😀

zukrik
28. apr 2009

Len sa nevyhováraj Och,nono 😉
Ozaj a ako sa držíš s cigami?

mayka
28. apr 2009

och podla mna je 7 den po et skoro. Ja som testla na 9 den a ta ciarka bola slabulilililililinka

och
28. apr 2009

😀 😀 fuj baby ako som zaspala 😲 😲 😲 😲
s cigami sa drzim v limite 😉 😉 je to tazke kedze sa tehu absolutne necitim 😀 😀 😀
mayka 😀 😀 😀 ok tak to vydrzim 😀 mozno 😀 😀

katarinka77
autor
28. apr 2009

Ahojte! Tak ja len tak na chvíľu, za hodinku sa chystáme s manželom von pozerať hokej 🙂 . Baby, fandite 😉 😀 !
Lindi, žiadne testy, na siedmy deň tam nič neuvidíš!
Mayka, stále mávate veľa robotky? Nechceš sa už dať na PN?
Zukrík, ešte bolí hrdielko?

och
28. apr 2009

katka ja nie som hokejovy fanusik 😀 😀 odo mna sa podpori nedockaju a krom toho idem za chvilocku do fitka 😀 😀 kosti ponatahovat 😀 😀

katarinka77
autor
28. apr 2009

tak ale naťahuj opatrne 😉

och
28. apr 2009

jasne 😀 😀 😀 mam taku fajn kocku ako trenerku a ona ma aj speci kurz pre tehotne vo fitku takze sa tak ku mne sprava ako keby som bola 😀 😀 😀 cize je to skor take kvakotanie 😀 😀 😀

katarinka77
autor
28. apr 2009

jaj, tak potom nie kosti ideš ponaťahovať, ale jazyk 😀 😀 , veď áno, lebo takto si len prsty ponaťahuješ 😀 . Kam chodíš do fitka?

och
28. apr 2009

do Astry 😀 😀 no jazyk velmi neprecvicujeme 😀 hlavne licne svalstvo a potom tu branicu cim sa smejes 😀 😀 😀 potom obcas aj celne vrasky 😀 😀 😀 a ocne bulvy 😀 hlavne ked o nasich chlapoch rozpravame 😀 😀

pahu
28. apr 2009

Ahojte 😀
Och, ja som tiez testla ý.den a mala som slabulinku ciarku, ale potom uz nic. To znamena, este vydrz 😀

katarinka77
autor
28. apr 2009

no my budeme posilňovať pravú ruku - dvíhanie pohárov 😀 a rýchle vyskakovanie zo stoličky, keď padne nejaký ten gól, samozrejme do súperovej bránky 😀

och
28. apr 2009

ok baby tak ja to teda vydrzim 😀 😀 😀

idem kocky papa

katarinka77
autor
28. apr 2009

Pahu, ahoj 🙂 !
Lindi, vydržkaj, uvidíš, že to napokon bude stáť za to 😉 . Idem aj ja, pa!

mayka
28. apr 2009

Babulky uz som tu. Bola som v kupelni vykonat nejaku ocistu tela. 😀
A Vy ste fuc.

katarinka, uz nemam tolko prace. To bol len taky brutalny minuly tyzden. Na Pn sa zatial nechystam. Akosi som si to rozmyslela ze este pobudnem v praci. Sef je na mna uuuuuplne super. Tak zatial nie je dovod. Zatial to vsetci este nevedia ale uz si zacinaju posuskavat. Takze v kratkej dobe to praskne. 😀 Ale chcela by som ist na PN asi od septembra. Este leto potiahnem lebo vtedy aj tak kazdy chodi po dovolenkach a je to take volnejsie a v klude mozem dotiahnut veci ktore by som nerada nechavala nastupcovi. Ale ak by sa vyskytol akykolvek problem tak ostavam domenko.

pahuska ahoj, ako sa dari? Co tvoj havinko? Rastie a mohutnie? 😀

Katarinka prijemnu zabavu na hokeji ti prajem a bacha aby si si nepresilila tu pravicu. 😀

martineluska
28. apr 2009

ahojte babulky este nespinkate? ja pozeram hokej 😀 hruza.baby po ivf mam ovela slabsi menzes je to normalne? ale asi ste tu uz dnes nik nieje 🙂

mayka
29. apr 2009

pipiny nespiteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

katherinesand
29. apr 2009

ahoj mayka. 😉

corinne
29. apr 2009

Ahojte pipiny 🙂 to akoze vsetky pracujete 😕 ?Mam po UTz ale niesom o nic mudrejsia ako som bola ☹ Mam volat o 15h o vysledok krvi az potom sa dozviem co a ako.Sliznica 8,2 je dobre? ta praktikantka mi nic nepovie,tak ju stale bombardujem otazkami ja,uz ma musi mat dost 😀 Mam 13 folikulov,niektore povyrastli 3 su uz 16,5,ale asi budem pichat este 2dni.a opu asi az v pondelok ☹ Ja uz nevladzem ☹

katherinesand
29. apr 2009

corinne, neboj, ved to ubehne rychlo. 😵
sliznica ma byt nad 10. ale to ti este dorastie. ak nie, tak ti daju estrofem.
ano sa nenazdas a uz budes lezat na koze. 😀

corinne
29. apr 2009

Kathy ja mam pocit ,ze sa to vlecie,kazdy druhy den vstavam 5:45 aby som sa dopravila do CAR na cas na odber krvi mam 120km tam a spät.Musim verit ze daco vyryzuju pri OPU 🙂 ale moc sa mi nedari mysliet pozitivne.Nohy mam dopichane,ledva chodim ☹ zily na rukach sama modrina ☹ ,no som kraska s katalogu 😀 celulitidy mam na predaj 😀 este stastie je nejdeme na dovolenku k moru,lebo by som odplasila vsetkych hosti pri bazene a plaze by ostali do 3 minut prazdne 😀 Uz mi preskakuje,idem si dat kavu 🙂

katherinesand
29. apr 2009

corinne, nemame to lahke, takze niekedy je naozaj tazke mysliet pozitivne. a k tomu tie hormony v tele 😒
takze ani sa necudujem, ze mas toho dost. ☹
ale mysli na to, ze na konci ta caka to najviac vytuzene a hned ti bude lepsie. 😵

kacarina
29. apr 2009

corinne drz sa, snaz sa niecim trosku rozptylit, ak sa ti da ... to cestovanie moc na nalade neprida, ale vydrz, mas pred sebou "vyssi ciel", velmi ti drzim palce 😉 ... a na celulu a modriny teraz kasli, pockaj, po porode zabojujes a budes zase fesanda 😎

mayka
29. apr 2009

Corinne ta cesta musi byt unavna ale uz to mas za par. To vydrzis. Zvykaj si lebo ked sa ti podari otehotniet a potom sa krpec narodi budes inaaaaaac unavena. A okrem toho v tehotenstve to dospis tak ako ja teraz. Ja kade chodim tade driemkam. 😀 A o 20,00 pekne som v postielke ako poslusne dievcatko v pyzamku.

kacarinka kuk

Kathy cmuky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre