• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

20. januára 2017 
@ivka3901 me dal ovu test na 5 den slabučku druhu čiarku
17. jún 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa keby sa to dalo nejako posúriť v tej poisťovni :sunglasses:
17. jún 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mistisa no cicuš v pohode aj já sa na seba hnevám,že to beriem tak pesimisticky :slight_smile: já som taká povaha čo už,ale moj muž ma drží nad vodou,že on verí že sa to podarilo tak to cíti :slight_smile:
17. jún 2012 o 19:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 jeden taký bojovnik 6 bunkový sa volá timko a narodil sa fo februári pisala som ti o nom:slight_smile:
17. jún 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa mojka všeobecnú zdravotnú no to som sa aj ja čudovala :grinning:
17. jún 2012 o 19:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa nooo to by islo rychlo ked nazaplatis to je za dva dni vsetko ale ked ty o nieco poziadas to trva.ale viesco kamoska si davala ziadost na IVF tiez a mesiaca uz aj boli na zakroku. :slight_smile: :slight_smile: tak snad si pohnu :slight_smile:
17. jún 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 aj jaaaaaaaaaaaaaa. Priznaj sa moja, ty si tam niekoho mala....tak neváhaj a vybav aj mne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 urcite a najlepsie bude ked to aj ty budes tak brat :slight_smile: a kedy ides na nejaku krv alebo tak ci to vyslo? alebo testnes?
17. jún 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa moja nechcela som moc robiť stres a paniku,ked veľa báb tým ovulačným moc neverie,ale bola tam síce taká slabšia,ale bola zajtra si spravím zas a poviem ti,ale tak trošku sa teším aj ja :slight_smile: v kútiku srdiečka
17. jún 2012 o 19:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mistisa snáď nebudú mať dovolenky v poisťovni. Keby sa to dalo riadne zaplatiť za promtné vybavenie, tak neváham :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
17. jún 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruskaaaa mojak to bola len náhoda jak sviňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nie fakt nemám nikoho :slight_smile:
17. jún 2012 o 19:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 ja si myslím, že na 100% si, veď uvidíš sama :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. jún 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 a v ktorom mesiaci to bolo? hm...chce to nejaký záložný plán, musím niečo vymyslieť :slight_smile:
17. jún 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elise aj ty si mala slabučkú čiarku na ovu teste?ahá tá čo mala len jedno vajko a mala dosť rokov?ona mala tiež len 6 bunkové embryjko to je super potešila si ma veľmi cicuš :grinning:
17. jún 2012 o 19:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruskaaaa myslíš v tom? :grinning: aj teraz mám také tlaky,že niekedy musím zaťať zuby :confused: čo to :confused:
17. jún 2012 o 19:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 v ktorom mesiaci ti schválili do týždňa :slight_smile: však ja vravím, len to čo viem, že ty si moja určite v tom....tralalala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. jún 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa no veru snad nie :slight_smile: ale ved leto este neni tak hadam nie :slight_smile: dovolenky budu od buduceho mesiaca asi najviac :slight_smile: no budem drzat palceky nech to co najskor schvalia . a co vam povedali kolko to zvykne trvat? :slight_smile:
17. jún 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa vraj mám rátať že do mesiaca, tak len dúfam, že to pôjde rýchlo :slight_smile: Ozaj, ty si ako na tom? Ty už stimuluješ že?
17. jún 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 tá kamoška mala po 40 tke:slight_smile: takže pekne hladkaj brušenko bojovnik pekne na sebe maká:slight_smile:
17. jún 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maruskaaaa nooo dufam ze to bude aj skor oni si zvyknu pre istotu davat tak naviac cas :slight_smile: nooo mne zrusili v blave stimulaciu elbo som nemala na 15 DC foliky :frowning2: ale ja som mala az 40 DC a oni cakali ze bude ovula na 15 DC tak mi zrusili bo som mala foliky max 10 mm. ale ja som si stale robila ovu testy a merala BT a si predstav ze ovula bola na 25 DC :slight_smile: potvrdena dokinou mojou. :slight_smile: no a teraz som 12 DPO a grafik asi takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/grafy?c=-8588647468854775808 a zajtra idem do blavy na konzultaciu tak uvidime :slight_smile: :slight_smile: mam bolesti podbruska stale krize asi 3 dni mam strasne bolave mam vytok a brucho akoby ma heliom napustili :frowning2: :slight_smile: :slight_smile:
17. jún 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa no tým heiom je to aj u mňa :grinning: mojka a vy teraz ste v akom štádiu?mám v tom trošku chaoz :slight_smile:
17. jún 2012 o 19:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 ja som teraz na cakacke :slight_smile: som 12 DPO a grafik mam takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/grafy?c=-8588647468854775808 bolesti podbruska dost mrchovske krize ani nehovorim a nafuknuta fu :slight_smile: no a zajtra blava konzultacia a ak sa nepodarilo opat nanovo vsetko zas stimulacia kontroly a ked sa konecne podari tak IUI :slight_smile: :slight_smile: ale dufam ze uz nebude treba :slight_smile:
17. jún 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa no pekne si si vytrpela. Ale verím, že to bude dobré. Držím palce :wink:
17. jún 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruskaaaa dakujeem no dufam aj ja ale ked to nevide teraz tak vypinam povedala som ze posledny pokus a ked nic tak leto si davame pauzu a zacneme na zimu.potrebujem nove sily nabrat stare uz dochadzaju po tych 4 rokoch :slight_smile:
17. jún 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby idem nachvílu von ideme asi s drahým umyť auto,ale já budem len asistovať :grinning:
17. jún 2012 o 19:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa ahá takže vy skúšate naprv IUI to je super treba vyskúšať my sme IUI nikdy nemali moj muž má slabý spermiogram aj aj málo pohyblivé :frowning2: tak preto sme išli hned na IVF
17. jún 2012 o 19:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa neboj, určite to vyjde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. jún 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 no mali sme uz teraz ist ale ked foliky nenarastli tak sme nemohli :frowning2: moj mm ma nastastie mdobry SPG aj pohyblivost vsetko tak super :slight_smile: to som rada len u mna bol problem a mozno stale je ale dufam ze ho laparkou odstranili :slight_smile: neboj nic moja urcite to vyslo len si musis verit.stoj pri zemi samozrejme pre istotu ale myslim ze to vyslo :slight_smile:
17. jún 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mistisa to určite aj já som bola na laparke tak viem čo to je,ale v našom prípade nepomohla n neva tento 4 pokus vyšiel teším sa aspom z pozitívneho ovu testu :slight_smile: normálne nemožem uveriť,že tam tá druhá čiarka bola síce nie moc taká viditeľná,ale bola :grinning:
17. jún 2012 o 19:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivka3901 no mojka moc moc ti budem drzat palceky nech tak pekne ukaze aj tehu testik :slight_smile: kedy testnes?
17. jún 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok