Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
27. jún 2012

@maruskaaaa ja som pichala celkovo 20 dni, lebo mi ostal 1 diphereline a ten predpisuju na 21 dni 🙂

gelinka75
27. jún 2012

@maruskaaaa 6 dni len diphereline a dalsich 14 dni vsetky 3 spolu fostimon a menopur

maruskaaaa
27. jún 2012

@gelinka75 tak dlhooooo, jaaaj, tak to ti už to pichanie muselo liezť krkom 😲 Teraz si doma? či v robotke? Neprídeš zajtra na stretko?

gelinka75
27. jún 2012

@maruskaaaa ja som pichala trocha dlhsie o 2-3 dni, pomalsie mi rastli foliky 😉 vies co som v praci, ale tesim sa domov, ze si lahnem, dnes ma nastastie neboli ten lavy vajecnik, ale citim cely spodok, asi mi nerobi dobre ten utros 😠 teraz mi ten tlak presiel na krize a akoby bedrove klby no des 😀

maruskaaaa
27. jún 2012

@gelinka75 jaaj, ty si to vychytala s tou bolesťou, ale už sa ti to blíži k šťastnému koncu.

gelinka75
27. jún 2012

@maruskaaaa vcera som myslela, ze mi ten vajecnik exploduje, on ma zvykol casto bolievat aj normalne okolo ovu, tak asi je nejaky citlivy 😀 prisla by som na stretko, ale neviem v akom stave budem zajtra, som rada, ze sedim, alebo lezim 🙂

given
27. jún 2012

@maruskaaaa ja som pichala presne 3 tyzdne, ale je to individualne, podla toho, ako pride MS a potom ako rastu foliky takze 3 tyzdne plus minus 3-4 dni sa picha pri dlhom protokole

maruskaaaa
27. jún 2012

@gelinka75 keď ťa pobolieva, tak radšej oddychuj, veď sa ešte stretneme. Viem to pochopiť, že keď ma človek bolesti tak sa mu nič nechce a chce aby to rýchlo prešlo. Tak len pekne oddychuj a pripravuj sa na vklad 😉

given
27. jún 2012

@gelinka75 kedy mas vklad? zajtra? inak ten utros, to je riadna sila, ja som to posledne dni uz musela zapijat vodou, kedze som krvacala a bolo mi teda poriadne zle 😒

lea1333
27. jún 2012

ahojte kocky co nove ?

maruskaaaa
27. jún 2012

@given tak ten dlhý protokol dáva teda zabrať, je fakt dlhýýýýýýýýýýýý 😠

dadenka111
27. jún 2012

@maruskaaaa to najdes si myslim. je to toto hned na zaciatku http://eurovea.com/sk/prevadzky/upload/photos/0...
daj potom indiciu co mas na sebe.

maruskaaaa
27. jún 2012

@lea1333 všetko po starom, čakám na schválenie IVF. Ale ty sa pochváľ, ako sa cítiš tehuľka 🙂 🙂 🙂 🙂

gelinka75
27. jún 2012

@given v piatok mam vklad a uz mi ten utros lezie dost na nervy 😀 vzdy ked ho dam tak ma rozboli podbrusko, uz som rozmyslala, ze aspon na noc ho budem zapijat, nech sa mi to tam da rychlejsie do poriadku

maruskaaaa
27. jún 2012

@dadenka111 🙂 aká názorná ukážka, tak to určite nájdem 🙂 ok, zajtra ti dám ešte vedieť, čo si dám na seba, ale okuliare budem mať určite 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a teba ako spoznám krásna víla????

gelinka75
27. jún 2012

@dadenka111 ja som este nikdy nebola v eurovei 😀 asi by som sa tam aj stratila 😝

maruskaaaa
27. jún 2012

@gelinka75 ten utroš je nejaká tabletka?

lea1333
27. jún 2012

@maruskaaaa ja sa citim ako by som ani ,tehu nebola lebn ma bolia prsia a stale jem teda zerem 😀 😀 😀 a mam velke brucho ako naozaj asi som nafuknuta 😀

given
27. jún 2012

Inak baby, zajtra idem k Harbulakovi, snad uz naplanujeme ten KET. Ze aka rychlovka, nie?

gooobi
27. jún 2012

@maruskaaaa ja som pichala 32 dni 😉

maruskaaaa
27. jún 2012

@lea1333 Tak len pekne papaj a oddychuj 🙂

gelinka75
27. jún 2012

@maruskaaaa utrogestan, je to prirodny progesteron, vklada sa do posvy, vyzivuje maternicu a plod, ale je to riadny sajrajt, aj to vyteka 😠

maruskaaaa
27. jún 2012

@given tak tomu sa hovorí nebeská rýchlosť 😉

gelinka75
27. jún 2012

@given to stihas v dalsom cykle? alebo ako to je.. 🙂

gelinka75
27. jún 2012

baby ja som sa dnes vazila takze pocas stimulky som nic nepribrala 😀 mam tu istu vahu ako predtym comu som sa veeelmi potesila 🙂

maruskaaaa
27. jún 2012

@gelinka75 no teda, a dokedy ho budeš brať? ja som si myslela, že inj. to končí 😒

maruskaaaa
27. jún 2012

@gelinka75 no pekne, ty si urdžuješ štíhlu líniu čo?

maruskaaaa
27. jún 2012

@gooobi to fakt, až 32 dní? prečo tak dlho?

gelinka75
27. jún 2012

@maruskaaaa to sa berie nejak do 9 tyzdna? 3x2 tabletky kazdy den, teraz to nejak menili tak neviem do ktoreho tyzdna, ak to nevyjde tak sa vysadzuje hned

given
27. jún 2012

@maruskaaaa
@gelinka75
Uvidim, co mi povie, chcela by som v dalsom cykle. Ked som tam dnes rano volala, myslela som, ze mi daju termin az niekedy o 3 tyzdne a oni zavalasili, ze zajtra. Tak super tesim sa, snad sa pohneme dalej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre