• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

21. júla 2017 
@sheronka dakujem krasne,boli okolo dvadsiatky a bolo ich dost,ale tam zaleží aj aká je výška tych troch hormonov z krvi,ktoré nám berú
14. jún 2012 o 21:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa Zajtra budem silno drzat palce!
14. jún 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Vidim, ze sobota tu bude stastny den!
14. jún 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stenlyhozienka A aké injekcie si pichala?
14. jún 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala Dipherine,Menopur,Puregon
14. jún 2012 o 21:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ...a aj piatok, samozrejme :slight_smile:
14. jún 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 no mne povedala, ze toto mi schvalila poistovna a dost, ze mozno ak maju u nich v centre, ale ze to sa dohodneme v pondelok, lebo do nedele mam a ja sa picham vecer :wink: tak uvidime
14. jún 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim, ze sa nam to vsetkym krati- baby prajem dobru a kvalitnu urodu :wink:
14. jún 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa dakujem za opýtanie :slight_smile: snažím sa oddychovať :grinning: no zaťiaľ v pohode mám strašné vetríky :slight_smile: nadúva ma,prsia mám citlivé sem-tam ma pichne pri vaječníku,ale nejaké strašné bolesti nemám zaťiaľ nekrvácam tak je to v pohode zaťiaľ :wink:
14. jún 2012 o 23:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stenlyhozienka jeej ahoj, tak to spolu lezime? potom sa mi prihovor ja som Dada. asi nas tam bude viac.
15. jún 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 no co uz sa tesis? :slight_smile:
15. jún 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 Ale aaano tesim. bude to trosku stres lebo idem do neznameho, ale zvladneme. pri kazdom kroku ma pichaju vajecniky. viac ten pravy. uz aby som sa toho zbavila. :slight_smile:
15. jún 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kočky ...

@dadenka111 tak uz to mas za chvilu ... normalne by som si to zopakovala ... zasa pol dna sa len tak valat v tych vonavych perinkach ... :slight_smile: nemocnicnych a zvysok dna sa valat doma. A pregnyl co ? Stipe, ne? :grinning: :grinning: som Ti nechcela hovorit, ale sak dalo sa to vydrzat, ze?
15. jún 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no to ti verim, ja zatial necitim vajecniky az tak, skor poobede a vecer citim a boky ma bolievaju, zeby mi tie hormony vrazali do bokov a nie kam maju? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss :grinning: Ahoj, vcera som bola uplne vystavena. ani nevies ako mi dobre padne lenosenie v posteli. vecer som ficala uplne unavena za sestrickou k nej domov. na pregnylovku som zvyknuta toto bola uz piata v poradi a sestricka to pusta velmi pomalinky, takze nestipe. :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes este dam prat dve varky, nech mam cez viked svaty pokoj. povysavam a potom uz len vegeeeeet vikend.
vies mi v skratke napisat ako to tam rano pred odberom prebieha?
15. jún 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 dojdite hned pred pol osmou, aby ste boli medzi prvymi (nech manzel nesedi v rade pred ...onou miestnostou :slight_smile: ... ) , po jeho odbere Ta zavolaju do tej miestnosti denny stacionar, oblecies si pyzamko, a lahnes si, cakas na sestricku (ak ste este neplatili tych 105 eur za doplnkove , tak ich pred tym zaplatte, to bude prve, co sa vas sestricka opyta :slight_smile: ) - potom vas (ked som bola ja, bolo nas 4) postupne napichaju na infuzky. A cakate, jednu po druhej volaju na odber, trva to asi 10 minut, pred tym idem vycurat, a potom Ti pustia do zily infuzku, a spiiiiiis ... toto je velmi prijemne, ja som si za tych 10 minut pospala jak nikdy ... :slight_smile: Cele v pohodke ... nemusis sa nicoho bat. Len nic nejedz ani nepi ...
anesteziolog je cernoch :wink:
15. jún 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mortiiss to vazne? :grinning: ved to nevadi, ale je to rarita
15. jún 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty kokso asi dneska davka zabrala, picha mi pravy vajecnik asi ako nikdy este :sweat_smile:
15. jún 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 vsak nevadi to, ale aj tak musi byt zvyknuty, ze na neho baby cumia, hlavne tie, co cely zivot nevyliezli z SK - jak ja :grinning:
15. jún 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 no Ty uz tiez o chvilu zacnes kvokat, jak to tak vidim ... :grinning:
15. jún 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mortiiss ja teda mam pochodeny kus sveta, ale asi by som tiez cumela, kebyze mi nepovies, lebo u nas je to rarita ozaj :grinning:
15. jún 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss vsak mi dali megadavku tak ked uz z toho nenarastie tak uz potom z coho :grinning:
15. jún 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss No ja som tam cernocha nevidela, to co ti pichli ??? :grinning: :grinning: :grinning:
Asi je tych anesteziologov viac...
15. jún 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@given :grinning: :grinning: :grinning:
tak asi ich bude ozaj viac, lebo tento bol uplne ze cierny .... :grinning: :grinning: :grinning: ne jak z egypta, ale jak z Kene.
Ale sympatak
15. jún 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, ale musim pochvalit, ze mi s tehotenstvom zmizli vsetky cysty z cecuchov, ktore sa mi robia uz od 35 roku celkom pravidelne a boleli jak svina. Skvele...
a celkovo musim povedat, ze sa citim po fyzickej stranke ovela lepsie nez pred tehotenstvom ... hmmmmmmmmmmm
15. jún 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@given prepac, ja som nejako nepostrehla ... Ty uz si mala ET? Ci cakas nan este ?
15. jún 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss tak to je fajn, ked to pomohlo, bud rada, ze ti je super, lebo niektorym babam co tu citam je dost spatne na zaciatku :sweat_smile:
@given tak z 3 prezilo 1.je to bojovnik..uz cakam na transfer.v tv je slunce seno..treba mi cikat tak dufam,ze mam aspon poloplny ten mechur,lebo uz sa mi stalo,ze "vraj" bol prazdny a ja som uz nohy krizila :frowning2: pa
@mortiiss dakujeem vsak to nic nebude. paraada. :wink: hehe na cernoska anesteziologa nebudem ziiiizat. ja som mala spoluziaka z Angoly a sedeli sme spolu aj v lavici. :grinning:
15. jún 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 no ved som rada ... :slight_smile: ja uz som to pocas hormonalky nejak tak vnimala, ze ma to nerozladilo, ale zharmonizovalo :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok