Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pahu
30. apr 2009

50102923 toto by malo byť číslo do ambulancie... Ale kľudne cinkni aj na recepciu, oni predsa musia vedieť, či tam, zajtra niekto bude a ak nie, kam si to máš ísť dať pichnúť, oki? 😵

A keď ti to ukážu, zvládneš to potom aj sama. Ja som Fostimon pichala sama aj na stanovačke 😀

sylvyka
30. apr 2009

plus 2 ml striekacky tak mi to napisala vrchna sestra 😉

pahu
30. apr 2009

Sylvyka, správne 😀 13 tt je nádherné...

krakulka
30. apr 2009

Ste zlaticka, vsetkym vam moc dakujem za cenne rady. Sice je to moje 2.IVF, ale aj tak zacinam mat strach a som nervozna. Ale to prejde, vsetko zvladnem a potom uz budem len oddychovat s bambulkami v brusku. 😀

och
30. apr 2009

no ahojte kuriatka 😀 😀 ja som na vas zavisla 😀 😀 😀

krakul drzim palce 😉 ale ty sikovna to zvladnes a ked ti to nepojde, myslim ze hoc kde na pohotovosti ti urcite pomozu 😀 😀 😀

krakulka
30. apr 2009

Dakujem och za poklonu 😀 . A ty ako sa mas?

corinne
30. apr 2009

Ahojte sliepocky 😀 😀 😀 ja som bola znova na UTZ,vcera mi volali,ze mam vysoky estradiol,tak musim dnes znova na UTZ.OPU bude v sobotu tak na mna myslite,a mam 14 folikov(19mm,3x18mm,17,5; 16mm; 2x13mm ;12mm ;11,5;10mm;7,5mm;2x6mm; a povedala mi praktikantka co mi robila UTZ,ze som reagovala dobre,ze nieje ich vela ale su dobrej velkosti 🙂 Baby dorastaju este folikuly po Pregnyle alebo uz nie?

och
30. apr 2009

jaaa normalne ako 7 den po ET 😀 😀 testovat som si zakazala 😀 😀 respektive mi BOLO zakazane 😉 ze mayka, pahu, sivus, kathy, katrka a spol

ale citim sa uplne normalne, nic ma neboli ani nepicha ani mi nic nerastie tak neviem 😉 nechame sa prekvapit 😀 😀 akurat odchadzame do prahy na beyonce 😀 😀 😀 ostaneme tam az do nedele a budeme si uzivat 😀 😀 😀 jedine co ma zerie 😀 je, ze tam mam oblubenu steakovu restauraciu a nemozem si, pre istotu, dat ani ten poondiaty krvavy steak a prepeceny je taky hnusny suchy 😝 😝

jaaaj krakul a co mas zase dlhy protokol? 😝

och
30. apr 2009

carone to netusim ten je na vyvolanie ovulku tak asi uz eeee 😀 😀 😀
tak teda drzim palcoky na sobotku neboj bude to uuuuurooooooda 😀 😀 😀

corinne
30. apr 2009

Och ja ti dam,ze prepeceny steak je hnusny suchy 😠 ja neznasam krvave steaky,ze ked zapichnem vidlicku tak krv strieka na vsetky strany 😀 😝 Jej tak si uzi koncert a moc sa nenatriasaj aneskac 😀 😀 😀

krakulka
30. apr 2009

Drzim paste, aby to teraz vyslo Och. V Praze je blaze, na tvojom mieste by ma hnevalo, ze nemozem pochodit prazske pivovarky, maju tam fantasticke pivko. 😅
Kedy ides na krvicku, v pondelok - asi, ak dobre ratam.
Ano, mam zase dlhy protokol, ale teraz som dostala Gonal + Pergoveris, tak som zvedava. Pri prvom IVF som strane dlho pichala, na OPU som isla ale 20DC mali sme len 4 folikuly a z nich len 3 embria. Ani mrazacik nebol.
Teraz verim, ze moja reakcia bude lepsia, folikulov bude straaane vela a ja aj tak budem tehula. 😀 😀 😀

och
30. apr 2009

jasne ze budeme 😀 😀 😀 😀 vsetky budeme a kto to bude natahovat prilis dlho 😉 😉 za trest bude mat dvojicky 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mne pivo moc nechuti 😀 celkovo som uz taka bezalkoholicna 😀 😀 😀 som mala bujaru pubertu aj na dva zivoty 😀 😀 😀
corine jasne, ze z toho musi krv stiekat 😀 😀 😀 ved to je zivotodarna tekutina 😀 😀 😀 som bola asi v minulom zivote upir alebo co 😀 😀 juuuuj ale jak by som si dala taky steacik krvavucky makucky sladucky s grilovanou kukurickou a pazitkovou smotankou 😲 😀 😀 😀 ham ham

mayka
30. apr 2009

Sylvika, super ze 13 tt. To ale letiiiiiii. Tebe utz konci 1. trimester . Parada 😉

Corinne ty si ale nosnica. Super A ktovie kolko ti ich este vydoluju navyse. 🙂 Budem drzat palce.

Ochulka ahoj mici. , len moc neskac na beyonce aby ti deti nevypadli. 😀 Akurat ju hraju v radiu. Tak ju odo mna sexicu jednu pozdravuj. 😀

Ja stale snivam o tataraku. AAAAch joooo

Aj ja chcem ist do prahy. 🙂

mayka
30. apr 2009

Och ved si to mozes dat ale bez toho steaku. Das si kuraciiiiiiiiiiiiiiii 😀

mayka
30. apr 2009

Och, som vtipna vsak? 😀 😀 😀

och
30. apr 2009

mayka 😀 😀 to nie je vtipne 😀 😀 😀 ale take slovo je neslusne 😀 😀 😀 ktore by som chcela pouzit 😀 😀

corinne
30. apr 2009

Mayka dakujem za titul,a kde sa to pise pred meno alebo za meno 😀 😀 A si myslis ze aj s tych malych vydoluju nieco,ja osobne si myslim ze tie co maju 6mm-10mm 12mm tam nebude nic,ze su prazdne,ze sa to nestihlo vyvinut.Kaslem na to nieco tam musi byt 🙂

mayka
30. apr 2009

corinne mozno dorastu. Mne sa ani nezdalo zeby mi diktovali na poslednom utz pred OPU tolko folikov a mala som ich 14 ks 😉

corinne
30. apr 2009

Mayka ja som zapisovala co mi praktikantka diktovala, a ked ona hladala foliky tak som si rychlo napisal na dlan rozmery 😀 😀 😀 ,No sibnuta som ,ale nevadi 😀 Ja pocas celej stimulacie som sa nerozpavala s doktorkou,vsetko so sestrickami a tou mladou co robi UTZ.Ale podla mna sestricky su vyucene a vedia toho viac ako doktorka 🙂

mayka
30. apr 2009

Corinne, to co tam maju za zdravotnictvo? Niekedy mam pocit ze vonku je to niekde horsie nez u nas. Napr aj v Anglicku sa baby stazovali.

corinne
30. apr 2009

Zdravotnictvo na hovienko 😀 😀 😀 ,osklbu ta aj posledny halier.A ma nastvala ceska sestricka,lebo vcera som si nechala pichnut Decapeptyl v centre a ostavalo mi tam trochu ale dnes by som mala dost ☹ lebo som videla ako natahovala do striekacky kolko ml ostava,tak tu moju flasticku si nechala tam a dala mi original zatvorenu 5ml Decapeptylu.A dnes rano tam bola ina sestricka tak jej hovorim,ze vcera mi ostal Decapeptyl,u nich aby sme nemuseli otvarat kvoli 0,25ml flasticku 5ml,tak samozrejme ten moj vcerajsi Decap.nenasla tam musela otvorit novy a samozrejme si to musim zaplarit.Tak teraz mi bude stat skoro 4,75ml Decapeptylu v chladnicke,a ma sa spotrebovat do mesiaca po otvoreni. 😠

och
30. apr 2009

corine moja 😠 asi by som niekoho pichla tou striekakou do zadku 😀 😀 aspon vies ze si to mas pichat sama, fakt to nic nie je ale uz je to jedno 😀 bo najblizsich par mesiacov usetris na tamponoch 😉 a prerobis na plienkach 😀 😀 😀

katherinesand
30. apr 2009

cafte pipky 🙂

och, dobre poslusne si ty devcatko 😀

corinne, uz si vo finale o chvilocku, potom uz len budeme na teba silnoooo mylsiet, aby boli minimalne
dvojky 😀

mayka, tehulka jedenasttyzdnova ako sa mas?

ahoj karkulka
🙂

katherinesand
30. apr 2009

krakulka 😀

katherinesand
30. apr 2009

len som dosla a uz padim prec.
idem papat, potom sa hlasim do sluzby. 😀

mayka
30. apr 2009

Kathy, ahoj. Ako sa ti dari? Chodis uz na tu akupunkturu?

Baby ja by som len spala spala a spala. Od rana do rana. nenormalne byvam utahana ako keby som manualne robila s lopatou cely den. DOma nevladzem pomaly ani riady umyt. Tak len vsetko hadzem do mycky a cakam kedy sa naplni, lebo som sama doma a nezakydam toho tolko. Len ten riad uz tam je peknych par dni v tej mycke. 🙂 No ale sak na to ju mame tak nech trpi. nestala 5 korun tak nech si to odmaka . 😀

Strasne sa tesim ze je predlzeny vikendik a v sobotu uz budem mat aj muzika doma tak sa strasne na neho tesim. Asi mu na privitanie spravim bryndzove halusky.

Inak tusim by som si dala take dobre lečo. Kokso to som uz nejedla ani nepametam. mnaaaaam Spravim asi cez tyzden buduci.

sivusa
30. apr 2009

Ahojte pipinky 🙂

Pahuška ako bolo na svadbe?

Zdravím všetky pipinky 😉

krakulka
30. apr 2009

Sylvyka, uz mam oranzove aj zelene ihly, mozeme zacat. 😝

katherinesand
30. apr 2009

mayka, mnam halusticky by som si dala 😝
uz som bola raz na tej akupunkture, v pondelok ideme znova. je to pohoda, ani to moc necitis. len som mala nejake divne stavy potom.

sivuska ahoj. co nove?

mayka
30. apr 2009

sivuska ahoj moja.

Kathy, divne stavy, Ake? Ti bolo zle? Nenechali ti nejaku ihlu v tele? 😀
Idem ja do zerlovocu kupit vitaminky a potom domenko odpocivat. Byvam teraz neuveritelne unavena vkuse. Neviem kedy to prejde. lebo prespim celu jar a vonku je tak krasne. No som nemozna.
Vraj by to malo po tretom mesiaci prejst tak pevne dufam. Dnes idem trosku upratat aspon dom, lebo hotova katastrofa. No mrdnik jak vysity. A to som sama doma. Samy prach vsade, tak budem vsetko utierat a umyvat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre