Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
17. jún 2012

@elise mojka tie vzťahy podbruška možu súvisieť s tým,že by som mohla byť v tom? 😀 já sa tak blbo pýtam nemožem tomu ešte uveriť 😀

ivka3901
17. jún 2012

@mistisa možno zajtra uvidím šak dám vedieť,alebo až v stredu 9 deň po ET lebo vo štvrtok ideme na test z krvičky 😀

mistisa
17. jún 2012

@ivka3901 to sa chodi po dvoch tyzdnoch ze? joj mojka hned daj vediet budem cakat 🙂 netrpezlivo 🙂 🙂

elise
17. jún 2012

@ivka3901 je to možne ja som mala trošku bolesti a potom ma aj vaječniky boleli

stenlyhozienka
17. jún 2012

@dadenka111 ja som chcela PK,ale nikto mi to nenavrhol,ale včera tá embryologička spomínala,že keď je viac vajíčok,tak ju dávajú,všetky boli ICSI,uvidíme ako sa im darí zajtra,ráno mám isť najskôr za embryologičkou sa informovať,tešííííííím

ivka3901
17. jún 2012

no baby už sme vo vnútri prišla ešte kamoška s frajerom tak sme kecali vonku 🙂 tak je super keby neišli všetci do roboty tak som normálne 🙂 🙂 grilovala vonku inak celý týždeň hlásia pekne a vo štvrtok,ked ideme na testík tropické teplo 😀

dadenka111
17. jún 2012

@mistisa cauko, ja cakam na ET. bude 21.6. vo stvrtok 😉

dadenka111
17. jún 2012

@stenlyhozienka ja si teraz nepamatam co mi hovorila do telefonu rano. tusim, ze mi maju zavolat v stredu. snad sa nemylim. bola som este v spanku, ked na mna rozpravala 😀 tak pekne spravicky cakame.

gelinka75
17. jún 2012

zacina ma podbrusko coraz viac tlacit a ked si sadnem tak musim opatrne, dufam, ze rastu moje jajka 😀

sheronka
17. jún 2012

@maruskaaaa To teda bol. Az mi oci vypadli ked presiel okolo mna. Ma napadlo co tam chce a potom zamieril do dveri s vlastnymi klucami 🙂

dadenka111
17. jún 2012

@gelinka75 no jasneee to rastu. aj ja som to tak mala. 😉 ale pi, pi, pi... nezabudni

gelinka75
17. jún 2012

@dadenka111 zatial sa citim v pohode, rano som sa vazila, nepribrala som nic, tak asi to bude ok, strasne sa bojim toho OHSS, ved mam brutalne davky ☹

sheronka
17. jún 2012

Ahojte kocky. Zajtra ma caka kontrola, 18DC. Zajtra sa dozviem ortiel co bude dalej, ale ak tam nic nebude tak stopnu ivf tento mesiac 😒 Utahana som, mam za sebou 5 hod.soferovania. Drzte zajtra palce 😉

dadenka111
17. jún 2012

@gelinka75 proti OHSS radia vela vody a este bielkoviny. Tak som robila par krat na veceru hovadzi steak 😉 U mna vsetko v poriatku. Neboj sa, tiez som sa ho bala, kedze som PCOS mala som vacsi nabeh na hypestimulak. Idem uz buvat. Dobruuu noc

dadenka111
17. jún 2012

@sheronka drzime moc palce a chceme pocut iba dobre spravy! Dobru nocku

martina2207
17. jún 2012

Ahojte kočky. Mňa zajtra čaká krvička tak sa dozvieme či bolo KET úspešné. Ale veľké šance tomu nedávam. Mali sme tam ten pohreb a všelijaké stresy ktorým sa nedalo vyhnúť. Hm. Budem sa musieť hneď opýtať že keď sa to zase nepodarí či môžem začať hneď ďalší cyklus alebo zase jeden vynechať. Ja dúfam že hneď. Máme ešte 17 mrazáčikov a to už dáme zase PK ako pri ET. Prajem vám dobrú nocku a držte sa baby. Verím že to každá z nás dotiahne do úspešného konca.

ivka3901
18. jún 2012

dobré ránko baby no nemám moc pozitívne správičky no robila som si aj ovu test ten vyšiel tak mierne tá druhá čiarka bola ešte slabšia ako včera ☹ a aj tehu test a tam nič snehobielo ☹

gelinka75
18. jún 2012

@ivka3901 a akym testom si testovala? mozno je este skoro, ivka skus aj zajtra 🙂 podla mna to este neukaze

ivka3901
18. jún 2012

@gelinka75 no práve takými paličkami čo sú inakší nemám doma,ale asi pošlem drahého do lekárne nech ide kúpiť 🙂

ivka3901
18. jún 2012

@gelinka75 inak teraz po hodine som sa na neho kukla a nejaká tá veľmi slabulinká čiarka tam je jáááááááááááááááá já už blázním 😀

gelinka75
18. jún 2012

@ivka3901 no vidis, tak pockaj este a skus zajtra rano, kupte mamatest ten je najlepsi 🙂

gelinka75
18. jún 2012

@ivka3901 bez nicoho by tam nebola, velmi sa tesim 😀

ivka3901
18. jún 2012

@gelinka75 ale rozmýšľam či ho nedám kúpiť radčej kamoške a nechám s ho asi až na 9 deň ráno alebo skúsim potajomky ešte ráno 10 deň uvidím ešte jak sa rozhodnem,lebo moj muž nelúbi moc chodiť k nám do dediny kupovať TT,lebo furt stretne niekoho známeho a ten sa potom vypytuje šak vieš ako to je na dedine 😀

gelinka75
18. jún 2012

@ivka3901 no ved viem 😀 neboj bude to ok, ak vidis aspon slabeho tak to vyjde podla mna

given
18. jún 2012

@ivka3901 a co skusit toto hi-fi sci-fi? http://www.clearblue.com/sk/novy-clearblue-digi...
Ja budem testovat az na deviaty den, snad to dovtedy vydrzim...

dadenka111
18. jún 2012

@given hoj, az na deviaty den? vsak to uz potom mozes vydrzat na krvicku na 10den 😝 co som videla baby uz testovali od 5dna od ET.
ozaj mam otazocku oni ti volali kedy budes mat vkad? alebo mam ja zavolat den pred vkladom. ja som nejak nedavala pozor a prepocula som. iba den D viem. 😕

maruskaaaa
18. jún 2012

@gelinka75 to je jasné znamenie že rastú, o chvíľu budú z nich kraslice 🙂

maruskaaaa
18. jún 2012

@ivka3901 Ivka, to ešte nič neznamená, podľa mňa je ešte skoro, neboj bude dobre 🙂

maruskaaaa
18. jún 2012

@ivka3901 tak predsa je tam tá čiarka, no vidiíš 🙂 🙂 🙂

elise
18. jún 2012

@ivka3901 ivka hcg rastie každým dnom bude // uvidiš pozitivne mysli🙂 objatie🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre