Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
17. jún 2012

@ivka3901 podla mna by to uz malo byt vonku a chces testovat ivka? ja by som este pockala, lebo ani prirodzene to neukaze kazdej na 11DPO 😉

ivka3901
17. jún 2012

@gelinka75 ahoj moja ako?idem variť obedík tak sa odmlčím 😉 ale prídem poobede 🙂 čaute zaťiaľ

ivka3901
17. jún 2012

@gelinka75 no dneska ešte nie asi zajtra ráno na 7 deň po ET 😉

gelinka75
17. jún 2012

@ivka3901 aj ja varim, sem tam si lahnem oddychnut si, predsalen to brusko nechcem moc zatazovat 😉

dadenka111
17. jún 2012

@mortiiss Ahoj, dakujem. Mam zopar zaujimavych cisel. Z tych krasnych 13 len 9 zrelych vajok. Oplodnilo sa IXI 8. Dve na mrazak a 6 je na PK a cakaju na mna. Vo stvrtok vklad. Nechapem preco hned dali dve zmrazit? Lepsie sa potom rozmrazuju a az po rozmrazeni kultivuju ci co? Rano ma zobudila embryologicka a bola som dost otapena aby ma napadli otazky. Hlavne, ze som si zapisala tie cisla 😀 Snad vsetkych 6 bude pokracovat na tej spravnej ceste 😉

dadenka111
17. jún 2012

@ivka3901 13den po pichnuti by uz mal byt Pregnyl fuc. 😉 tak uz mozes zacat testovat

tinasc
17. jún 2012

@ivka3901 osobne si myslím, že by si ten pregnyl už mohla mať z tela von, pichá sa 36 hod. pred OPU, vklad si mala dva dni po OPU, ale aj tak by som testovala najskôr na ten 10 deň po transfere, pričom deň transferu som nepočítala 🙂

mortiiss
17. jún 2012

@dadenka111 podla mna, oni davaju zamrazit hned ak je dostatocny pocet, nam sa oplodnilo len 6 (13 vajok vybrali, 9 bolo zralych - ako u Teba 🙂 ), preto ich dali hned na PK, Tebe dali hned zamrazit , lebo sa Ti ich dost oplodnilo a este budes mat istotne na zamrazenie tie, co zostanu z PK. My mame nakoniec z toho vsetkeho - jeden mrnusek uz dufam "tluče srdiečkom" ostošet u maminky (dozviem sa vo stvrtok) , a 3 su v kryokomore. Ty budes mat viac zamrazenych zrejme. Je to skvele. Mozes byt spokojna, myslim, ze Ti to dopladlo dobre a vitaz je medzi nimi. Neviem, teraz - mas embryoscop?

mortiiss
17. jún 2012

@gelinka75 ahojky 🙂 Ja som mala az 16 DC. A Ty ako pokracujes ? Vcera na kontrole dobre?

maruskaaaa
17. jún 2012

@gelinka75 cvaknem ho, ani nebude vedieť kedy 😉

maruskaaaa
17. jún 2012

@jomini to je super, že si ho videla 🙂 baby to chceli hodiť na mňa, že si vymýšľam 😀 😀 😀 😀

maruskaaaa
17. jún 2012

@adija13 ďalší dôkaz o černochovi 😎 😎 😎 😎 😎

maruskaaaa
17. jún 2012

@dadenka111 Ahoj moja, a ak z tých 6 sa všetky ujmu, koľko si dáš vložiť? a čo s ostatnými robia? 😎

gelinka75
17. jún 2012

@mortiiss pisala som tu, ale asi som ti skomolila nick, tak ta to neupozornilo, vcera mi dr. nasla napravo 7 folikov, nalavo 10 a ze je to trocha pomalsie, a bude to dlhsie trvat, ale ze to nevadi, zvysila mi davku znova, ja som teraz 9 den stimulky a 11DC, v utorok idem zas na kontrolu, to uz ale nebudem mat lieky, ale sestricka vravela, ze ked bude este treba tak mi predaju 🙂 tak zatial stale bojujem a pestujem 😀

gelinka75
17. jún 2012

pockajte ja mam este OPU pred sebou, tak bud to potvrdim alebo vyvratim, ze ste mohli vidiet cernocha 😀 😀 😝 😝

sheronka
17. jún 2012

Ahojte kocky. Cernoch ozaj existuje. Ja som ho videla v piatok 🙂

maruskaaaa
17. jún 2012

@gelinka75 no ale musíš nám ho odfotiť, inak si budeme myslieť, že to bolo iba zatmenie 😀

maruskaaaa
17. jún 2012

@sheronka a bol naozaj taký čokoládkový?

gelinka75
17. jún 2012

@maruskaaaa ty si chcela fotit, ja nieeeee 😀 😀

maruskaaaa
17. jún 2012

@gelinka75 no to sa ešte načakáme, lebo posťovne si dávajú načas. Ale ty ho musíš cvaknúť v predstihu, chcem ho vidieť 😎

gelinka75
17. jún 2012

@maruskaaaa co sa ho bojis? 😀

gelinka75
17. jún 2012

@maruskaaaa tu je to cislo na vszp kde to schvaluju 02/20824700 😉

maruskaaaa
17. jún 2012

@gelinka75 podľa teba, keď som mala všetky výsledky OK dajú mi dlhý ale krátky protokol? podľa čoho to určujú? 😎

gelinka75
17. jún 2012

@maruskaaaa no ked mavas ovulku tak dostanes dlhy, tam sa tyzden pichaju injekcie, len na utlmenie cyklu 😉

maruskaaaa
17. jún 2012

@gelinka75 ďakujem za číselko 🙂

maruskaaaa
17. jún 2012

@gelinka75 a kedy sa začínajú pichať tie inj. na utlmenie cyklu (ktorý DC?). A prečo sa musí utlmovať cyklus? 🙂

gelinka75
17. jún 2012

@maruskaaaa no aby sa nebili tie tvoje hormony s umelymi, ja som zacala 25DC s injekciami, potom na 3DC som pridala stimulacne, v podstate vlastne hormony ti utlmia a vyvolaju superovulaciu s umelymi

mortiiss
17. jún 2012

@gelinka75 nooo, tak to bude tiez pekna urodicka. Nevadi, ze idu pomalsie, hlavne je, ze idu ...
Tak ja sa dnes uz lucim.

Ahojte

maruskaaaa
17. jún 2012

@gelinka75 tak ty si ako vyzbrojená informáciami 🙂 🙂 🙂 bola by sranda, keby som dostala rovnaké inj.ako ty

gelinka75
17. jún 2012

@maruskaaaa tak to uz co tu som precitala vsetko 😀 😀 neviem ake dostanes, ale vsimla som si, ze nam nad 35r davaju tieto lieky, aj mortiss ich mala 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre