• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

23. marca 2017 
Kočky, tušim nam tie kontroly planuju podla Konika :grinning: :grinning: :grinning: aj dadenka ide tusim na vklad vo stvrtok, a Ivka na krv, ak sa nemylim.
19. jún 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubkaeck ja by som tiez chcela byt medzi prvymi, asi pojdem aj skor, lebo dnes sme prisli presne na pol 8 a plna cakaren bola, budem ta vyzerat :slight_smile:
19. jún 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss vypijeme cely kavomat? :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gelinka75 no ja chodim skoro na bus ja uz o tristvrte na sedem evidujem kedy chodi ktora sestricka do roboty :grinning:
19. jún 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivka3901 velky usmev miesto tych neurcitych smajlikov....mne vkladali 4bunkovych dvoch smatloskov, ducha som videla az 11.den po transfere....a dnes uz mam krasne dve ciarky a HCG 1200 :slight_smile: Takze ked uz teraz vidis ducha, tak je vsetko na tej najlepsej ceste :slight_smile:
19. jún 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@gelinka75 urcite budem mat v ruke skripta zlte - ze organicka chemia :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gooobi supeeer, tak tisko graulujem, je to krasny pocit, vsak? teraz uz len vydrzat tie 3 tyzdne do UTZ
19. jún 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubkaeck tak ty musis byt isto prva na rade :grinning: :grinning: mne v sobotu volala sestricka, ze mam mat kontrolu a ja ze ved som tu vonku, sedim v cakarni, tak som sa zasmiala, ze som bola posledna, potom brala krvicky niekde prec :grinning:
19. jún 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 0250102960
19. jún 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 ivuška pozitivne myslenie HCG pekne rastie a gratulácia k čiaročke aj ked je ako duch ale bojovnik maká takže pozitívne myslenie ano?
19. jún 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 no pekne, to si nedala tú námahu, aby vzduch vytlačila? no pekne. Už to robia ako na bežiacom páse. Alebo ty si sa vyhla povolaniu a mala si pracovať v zdravotníctve a pichať inj. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss tesim sa velmi, aj ked este stale tomu nemozem uverit...ty uz budes mat tie 3 tyzdne za sebou za chvilku?
19. jún 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa tak trocha vytlacila, ale cela pena tam ostala aj so vzduchom a to ja vzdy pekne vyklepem prec, aj to bolo vidno, lebo ako mi to pichla tak nieco vytieklo, ten vzduch vytlacil aj vodicku z vnutra :angry:
19. jún 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 :angry: :angry: :angry: :angry: veď hovorím, si profesionál. Dnes sa mi snívalo, že mi už schválili žiadosť, lebo škoda, že som sa prebudila :slight_smile:
19. jún 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa no ty sa este nacakas :frowning2: ked si to predstavim, ze ako dlho som cakala :angry:
19. jún 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gooobi chapem, isto mas za sebou dlhu dobu bez uspechov ... je to krasny pocit - konecne byt naozaj tehotna ... :slight_smile: . Mne Ty 3 tyzdne koncia vo stvrtok .. ale uz odratavam kazdu minutu :grinning: .
19. jún 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruskaaaa a ako dlho ju tam mas? VSZP ?
19. jún 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 no, kokos, to si pamatam - u Teba to strasne dlho trvalo .. schvalenie. Na nervy .. ja som mala rychlo - ani nie mesiac.
19. jún 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky. Tak ja dnes este pol dipherelin,luveris,gonal 300. Zajtra pregnyl 10000 a piatok rano odber. Uvidim ci bude co odobrat.
19. jún 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gelinka75 to mi nehovooooooooooooor, ja to chcem mať schválené rýchlooooooooo :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
19. jún 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss áno, mám VSZP, v GF som podpisovala žiadosť 14.6, dúfam, že ju už zaslali do poisťovne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jaaj, keby sa to dalo nejako posúriť :sunglasses: Ty máš akú poisťovňu? Ako dlho si čakala
19. jún 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka No super, to je dobrá správička, v piatok budem na teba myslieť a držať palce :slight_smile:
19. jún 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa ja som cakala asi 3 tyzdne, mam Doveru ... skus tak o tyzden zavolat do VSZP, ci ju tam uz eviduju, pre istotu, stava sa, ze sem tam ju zapatrosia aj v CAR . Mozno budes mat stastie, a schvalia ju rychlejsie, ale standartne vo VSZP treba asi ratat 6 tyzdnov.
19. jún 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka drzim palce. Niekedy staci jedno .. ale kvalitne.
19. jún 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mortiiss ja som už písala dr., či ju už odoslala a ak áno, tak počkám do budúceho týždňa a zavolám do poisťovne :slight_smile: možno sa to nejako pohne a snáď sa dočkám aj ja
19. jún 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss nedvihali mi tam. musim makat v robote a plno starosti a stresov z ineho mam. aaaach preco sa mi to deje. ja nechceeeeem. esteze mi sef podpisal dovolenku. Takze 5dni budem mat klud a svaty pokoj.
19. jún 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ty už toľko nepracujjjjjjjjjjjjj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gooobi tak takto :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: može byť?ale mám otvorené zadné dvierka,ale som rada,že som nedostala zaťiaľ menzes,skúsim zajtra testnúť 10 a aj vo štvrtok ráno nech ideme trošku s radosťou do centra :slight_smile: :slight_smile:
19. jún 2012 o 15:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elise mojka takže može to byť kludne duch alebo pididuch ako som sa dočítala som trošku spokojnejšia,ale tá druhá čiarka sa mi objavila až po dlhšom čase zaujímavé a myslíš,že na 8 deň tam kludne može byť dušík slabulinký :confused:
19. jún 2012 o 15:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 Ivka, držím palce v ten štvrtok
19. jún 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok