• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

21. júla 2017 
aaaaale dobre :grinning: :grinning: :grinning: som ale musela ist do lekarne, bo starky je soplavy a mozes hadat co som si tam asi tak kupila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning: :grinning: ale drzim sa :wink: v ramci moznosti :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och,ty si kúpila test?
28. apr 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ne :wink:
28. apr 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A čo,kedy chceš? :grinning:
28. apr 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som chcela teraz ale odolala som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaka som ja sikovna :grinning: ale asi vo stvrtok rano to bude siedmy den :wink: mozno to tam uz bude a mozno nie :grinning: :grinning: potom aj tak budem musiet cakat az do pondelka bo neni sme od stvrtku do nedele doma tak ma to aspon nebude drazdit :wink: mozno :wink:
28. apr 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och,ty si ale nedočkavá :grinning:
Skús vydržať do nedele,aspon otestuješ svoju trpezlivosť,ktorú
budeš potrebovať pri mimi :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len to neni som doma ale na jednom byte kde bude kopa ludi :grinning: :grinning: to si budem musiet potom kupit ten ocikavaci test :grinning: :grinning: :grinning: a pri mojej sikovnosti si vzdy ocikam cele ruky :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len sa nevyhováraj Och,nono :wink:
Ozaj a ako sa držíš s cigami?
28. apr 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och podla mna je 7 den po et skoro. Ja som testla na 9 den a ta ciarka bola slabulilililililinka
28. apr 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: fuj baby ako som zaspala :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
s cigami sa drzim v limite :wink: :wink: je to tazke kedze sa tehu absolutne necitim :grinning: :grinning: :grinning:
mayka :grinning: :grinning: :grinning: ok tak to vydrzim :grinning: mozno :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte! Tak ja len tak na chvíľu, za hodinku sa chystáme s manželom von pozerať hokej :slight_smile: . Baby, fandite :wink: :grinning: !
Lindi, žiadne testy, na siedmy deň tam nič neuvidíš!
Mayka, stále mávate veľa robotky? Nechceš sa už dať na PN?
Zukrík, ešte bolí hrdielko?
28. apr 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja nie som hokejovy fanusik :grinning: :grinning: odo mna sa podpori nedockaju a krom toho idem za chvilocku do fitka :grinning: :grinning: kosti ponatahovat :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ale naťahuj opatrne :wink:
28. apr 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne :grinning: :grinning: :grinning: mam taku fajn kocku ako trenerku a ona ma aj speci kurz pre tehotne vo fitku takze sa tak ku mne sprava ako keby som bola :grinning: :grinning: :grinning: cize je to skor take kvakotanie :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj, tak potom nie kosti ideš ponaťahovať, ale jazyk :grinning: :grinning: , veď áno, lebo takto si len prsty ponaťahuješ :grinning: . Kam chodíš do fitka?
28. apr 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do Astry :grinning: :grinning: no jazyk velmi neprecvicujeme :grinning: hlavne licne svalstvo a potom tu branicu cim sa smejes :grinning: :grinning: :grinning: potom obcas aj celne vrasky :grinning: :grinning: :grinning: a ocne bulvy :grinning: hlavne ked o nasich chlapoch rozpravame :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:
Och, ja som tiez testla ý.den a mala som slabulinku ciarku, ale potom uz nic. To znamena, este vydrz :grinning:
28. apr 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my budeme posilňovať pravú ruku - dvíhanie pohárov :grinning: a rýchle vyskakovanie zo stoličky, keď padne nejaký ten gól, samozrejme do súperovej bránky :grinning:
28. apr 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok baby tak ja to teda vydrzim :grinning: :grinning: :grinning:

idem kocky papa
28. apr 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pahu, ahoj :slight_smile: !
Lindi, vydržkaj, uvidíš, že to napokon bude stáť za to :wink: . Idem aj ja, pa!
28. apr 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky uz som tu. Bola som v kupelni vykonat nejaku ocistu tela. :grinning:
A Vy ste fuc.

katarinka, uz nemam tolko prace. To bol len taky brutalny minuly tyzden. Na Pn sa zatial nechystam. Akosi som si to rozmyslela ze este pobudnem v praci. Sef je na mna uuuuuplne super. Tak zatial nie je dovod. Zatial to vsetci este nevedia ale uz si zacinaju posuskavat. Takze v kratkej dobe to praskne. :grinning: Ale chcela by som ist na PN asi od septembra. Este leto potiahnem lebo vtedy aj tak kazdy chodi po dovolenkach a je to take volnejsie a v klude mozem dotiahnut veci ktore by som nerada nechavala nastupcovi. Ale ak by sa vyskytol akykolvek problem tak ostavam domenko.

pahuska ahoj, ako sa dari? Co tvoj havinko? Rastie a mohutnie? :grinning:

Katarinka prijemnu zabavu na hokeji ti prajem a bacha aby si si nepresilila tu pravicu. :grinning:
28. apr 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky este nespinkate? ja pozeram hokej :grinning: hruza.baby po ivf mam ovela slabsi menzes je to normalne? ale asi ste tu uz dnes nik nieje :slight_smile:
28. apr 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipiny nespiteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
29. apr 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mayka. :wink:
29. apr 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipiny :slight_smile: to akoze vsetky pracujete :confused: ?Mam po UTz ale niesom o nic mudrejsia ako som bola :frowning2: Mam volat o 15h o vysledok krvi az potom sa dozviem co a ako.Sliznica 8,2 je dobre? ta praktikantka mi nic nepovie,tak ju stale bombardujem otazkami ja,uz ma musi mat dost :grinning: Mam 13 folikulov,niektore povyrastli 3 su uz 16,5,ale asi budem pichat este 2dni.a opu asi az v pondelok :frowning2: Ja uz nevladzem :frowning2:
29. apr 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
corinne, neboj, ved to ubehne rychlo. :dizzy_face:
sliznica ma byt nad 10. ale to ti este dorastie. ak nie, tak ti daju estrofem.
ano sa nenazdas a uz budes lezat na koze. :grinning:
29. apr 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kathy ja mam pocit ,ze sa to vlecie,kazdy druhy den vstavam 5:45 aby som sa dopravila do CAR na cas na odber krvi mam 120km tam a spät.Musim verit ze daco vyryzuju pri OPU :slight_smile: ale moc sa mi nedari mysliet pozitivne.Nohy mam dopichane,ledva chodim :frowning2: zily na rukach sama modrina :frowning2: ,no som kraska s katalogu :grinning: celulitidy mam na predaj :grinning: este stastie je nejdeme na dovolenku k moru,lebo by som odplasila vsetkych hosti pri bazene a plaze by ostali do 3 minut prazdne :grinning: Uz mi preskakuje,idem si dat kavu :slight_smile:
29. apr 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
corinne, nemame to lahke, takze niekedy je naozaj tazke mysliet pozitivne. a k tomu tie hormony v tele :unamused:
takze ani sa necudujem, ze mas toho dost. :frowning2:
ale mysli na to, ze na konci ta caka to najviac vytuzene a hned ti bude lepsie. :dizzy_face:
29. apr 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
corinne drz sa, snaz sa niecim trosku rozptylit, ak sa ti da ... to cestovanie moc na nalade neprida, ale vydrz, mas pred sebou "vyssi ciel", velmi ti drzim palce :wink: ... a na celulu a modriny teraz kasli, pockaj, po porode zabojujes a budes zase fesanda :sunglasses:
29. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Corinne ta cesta musi byt unavna ale uz to mas za par. To vydrzis. Zvykaj si lebo ked sa ti podari otehotniet a potom sa krpec narodi budes inaaaaaac unavena. A okrem toho v tehotenstve to dospis tak ako ja teraz. Ja kade chodim tade driemkam. :grinning: A o 20,00 pekne som v postielke ako poslusne dievcatko v pyzamku.

kacarinka kuk

Kathy cmuky.
29. apr 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok