• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

23. septembra 2017 
ahojte pipky :slight_smile:

och, ja som na teba myslela cely vikend, a kedze som nemala vobec cas nakuknut, dnes som si isla nohy dolamat, aby som si precitala, ze ci si testla. velmiiiiii sa s tebou tesim a drzim palceky. :dizzy_face:
ale uz je to jasne. a budu to asi dvojky :wink:

mayka, zukrik, sivuska :slight_smile:
4. máj 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, gratulujem k pozitivnym testikom. ja hlasim, ze pichanie zvladam, sice to trosku stipe, ale da sa to vydrzat. :grinning:
4. máj 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim pipinky :slight_smile: krakulka no vidis si sikovna drzim ti palceky :grinning:
4. máj 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kati :slight_smile:
Ešte sa učíš na skúšky?

Krakulka a čo vlastne picháš?
4. máj 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sivuska, ucim aj neucim. no mala by som sa, ale uz sa mi nechce. este mam dve skusky, tak to musim nejak prekonat. :wink:
a ty co nove?
ja mam zase obdobie nesnazenia, lebo sa neviem zbavit toho mojho vytoku, vaginalne kremy nezabrali, tak uz beriem nejake lieky a je mi z nich fajne zle. :confounded: ale uz to vyzera, ze je to na ustupe, tak dufam, ze coskoro na to skocime. :grinning:
4. máj 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati my snažilkovanie tiež v poslednej dobe nejak zanedbávame :sweat_smile:
v piatok sme mali výročie svadby a dopadlo to tak,že sme sa dobre pohádali a bolo po romantike...
4. máj 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, to mi je luto :frowning2:
ale to tak vacsinou skonci, ked clovek caka romantiku. :grinning: ved ti to dufam tvoj muzicek vynahradi inokedy :grinning:
4. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romanticky to začalo, boli sme v meste na večeru, potom sme išli do Auparku, tam sme sa za niečo chytili, už ani neviem za čo, no a domov už sme išli pohádaní :sweat_smile:
ale v sobotu sme si to pekne vysvetlili a už je zase pohoda :slight_smile:
4. máj 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sivuska, ved vy ste presne ako ja s mojim muzom :grinning:
aj ked teraz sme sa uz dobre dlho nepohadali, no myslim poriadne, nepocitam nejake male natahovacky a pod. :grinning:
ale to je asi ticho pred burkou. dufam, ze to nevybuchne na dovolenke. :grinning: aj to sa stava. :wink:
4. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co bosorky :grinning: :grinning: :grinning:

sivusa nehadaj sa so starkym :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase niekedy vypustit paru :wink: to nie je zle :grinning:

my sa vzdy pohadame najviac na dovolenke :grinning: :grinning: taky relax pred oddychom :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj pipiny.Tak a je to! :grinning: Mam 2 drobcekov a za 14 dni na krv,ale pojdem az 16 den lebo sme odcestovany s manzelom.Mala som kvalitu 1 a 2 ,a pokial som dobre rozumela tak boli 4 bunkove(vkladali mi po 48h)mozno kecam :confused: Nepoznate niejake stranky kde su popisane stadia oplodnenia?
4. máj 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
corine :grinning: :grinning: :grinning: tot parada :grinning: :grinning: tak si poriadne uzi tu odcestovanost mozno je tvoja posledna :grinning: :grinning: :grinning:
neviem ti povedatl, mi sme mali predlzenu kultivaciu a tamagociovia mali cca sto buniek :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och si nervozna? Ja som za teba na to hcg som nehorazne zvedava. To busdu dvojky podla toho testu. ja som mala uplne slabunke ciarky. A ty no neviem ci si ich tam nezvyraznila cervenou fixkou. :grinning:

Corinne tehulka vitaj v klube. Nohy hore a oddychovat. sup sup.
corinne ja mam doma v pc ulozenu tu stranku medzi oblubenymi . Vecer ti sem supnem link. Mozes sledovat co mimina akurat robia a ako rastu. :wink:
4. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och dufam ze budes tam volat medzi prvymi. Ja nemam cas do veceraaaaaaaaaaaaaa. :grinning:
4. máj 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Corinne blahozelam a drzim palce!
Sivus, dakujem :wink:
Pozdravujem ostatne pipinky :slight_smile: Co nove?????

Ja som sa az teraz dostala ku konovi, sme dnes rano cestovali 2,5 hod. do BA, inokedy to mame 45 minut :confounded: :angry: Krv mi este zobrali, ale musela som si to sama zaniest do Ruzinova do nemocnice do labaku, tak dufam, ze vysledok bude a nezabudnu na mna ... ale rano som este testla a ciarka bola silnejsiaaaa :sweat_smile:
4. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka neviem ci mam hned volat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved urcite bude aj tak este obsadene :grinning: :grinning: :grinning:

musim najst tu tabulku niekde ze co je normal :grinning: :grinning: neee ze trhnem rekord :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och okamzite volaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj :angry:
4. máj 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies ze tehotne zeny treba setrit a nerozculovat, tak volaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj. :grinning:
4. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som volala hned o druhwej a zdvihli a bola som urcite prvaaaaa.
4. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ok uz idem :grinning: nekuknes mi niekde v historii tie hodnoty ake maju byt? :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze zenskaaaaaaaaa
dakujeeeeeeeeeeem :grinning:
obsadene :stuck_out_tongue_closed_eyes: som ti hovorila :grinning:
4. máj 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam to doma ako oblubenu stranku.

http://www.emimino.cz/pages/story/1140
4. máj 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natahujes to jak to... :slight_smile:
4. máj 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sieť preťažená :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:

dakujem :wink: nerobim to naschval neboj sa :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem zavolat miesto teba? :grinning:
jaaj och akoze to trva ja som sa dovolala raz az o 14:45 :wink:
majka ako ?
sylvyka,
okrem toho ze som na porazku z Och. tak som inak v pohode. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sylvyka co , Uz 14 tt. wau. To leti
4. máj 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambulky dakujem,este cakam vysledok od och,a idem sa natiahnut :slight_smile: Tu je zamracene,mozno aj sprchne,tak si zdriemnem,po Utrogestane spinkam povinne po 2 h.Baby jak ma bolia kozy :confused: waw :confounded:
4. máj 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok