• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

13. decembra 2017 
@ivka3901 no mam taku kamosku, ta tiez si absolvovala 4 IVFka, ma zlu zrazanlivost krvi, protilatky proti spermiam a podobne, ale u Stelcla sa jej zadarilo v pohode :wink: takze necham na Teba,ako sa rozhodnes, v kazdom pripade drzim palce a keby si potrebovala ohladom adopcie, tak mam zase kamosku, co uz presla celou torturou ale zadarilo sa jej 4IVF a teraz prirodzene otehotnela, tak si neadoptovali :wink:

@gelinka75 mobilom, lebo tam tak aspon 2 hodky by si mala lezat - zvyknu tak okolo 12tej prichadzat pre partnerky :wink: teda aspon u nas to tak bolo :slight_smile:
22. jún 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 na kolky DC si bola na OPU?

@gelinka75 a tebe na kolky DC vychadza OPU? pojdes v nedelu, vsak?

chcel vas vidiet anesteziolog pred OPU?
22. jún 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulik222 ja mam na 18DC OPU a mala som 14 dni stimulacie plus 6 dni predtym len diphereline :slight_smile:
22. jún 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini ja ti veru neviem povedat, ale mala som ju tak vysoku na 14ty den, ze hned 16ty som mohla ist. a predtym tak isto. a to sa mi stalo, ze som 2x zabudla vziat estrofem.
22. jún 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 a chcel ta vidiet aj anesteziolog este pred OPU? ci vysledky od interneho beries az v nedelu ked pojdes na opu?
22. jún 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulik222 vysledky beriem az v nedelu, aj vysledky krvi mm a pred notarom podpisany suhlas, nic ine asi netreba o anesteziologovi nie je v instrukciach vobec zmienka, asi az tam sa to riesi
22. jún 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubkaeck mame prist na 7 rano, tak kedy asi ma budu robit? som zvedava kolko nas tam bude
22. jún 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 to si ma ukludnila :dizzy_face: lebo riesim taku dilemu, co sa tiez len mne moze stat :angry: ,moja ziadost na odbery krvi a predop.vysetr. ostala u lekara aj s terminom a on si odisiel na trojtyzdnovu dovolenku, tym padom by som si musela vypytat novu ziadost v gynfiv este raz, aby som si mohla zacat riesit predoperacne u ineho lekara. Ale takto ked sa vratia z dovolenky, hned by som to zacala riesit, co mi vyjde na 11DC,tak to v pohode stiham, nie? :sweat_smile:
22. jún 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 my sme boli štyri,do izby nás zavolali o ôsmej,tam sme sa prezliekli a pekne ležali,a prvá išla na odber Dadenka,a bolo 9,10,posledná skončila 10,10 a už sme len spinkali a čakali na embryologičku,pani doktorku,sestrička zmerala tlak,dala prepúštaciu správu a išli sme domov okolo jednej,ale keď som bola v pondelok na vklad,tak na odber bola len jedna žienka a išla domov o pol dvanástej,držím palce :slight_smile:
22. jún 2012 o 13:48  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stenlyhozienka dakujem, tak ten zakrok trval fakt kratucko :grinning:

@evulik222 naco si mu davala spravu ked ti este nic nerobil, podla mna 11DC je dost neskoro, neriskovala by som to
22. jún 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 lebo som mala ist minuly mesiac uz, len sa to posunulo na dalsi mesiac z dovodu choroby, tak spravu si tam nechal a rovno mi dal aj novy termin :frowning2: tak podla teba co mam robit?
22. jún 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 mne povedali ze mam prist na 7:30 a to ta budu robit tak do pol hodky, muz odovzda matros a moze ist a podla toho kolko Vas bude vas zorganizuju :wink:

@evulik222 no mozno stihas, ale interne predoperacne potrebujes a to niekedy trva kym sa vobec objednas, normalne labaky mas rcyhlo, ale tie HIV, HbSAg a to to trva aj 3-4 dni :wink:
22. jún 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc presne tak,ale už som všetkých obvolala a oznámila,že idem od 2 do roboty a celkom sa teším :slight_smile: na moje super kolegynky :slight_smile:
22. jún 2012 o 14:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evulik222 tak si vypytaj novy papier v GF a chod s tym k obvodnej alebo rovno k internistovi :slight_smile:
22. jún 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubkaeck no super, zbytocne starosti som si narobila, aaach co teraz
22. jún 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 ahoj mojak veru sme silné osobnosti každá jedna a v GYN-FIVE sme už nadobro skončili ešte ideme v pondelok aj pre peniažky čo som tam nechala za lieky,lebo tá vrchná sestra mala dovolenku a nikto ju nemohol zastúpiť strašné :angry:
22. jún 2012 o 14:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulik222 určite neriskuj, ze sa to nestihne - bez tych sprav Ti OPU urcite nespravia, a mas jeden cyklus (a peniaze za lieky) v prd ....i. ako Ti radia baby, vypytaj novy papier, a hned sa objednaj k inemu lekarovi
22. jún 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss
@gelinka75
tak teda tam idem zavolat..iste sa potesia :sweat_smile:
22. jún 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulik222 ale kasli na nich, nech nadavaju :slight_smile: ... dolezite je, aby si to mala v poriadku.
22. jún 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, ja už som zacala vysadzovat Utrogestan. Ale trosku som nesvoja z toho ... Vcera mi sono robil Drabek, a povedal mi, ze mam kazdy den znizit o jednu tabletku, a o pat dni ho vlastne uplne vysadit. Ale co som citala, kocky ho vysadzovali aj niekolko tyzdnov. Tak dufam, ze sa nepomylil ... :confused: a ze vie, co robi ...
22. jún 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulik222 daj vediet ako si dopadla, ja som mala minule tiez take "mindraky" z tej sestricky co je taka ofrflana, lebo ma hlavna sestra poslala do amb. 2 a tam som zaklopala a uz som len pocula, ze co klopete? ale takym hnusnym tonom, a co ja viem, ze tam maju niekoho? ved tak naco otvorili..a dalsi den ma tam poslali z recepcie a hovorim tej pani, ze nieze mi zas hlavu odtrhnu a ona sa cudovala, ze preco, kludne zaklopte
22. jún 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss a nemozes to pomalsie vysadzovat? aj ja som citala, ze baby to tak robia
22. jún 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 no tie "mile tony" som uz mala tu cest spoznat.. a potom aby clovek bol kludny..
22. jún 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubkaeck áno tak to si ma potešila,že u štelcla sa jej zadarilo budem nad tým uvažovať,ale muža asi nenahovorím už na další pokus bojí sa sklamania a to je sranda dala sa na adopciu a nakoniec IVF vyšlo a otehotnela prirodzene aké šťastie :slight_smile: inak aj já mám protilátky a všeličo iné tak neviem,ale aj tak dakujem za radu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jún 2012 o 14:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss na recepcii nezdvihaju
22. jún 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulik222 bud kludna, ona zato nemoze :grinning: :grinning: je proste taka, ale vela bab to tak asi zarazi
22. jún 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 popravde, neviem velmi, co mam spravit. Nechcem tam volat, je mi to take blbe , povedal to jasne Drabek, nemohla som ho nepochopit ... tak snad je to tak, ze je vsetko v takom poriadku, ze ho mozem takto vysadit. No dufam, ze to tak je. A nebudem musiet bezat na pohotovost.
22. jún 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss ja som to vysadzovala takto - najskor 5tbl, dva dni, potom som si odobrala z obednej davky jednu, zase dva dni, potom jednu z vecernej zase dva dni a potom rannu, dva dni, obednu dva dni, a nakoniec vecernu, ale ja som az od 10tt myslim zacala odoberat :confused:
22. jún 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 vraveli, ze mi to vystavia znova, mozem sa pondelok zastavit v ambulancii č. 2..len to mi nepovedali kedy
22. jún 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss to je v GF nove. to vysadzovanie utrosu.. ale baby skocili k svojim gyndosom a dohodli sa s nimi ako budu pokracovat.. lebo on ta bude mat v dalsej starostlivosti. nie drabek.. kedy sa mas nahlasit u svojho? za pokus nic nedas..
22. jún 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok