• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

23. januára 2017 
@gelinka75 jáj cicuš aj od teba je to pekné,ale fakt nedávam tomu moc veľké nádeje jáááááááááááááj zas hádžem flintu do žita,ale já som taká pesimistka aj ked 7 deň po ET je veľmi skoro na ukázanie hcg :unamused: ozaj muž mi bol kúpiť tehu test s citlivosťou 25 jednotiek a ten si spravým asi až 9 deň alebo 10 deň ráno aby som vedela načom som inak aj tak viem,že budem plakať tak či tak či bude pozitívny alebo negatívny
18. jún 2012 o 15:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 niekto tu pisal, ze beru lieky spät, mne ked tak ostane len diphereline, fostimon uz nemam a mam este menopur, na zajtra uz nemam na davku, snad ma nejako poriesia :confounded:
18. jún 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 Urcite to poriesia, predaju ti. Inak, ktovie ci je to legalne, takto vykupovat a potom predavat. Bez blockov, bez papierov. No ale nejdem riesit, mne tiez predali...
18. jún 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@given no to je jedno, nam to pomoze a im tiez :sweat_smile:
18. jún 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 Drabek. K nemu aj chodim. Som z toho uz strasne unavena. Som 18 DC. Dnes som si musela dokupit gonal :unamused:
18. jún 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka ja som 12DC a tiez uz mam toho plne zuby, ja uz len dufam, ze mi zajtra povedia den OPu, zajtra ta teda stretnem asi ked ides aj ty, ja idem teraz na pol 8
18. jún 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka hlavne že máš 4 dozreté, neboj, zajtra ti už povie, kedy bude OPU, budem držať palce :slight_smile:
18. jún 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 Ivka, ty buď v kľude, veď si tehu a nemôžeš sa stresovať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. jún 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 podľa mňa ti už zajtra povedia deň OPU, neboj, vidím to na pekné kraslice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. jún 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruskaaaa to budem teda zvedava, lebo furt mi hovori dr. ze to ide pomalsie, tak mam trocha aj obavy, ci to nebude dlhsie trvat, ale zas v sobotu mi zvysila znova davku, mozno to pomohlo a ten diphereline mam polovicku, tak to snad ide rychlejsie
18. jún 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 jasne, ze budeme plakat, ved to zamava dobre s psychikou, ale otrasieme sa pojdeme dalej, musi to vyjst :wink:
18. jún 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 ja si myslím, že ked ti aj dávku zvýšili, tak už museli od soboty narásť. Uvidíš zajtra, že to budú kraslice :grinning: Maruš má vždy pravdu :grinning: :grinning: :grinning: Budem na teba myslieť a posielať pozitívnu energiu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. jún 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kklaudia kočka, moc ma to mrzi, je to sklamanie .. dnes si poplac, mas na to plne pravo , a zajtra si s cistou hlavkou povies, co dalej. Bude to dobre, nebojkaj.

.......................
fesandy, co to tu vediete za pesimisticke reci? Dostanete na prdel !! :grinning:
@gelinka75 jak ze toho mas dost? :wink: Ved si len na zaciatku ... pockaj tie dlhe mesiace, kym sa mrnus narodi ... :grinning: trpezlivost - plíííííííííííííííííííííííííííííííííííííís :dizzy_face:
Inak, k tej dileme s darcovskymi - Gin Fiv ju vyriesil za Teba, po ET budes podpisovat, ze po rozmrazeni embryjka mozu ... (toto slovo ja nenapisem), lebo mas viac ako 35 rokov ... chcela som ich darovat, ale neda sa ... sme stare :sunglasses: - ak maju kocky menej ako 35 rokov v case OPU, tak darovat mozu. My stare skeble sa s nimi musime rozlucit, alebo ich nechat zamrazene naveky a dufat, ze sa ich v buducnosti ujmu ... mimozemstania napr. :grinning:
18. jún 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mortiiss jaj normalne mi odlahlo, ze to nebudem musiet riesit keby k tomu prislo :confounded: :sweat_smile: ked ja uz by som chcela byt po OPU, v tomto teple mam uz dost :grinning:
18. jún 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kklaudia ahoj to ty si mala to smolkove tričko?
18. jún 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@given dnes mi to vobec nejde v robote. snad ten vykres dokopem aspon do predbezneho stavu. nastastie nemusi byt FINALny.
tak nakoniec s 5tich oplodnenych ostali 4? Inac ta choroba nemusi byt na skodu. praveze ti moze potlacit imunitu a lepsie sa uchyti. to sa stava, ze baby su chore a meska im mrcha a potom si spravia test a je to tam. juuj drz sa!
Nevies nahodou, ze ked mi uz zamrazili 2E a potom mi este aj tie co ostanu budu mrazit. To akoze budem platit 2x za mrazenie? :confused:
18. jún 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adija13 ja mám po KET 2,5 ročného zmoka :wink: takže hlavu hore a hurá do tehu :wink:
18. jún 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@given no mne dnes diphereline dali :astonished:
18. jún 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubkaeck diphereline je lacny, tie stimulacne su velmi drahe :angry:
18. jún 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 ja viem, pri plateni menopuru mi riadne krvacala penazenka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase v nasej lekarni mi za to dali 2x 10 eur zlavu na hocico, tak som dnez nakupila opalovacie kremy od biodermy :wink:
18. jún 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martina2207 ahoj, silno som drzala palceky, podarilo sa?
18. jún 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže spolubojovníčky,mám 2 embryjká v brušku,a 2 zmrazené,vďaka Bohu aj za to,a s liekmi je to tak,že ja som potrebovala 3 menopury a 2 dipherine,a puregon,bola som na kontrole tak som si ich kúpila a kedže mi v ten den oznámili,že idem na vklad,tak som nič neminula a všetko som dnes vrátila bez problémov,musíme byť vďačne,že nám ich predajú za tu cenu,ako keby nám ich schválila poisťovňa,keby to tak nebolo,tak by sme si ich museli dokupiť a v plnej výške a to sú už veľké palky :slight_smile:
18. jún 2012 o 18:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jomini ahoj. krv zase negatívna :cry: . ale ďakujem. nevzdávame sa a ak doktorka zajtra dovolí, ideme hneď do ďalšieho KET.
18. jún 2012 o 18:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stenlyhozienka Blahozelam, my mame tiez podobne skore, lenze po PK: 1 v brusku, 3 v mrazaku.
18. jún 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@martina2207 tak teraz sa to podari a basta :slight_smile: mna caka v piatok kontrola pred ket
18. jún 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jomini tak to silno držím palčeky. koľkaté? prvé?
18. jún 2012 o 23:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2207 ja drzim palceky tebe :slight_smile: ano, prve a posledne, lebo viac uz nemame ,,v depozite,,
18. jún 2012 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa Vás spýtať lebo si neviem spomenúť z prvého IVF, či sa ide na predoperačné vyšetrenie iba k internistovi alebo sa mám objednať aj na anesteziologickú ambulanciu?
19. jún 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika017 ahoj iba k internistovi sa ide
19. jún 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola na kontrole, takze pravdepodobne vo stvrtok zas kontrola, dr. vravela, ze to vidi na odber cez vikend, musela som dokupit lieky na 2 dni zatial, co sa tyka folikov tak napravo 5ks a nalavo 10-12 roznych velkosti, najväcsia je 19mm napravo,16mm nalavo ostatne su mensie tak preto este treba cakat
19. jún 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok