Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
25. jún 2012

@ivka3901 neukončuj povedz dokyne že ešte máš isťv pondelok na krv

ivka3901
25. jún 2012

@dadenka111 ahoj moja no ty si určite mala PK a vkladali ti blastocysty 2 embryjká tak já si myslím,že na 7 deň by ti už mohlo ukázať 🙂 no aj mňa pobolievalo podbruško a špiniť som začala až 9 deň a vidíš ako som dopadla 🙂 dúfam,že v pondelok sa potvrdí tehu 😀

ivka3901
25. jún 2012

@elise no asi tak spravím zavolám zajtra a dohodneme sa a pokúsim sem dať fotku 🙂

elise
25. jún 2012

@ivka3901 daj fotečku urobim kuk🙂

gelinka75
25. jún 2012

@ivka3901 jaj tak to je dobre znamenie, ved my sme tu verili, ze to tam bude, aj kvoli tym dusikom, bodaj by to vyslo moja, velmi vam to zelam 🙂

ivka3901
25. jún 2012

@mistisa ahojky mojka no mám toho dosť za sebou dneska sme boli na druhom teste v centre a bol negatívny a o hodinu nato,ked sme boli už v nitre mi volala sestrička z centra,že niečo sa im nezdá,že mám utrogestan brať dalej a v pondelok na další test,ale robila som si a bol tam zas duch,ale taký viac ako ked som si robila naposledy testy 🙂 a ty ako?takže takto na mršku čakáš?

gelinka75
25. jún 2012

@ivka3901 musela si mat nejake hcg ked to takto riesia, naco by to inak robili 🙂

ivka3901
25. jún 2012

@elise mojka dneska už nie pokúsim sa zajtra dneska máme toho dosť za sebou a sme unavení 😒

elise
25. jún 2012

@gelinka75 možno mala @ivka3901 hranične medzi negat a pozit HCG ale hlavne nech potom hodi testik🙂

elise
25. jún 2012

@ivka3901 dobre ivka chod si lažkať🙂

ivka3901
25. jún 2012

@gelinka75 no zaťiaľ je to špinenie dobré 🙂 no asi áno nejaké to hcg by tam mohlo byť 🙂 hádam bude dalej stúpať
inak asi sa moj bojovník uhniezdil neskor ako mi elise písala na 9 deň 😕 ked som začala špiniť

ivka3901
25. jún 2012

@elise asi tak som mala medzi negatívne-pozitívne 🙂 nech len stúpa

ivka3901
25. jún 2012

baby idem si lahnúť máme toho dosť dneska za sebou pa zajtra dobrú noc 🙂
@elise
@gelinka75

elise
25. jún 2012

@ivka3901 pekne stupa hcg uvidiš , ten bojovnik nezbezdnik bude aj srandista😀

danka483
25. jún 2012

@ivka3901 ak môžem poradiť choď k svojej dokyne na test 😉

lubkaeck
25. jún 2012

@ivka3901 pocuj ja idem rano na OPU, donesiem Ti utros? nebudes to mat jednoduchsie?

sheronka
25. jún 2012

Babulky, ja už som našla aj kočík, ktorý sa mi veľmi páči a nie je vôbec drahý 😵

gelinka75
26. jún 2012

@sheronka cauko aj ja som vcera kukala, daj tip na kocik 😀

gelinka75
26. jún 2012

jaaj dnes uz idem do prace, od piatka si vezmem dovo, taka som ulezana, ze ma velmi bolia krize a odspala som si aj krk, neviem ako budem lezat po vklade 😖 asi to budem musiet viac striedat, brusko tiez este dost citim, sa mi zda, ze pri cikani je to lepsie
@lubkaeck lubka, myslim na teba, daj potom vediet ako to dopadlo, drzim palce 🙂

mortiiss
26. jún 2012

@ivka3901 jeeeeej, Ty si nakoniec predsa len tehulka ???? 😵 😵 😵 😵 😵
no, idem docitat dozadu, bo mi tu unikaju velkeee veci 😀

@lubkaeck drzim palce na OPU, hned daj vediet vysledok

@gelinka75 Ty sa setri kocka, o chvilu mas mrnuska u seba 😵 ozaj, kolko davas?

mortiiss
26. jún 2012

@dadenka111 vydrž, prťka, vydrž ... a netestuj. O par dni ides na krv. Test Ta zbytocne zmatie

tinasc
26. jún 2012

@ivka3901 moc držím palce 🙂

mistisa
26. jún 2012

@ivka3901 joj moja ale ked je duch to je super znamenie 🙂 nemas fotecku? hm? takze v pondelok ides znova? no som ja zvedava co dufam ze to vyslo micka moc vam to prajem 🙂 no ja druhy den vyvolavacka a cakam mrchanu tak uz nech tu je aby som mohla zacat brat tie lieky vsetky a aby sme mohli na IUI 🙂 🙂

maruskaaaa
26. jún 2012

@dadenka111 áno Godot je môj obľúbený. Hej zavolám do poisťovne a opýtam sa kedy príde Godot 😀 😀 😀 😀

gelinka75
26. jún 2012

@mortiiss chceli by sme 2 ak sa bude dat, teba kolko bolelo brusko po OPU? mne sa zda, ze ked dam utros tak ma to boli o dost viac ☹

mortiiss
26. jún 2012

@gelinka75 mna velmi nebolelo brucho, ani po utrosi, ale pisali tu kocky casto, ze im ten utros robi zle. A nemas OHHS?

maruskaaaa
26. jún 2012

@gelinka75 ozaj, po OPU si nešpinila?

dadenka111
26. jún 2012

@mortiiss 😀 ja viem, som hrozne nedockava uz!!! po tolkych rokoch uz musim vediet, ze to vyslo. ach jaaj zase len cakat. 😝

evulik222
26. jún 2012

Ahojte babulky 🙂 ako sa dnes mate?

mortiiss
26. jún 2012

@dadenka111 ja viem, je to na neeeervy ... 😕 co Ti poviem, tiez uz by som najradsej bola aspon po tomto prvom trimestri ... clovek sa stale niecoho boji ...
ja som nakoniec ten utrogestan uz vysadila .. tak nejako citim, ze ho uz nepotrebujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre