Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
25. jún 2012

@maruskaaaa myslíš vtedy,ked som začala špiniť až na 9 deň po ET toto sa mi stalo po prvý krát 😕

maruskaaaa
25. jún 2012

@ivka3901 neboj, bude to dobré 😉 Kedy už budem mať tú žiadosť schválenúúúúúúúúúúúúúúúúú 😒

ivka3901
25. jún 2012

@elise já už fakt neviem čo si mám myslieť já som už každému oznámila,že idem do roboty v stredu som sa objednala na ukončenie marodky a v pondelok na štítnu žľazu takže bude zase hore dole,ale aspom nech mi potvrdia tehu v pondelok a ten dušík bol silnejší ako minule jáááááááááááááj pomoc 🙂

maruskaaaa
25. jún 2012

@ivka3901 no keď budeš tehotná, tak do robotky nepôjdeššššššš. A budeš pekne doma 😎

ivka3901
25. jún 2012

@maruskaaaa koľko je tomu už čo si vypísla?no mne po prvý aj druhý krát rýchlo behom týždňa schválili,ale na 3 pokus sme čakali tuším aj 3 týždne až mesiac 😒

maruskaaaa
25. jún 2012

@ivka3901 no 14.6 som to podpisovala v centre, v poisťovni to majú, len posudková je vraj ešte tento týžden na dovolenke. Strašne pomaly sa to vlečie

alibabaa
25. jún 2012

@ivka3901 juj .. len tak daleeeej len tak dalej.. a ja sa mozno zajtra rano odhodlam k tomu malemu ocuravaciemu cudu... och.. uz teraz mi lepi.. 😅

elise
25. jún 2012

@ivka3901 žiadna robotka odpočívaj a ked je silnejší dusik tak tam bojovnik maká🙂 len je beťarisko veľký ked takto necháva maminu v nervozite ale pekne pozitivne myslí a otestuj ešte🙂

gelinka75
25. jún 2012

@ivka3901 dakujem moja a nehovorila co sa im nezda? mrcha ti uz dosla? 😕

dadenka111
25. jún 2012

@ivka3901 Ahojko, dnes som 4den po ET a 11den po pregnyle. Testovala som ci ho mam este v moci a nic tam uz nemam. Myslis, ze na 7den po ET by sa uz mohlo nieco ukazat? Zacinam mat strach testovat 😕 uvidim ci sa odhodlam vo stvrtok. Dnes ma par krat za den zabolelo brusko ako ked mam mrchu. To je snad dobre znamenie. Krvacanie ziadne ani kvapka. Keby som tak mala doma sono a videla som co sa tam deje. Ci uz maju bublinky party alebo uz dozurovali. 😀

maruskaaaa
25. jún 2012

@dadenka111 a ako si testovala či máš pregnyl v moči? No kebyže máš sono doma, tak si viem živo predstaviť, že každý deň by si kukala, že čo sa deje 😀

dadenka111
25. jún 2012

@maruskaaaa testovala som tehotenskym testom. Pregnyl je vlastne tehotensky hormon (HCG) ziskavany z mocu tehotnych zien a pouziva sa na vyvolanie ovulacie, lebo sa podoba na LH hormon.
Uz by mohli nasi malinki pekne spinkat. Zavrtani a unaveni z vykonu. Mrkla by som ich sonom. Mooooc sa neviem dockat. Citam knihu a zabijam cas. Strasne pomaly teraz ide.

gelinka75
25. jún 2012

@dadenka111 podla mna na 7ET by to malo uz ukazat aj ked tu som citala rozne, aj ze ukazalo az neskor, dokedy ta bolelo brusko po OPU? mne sa zda, ze po utrosi ma boli viac, teraz je to lepsie 😠

maruskaaaa
25. jún 2012

@dadenka111 ty si prípad 😀 ešteže to sono nemáš doma. Ja tiež čakám ako na godota - na to schválenie

dadenka111
25. jún 2012

@gelinka75 no tak uvidime. Nechcem zacat stresovat ked tam nic nebude vidiet na tom teste. Ani neviem kolko ma to bolelo, lavy vajecnik asi najdlhsie. Vcera som uz urcite ziadne bolesti neevidovala a dnes zacali tie kramovske obcas. Hmm 😕

dadenka111
25. jún 2012

@maruskaaaa jeej to je dobre. Som myslela, ze len ja pouzivam "cakanie na Godota" citala si to?
Neboj sa "pan Godot zajtra uz urcite pride" 😀

gelinka75
25. jún 2012

@dadenka111 kramovske bolesti su ze vraj dobre a spinenie nemas?

elise
25. jún 2012

@ivka3901 ak bude dusik tak ho daj sem pozreme sa ti aj my na to ale budu to //

mistisa
25. jún 2012

@ivka3901 ajoj micik no ako si mi dopadla? ja som tu teraz nebola dlhsie a neviem nic a hlavne nestiham docitavat zhrnies mi to nejak na kratku spravu? 😀 dufam ze vsetko oki hm?
@gelinka75 ajoj micik ako moja? co nove?

dadenka111
25. jún 2012

@gelinka75 spinenie nemam ee. 😕 a podla MS kalendara by mi mala mrcha prist 14dni po ovulke, takze cca. 30.6., ale utros mi ju zatial vzdy brzdil a nedosla kym som nevysadila.

gelinka75
25. jún 2012

@mistisa cauko tak vcera som bola na OPU a mame 7 bambuliek v embryoscope, v piatok bude vklad 🙂

gelinka75
25. jún 2012

@dadenka111 nemusis mat spinenie, niektore baby maju ked sa zavrtavaju, ale nie je to pravidlo, jaaj ja budemm tiez asi stresovat, uz vcera mama vecer volala, ze sme neprisli a ze na nich "kasleme", som jej povedala ze som nemala cas, keby tak vedela, ze som bola na OPU, oni to este nevedia

mistisa
25. jún 2012

@gelinka75 jeeeeeeeeeeeeej micaaaaaa to je krasne a super a perfektne 🙂 ja ti moc moc moc drzkam palceky aby to vyslo to je super 🙂 ja som dnes bola na gynde a dnes som vyfasla vyvolavacku tak nech uz mrchana dojde aby som mohla zacat brat clostyl a injekcie aby boli pekne foliky 🙂 joj tak ty budes mat najlepsi piatok teraz 🙂 a za dva tyzdne ides na krv potom?

gelinka75
25. jún 2012

@mistisa no injekcie by ti mali pomoct, bude to dobre uvidis, foliky rastu, len ich treba este napumpovat 🙂 ano krv mi vychadza nejak 9.7.

mistisa
25. jún 2012

@gelinka75 no vlastne ano lebo keby nerastli nemam ani 10 mm ze? 🙂 jej to je super to mi az teraz dopalilo 🙂 nooo moja pisem do kalendara a odratavam s tebou 🙂 🙂 moc budem na teba mysliet nech to vide 🙂 🙂 aj mas nervy? a to neuspavaju ze? pri vkladani 🙂

gelinka75
25. jún 2012

@mistisa hej keby nerastli nemala by si ziadne, ale tebe uz rastu, len sa musia vyselektovat a dozriet vajicka 🙂 vies co nervy ani nie, teda zatial, ale asi nervy budem mat potom, beriem to tak, ze aj tak si nepomozem, bude co ma byt..my sme uz preto spravili vsetko, teraz je to na prirode 🙂

mistisa
25. jún 2012

@gelinka75 no ak uvidime snad dozreju uz 🙂 ved ano to mas pravdu moja 🙂 idem micik do duchen som hotova tak papikyyy a bru nocku 🙂

ivka3901
25. jún 2012

@alibabaa no to je taká situácia neviem čo si mám myslieť,zaťiaľ len špiním tak uvidíme čo bude ešte za týždeň 😕 budem testovať a či bude duch silnieť 😉

ivka3901
25. jún 2012

@elise no práveže som už volala dochtorke na unkončenie marodky v stredu tak neviem čo mám robiť 😕 inak zaťiaľ len špiním slabo a no hádam je tam bojovník,ale bojím sa aby som moc nezačala krvácať 😒

ivka3901
25. jún 2012

@gelinka75 no práveže mi nič konkrétne nehovorili len,že mám brať utrogestan dalej a v pondelok na test 😕 no špiním trochu 😒 ale bojím sa aby sa mi mrcha nespustila 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre