Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lubkaeck
22. jún 2012

@gelinka75 ciernou, takou najmensou do svalu 😅

gelinka75
22. jún 2012

@lubkaeck fuuu tak to neviem ci by som pichla, teraz ideme na pohotovost do BA, lebo muz ma nechce pichnut a ja sa bojim takou velkou ihlou 😅

lubkaeck
22. jún 2012

@gelinka75 no tak do svalu je to tazsie, ale na youtube najdes vsetko a nie je to tazke 😉 ale kludne behni na pohotovost, ved papier mas 🙂

gelinka75
22. jún 2012

@lubkaeck no uz sme boli, tak pregnyl je v zadocku 😝 trocha to potom stipalo, ale pekne mi to pichla, skoro som necitila nic

ivka3901
22. jún 2012

@gelinka75 tak moja prenyl máš za sebou a myslím na teba kedy ideš na odber zajtra alebo v nedeľu?

gelinka75
22. jún 2012

@ivka3901 dakujem, dufam, ze to bude ok, v nedelu mam odber 🙂

sheronka
22. jún 2012

@gelinka75 Držím palčeky v nedeľu 😉

ivka3901
22. jún 2012

baby ešte stále špiním a vobec sa mi nespustil poriadny menzes,ale bojím sa,že mi to utroš brzdí 😕

gelinka75
22. jún 2012

@sheronka dakujem, snad bude aspon nejaka uroda 🙂
@ivka3901 pockaj do dalsej krvi, testik si nerobila?

ivka3901
22. jún 2012

@gelinka75 no jasan počkáme,ale testík nemám ani doma a muža nechcem zas posielať do lekárne,lebo je veľmi smutný a včera a dneska ani moc nekomnikujeme sme smutný obidvaja ☹

gelinka75
22. jún 2012

@ivka3901 ☹ no verim moja, cas to zahoji a skusite znova

ivka3901
22. jún 2012

@gelinka75 no neviem neni som si istá či drahého ešte nahovorím ☹

sheronka
23. jún 2012

Ahojte babulky. Tak práve mi volali z gyn fivu. Z tých mojich 20 vajok dali 12 napichnúť ICSI - oplodnilo sa 8. Zvyšných 8 bolo prirodzene, ale 7 bolo nezrelých, ale aj to 1 zrelé sa oplodnilo. Takže máme 9 oplodnených babuliek 😵 3 išli hneď do mrazáku a 6 na PK do embryoscopu. Transfer bude v stredu. Dúfam, že tých 6 babuliek sa bude dobre deliť. Najprv mi bolo ľúto že z 20 máme 9 anjelikov, ale embryologička mi povedala že keď ich 11 bolo nezrelých a tých zvyšných 9 sa oplodnili všetky, že je to skvelý výsledok 🙂

given
23. jún 2012

@sheronka Je to super vysledok, tesim sa s tebou a drzim palce!

lea1333
23. jún 2012

@sheronka super tak ze dalsia tehulka na ceste 😉
ako ze kocky ja stale mrcha nikde 😕 😕 😕 neviem kde sa flaka to robi na schval 😠

elise
23. jún 2012

@lea1333 ešte počkaj do pondelka ak nepride tak chod do centra môže to byť cysta ja som pri IFV tiež čakala a nakoniec mi robili punkciu ovariálnych cyst

lea1333
23. jún 2012

@elise cysta?sak som bola na ult a nic este moze byt tehu 😀 😀 😀 ale nie srandujem som nafuknuta prsia sa mi zvedsili asi o cislo 😀 VCERA SOM MLA NATAHOVACI HLIEN ALE BIELI 😕

elise
23. jún 2012

@lea1333 môže byť ale skus si testnuť či tam // budu🙂

sheronka
23. jún 2012

@lea1333 A kedy si mala dostať? Koľko ti meškajú? Čo keď si ozaj tehu 😉

lea1333
23. jún 2012

@elise jaj take stastie ja nemozem mat 🙂sak sme sa ani nesnazili 😀 😀 niak extra 🙂 nemam test ale kupim pre istotu
@sheronka no dnes som uz 33dc minuly mes som mala 30dc ale tak max moj cyklus trva 35dni tak este stale moze dosjst ale nic tomu nenasvedsuje okrem bolesti prs a nafuknuteho bruska

gelinka75
23. jún 2012

@sheronka naozaj krasny vysledok, nato ako ta strasila, ze to nejde moc dobre, super, ze to tak dopadlo 🙂 kiez by som aj ja nieco mala, nejak mam obavy ze ci hej, taky blby pocit, ale snad to bude ok 😖

gelinka75
23. jún 2012

baby tak po tom pregnyle sa citim, ze mi exploduje podbrusko 😅 ani sediet moc neviem, teraz len lezim 😅 tak uz normalne tuzim potom aby ma tych vajec zbavili a muz mi vravi, ze preco sa neusmievam, ze ci chcem mat smutne vajicka 😀 😀 zlaty, tak keby on toto mal vsetko prezit tak neviem ci by sa usmieval, ale tak uz finisujem a tesim na zajtra 🙂

alibabaa
23. jún 2012

@gelinka75 no a ten moj na povzbudenie mi vcera povedal na moju vetu, ze chcem byt pozitivna ale nejako mi to ubera sil.. a ze aj cici ma menej bolia.. ZE: ved nie je vsetkym dnom koniec... no to nie.. ale to pichanie injekcii a narkoza a zasa vklad... nekonecne cakanie.. to ma teda fakt nelaka... ☹ fakt vie povzbudit.. och.. preco to oni maju take lahke???

ty pekne lez a oddychuj. nezabudni vela pit. a nech ta pekne obskakuje jasne??? 😉 😉 😉 😉

gelinka75
23. jún 2012

@alibabaa mna bolia bradavky a este sa nic nestalo a chute mam na sladke co nemavam, proste som tehu z pregnyla 😀 ano mas pravdu je to zdlhavy proces a tie nekonecne kontroly, ja som bola 4x a cakanie...da to zabrat a planujes robit testik? mm ma obskakuje, umyva riad, ale ma to tam napustene, teraz kuka telku a riad napoly umyty 😅

alibabaa
23. jún 2012

@gelinka75 tak je dobre... no to su tie sialene hormony. pri ET ma boleli prsia az do momentu ked som zacala spinit .. a boleli ma od no tusim odkedy som zacala pichat injekcie... no ale teraz je to ine. po prvych dnoch utrosu ma este neboleli teraz na tri dni zacali a teraz mam pocit ze je to zasa na ustupe.. s prichadzajucim momentom kedy zvycajne chodi ta hnusna mrcha....
tak sa pekne stara tvoj muz. to je dobre. tesim sa 😉
ci planujem robit testik? no ked v pondelok nezacnem spinit tak hej. ale asi az v utorok... a ked zacnem spinit tak ho urobim hned... nech viem co sa deje..

maruskaaaa
23. jún 2012

@gelinka75 budem ti zajtra držať palce, aby všetko dobre dopadlo a aby bola bohatá úroda. Nezabudni sa usmievať, aby vajká boli veselé a nezabudni na foťačik na černocha 🙂

gelinka75
23. jún 2012

@maruskaaaa dakujem, doslo mi totalne smutno, lebo som neschopna nieco spravit, len lezim, niekedy lutujem, ze sme to nikomu nepovedali

maruskaaaa
23. jún 2012

@gelinka75 ty len pekne oddychuj a nič nerob, ešte sa narobíš 😀 my sme to tiež nikomu nepovedali, potom by nás každý vypočúval a pýtal sa že prečo a to radšej nechceme.

gelinka75
23. jún 2012

@maruskaaaa no ved to, ale takto si musim vymyslat, ze preco lezim 😠 necitim sa zle, len ma strasne tlaci brucho

maruskaaaa
23. jún 2012

@gelinka75 no proste si unavená a bolí ťa hlava napr. 😉 veď z toho pichania už musíš byť fakt unavená, teš sa, že to už končí, potom si budeš užívať tehulkovanie 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre