Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gooobi
27. jún 2012

zacala som 25 den cyklu, menzes mi dosiel az na 39 den vecer, no a OPU som mala az 19 den cyklu....

gelinka75
27. jún 2012

@maruskaaaa ja vobec nie som stihla pri 177 mam 79 kg, vlani som mala 91, tak by som nerada spät tie kila, iba ak tehotenske 😀 😀

maruskaaaa
27. jún 2012

@gelinka75 no vidím, že budem riadne nadopovaná, dúfam, že z toho všetkého nezblbnem 😉

given
27. jún 2012

@gelinka75 no tehotenske budu urcite, takze kasli teraz na vahu 🙂

gelinka75
27. jún 2012

@maruskaaaa no ja uz som na hormonoch od marca ☹ tesim sa ked to vsetko skonci, dufam, ze uspesne

maruskaaaa
27. jún 2012

@given tak držím palce, aby to vyšlo. 😎

maruskaaaa
27. jún 2012

@gooobi takže to všetko závisí od mrchy mrchatej, už chápem 😉

given
27. jún 2012

@maruskaaaa Dakujem. Snad sa uz aj ty dockas toho schvalenia a potom pichania 🙂

gelinka75
27. jún 2012

@given kaslem, ale aj to je pre mna dolezite 😀

maruskaaaa
27. jún 2012

@gelinka75 podľa mňa to budú už len tehotenské kg. Ja mám 48 kg pri 163 cm. Môj mužík sa smeje, že keď budem tehotná, tak budem vyzerať ako pavúk s veľkým bruchom a chudými nožkami. A to vraj chce dvojičky, no kde si ich napracem to neviem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maruskaaaa
27. jún 2012

@given jasnééé, dočkáme sa úspešného konca, inak to ani nevidím 🙂

maruskaaaa
27. jún 2012

@given ty keď máš teraz zmrazené, tak ako bude vyzerať tvoja príprava na vklad? Budeš si znova pichať inj. alebo len budeš brať nejaké lieky?

gelinka75
27. jún 2012

@maruskaaaa vsak teba by to brucho aj prevazilo 😀 😀 😀

maruskaaaa
27. jún 2012

@gelinka75 no pekne, mala by som pribrať, ale keď mne to nejde. Žeriem ako také prasiatko a váha furt rovnaká. Jedine mi to ide do brucha, ale aspoň sa mi bude dobre pichať. To je moja jediná záchrana, aby som nemusela cvičiť 😀 😀 😀 😀

dadenka111
27. jún 2012

@maruskaaaa ja este neviem co budem mat na sebe, ale asi bude hrooozne teplo. vyhrabem nejake satocky. rano ti dam vediet. 😀
@gelinka75 aj ja som myslela, ze sa tam stratim, ale uz viem kde je lekaren, drogeria DM, tchibo, zachody, kino a billa. staci ze? 😀 ak sa budes dobre citit cakame ta. 😎
@given to fakt, Harbulak bol vzdy vytazeny. Mozno sa mu akurat uvolnil termin a supli ta tam. Super 😉

st2
27. jún 2012

@gelinka75 @dadenka111 ano ano som to ja, na 5 den mi uz dusik vybehol, len este dodatok mali sme aj PK 😉
a ja vas tu stale sledujem ako sa vam dari 😵

dadenka111
27. jún 2012

@st2 😵 ahoj, ja som mala tiez PK. delili sa krasne az do blastocysty na 5den bol vklad. dnes som 6den po ET a strasne sa bojim este testovat. mozno sa zajtra odvazim, ale mozno to necham az na vikend. nevieeeem 🙂

maruskaaaa
27. jún 2012

@dadenka111 a stretávame sa o tej 17.00?

maruskaaaa
27. jún 2012

@st2 a ty sa ako cítiš? všetko v pohodke?

dadenka111
27. jún 2012

@maruskaaaa jj skor asi nestiham. pred tym este dogiška...

maruskaaaa
27. jún 2012

@dadenka111 oki, v pohodke, budem tam o 17.00, keby niečo, tak mi volaj 😉

st2
27. jún 2012

@dadenka111 😵 ono je to s tym testovanim tazke, poznam to, ale ja som testovala od prveho dna, proste som chcela vidiet aj ci tam je pregnyl nahodou a ked tak ciarka vyjde, ja viem som ina ale tak som sa dala na to a ten 5 den krasne uz ten dusik vybehol, bol slabulililinky ale vybehol v limite a pekne do ruzova a ked potom ciarka silnela tak som sa len vytesovala
a my sme mali teda tiez PK, vklad bol na 5 den, vkladali dve embryjka v stadiu balstocysty, jedna z nich bola ze uz sa prederie s jadierkom von a druha trosku pozadu ale ze tiez dobra, a nakoniec je z toho jedna bambulka
ak mozem radim testuj ako sa na to citis, a keby aj si mala len jednu tak sa nelakaj, jedna kocka co bola so mnou tak jej ciarky sa ukazali az ked mala pozitivnu krv tak az potom na 11 den mala aj ciarky na teste, cize ono je to asi u kazdeho indi vindi, tazko povedat

dadenka111
27. jún 2012

@st2 ked ta tu tak mame.... Prejavovali sa ti aj nejake priznaky hned na zaciatku? bolesti, prsicka a pod.

st2
27. jún 2012

@maruskaaaa ano vsetko v pohodke, ani neviem ze som tehu, nevolnosti veskere ziadne, babo krasne rastie tak co viac si priat
este na zaciatku ked som len cakala na krv, tak ma bolievali krize dost, ale nie ako na mrchu ale tak nejak inak, brucho na mrchu ani nie, mozno len obcas, pichanie ako niektore pisu som nemala ziadne, a este ma brutal boleli prsia ale ze au, som aj v podprde spavala, a sranda svrbelo ma podbrusko, a to mi moja mama hovorila ze si to nahovaram a ja ze nie, ja viem ze tam babulka je

st2
27. jún 2012

@dadenka111 prave teraz som to trosku popisala kuk vyssie
a kludne sa pytajte odpoviem na co budem vediet, ale idem teraz na obed a postu vybavit a vratim sa poobede

gelinka75
27. jún 2012

@st2 ahojcek, uz aj mna to caka, v piatok ma byt vklad, mame 7 babuliek v embryoscope 🙂

gelinka75
27. jún 2012

@st2 mna bolia aj krize aj prsia a to beriem len utros 😀 neviem ci rozoznam, ci tam je bambulka

maruskaaaa
27. jún 2012

@st2 Tak sa teším s tebou, že tehotenstvo pekne prežívaš bez problémov 🙂

dadenka111
27. jún 2012

@st2 jj precitam. to som este nevidela tvoju obsiahlu spravu. medzitym pracujem este, tak nestiham 😀
idem kuk

dadenka111
27. jún 2012

@st2 toto som testovala 10dni po prgnyle ci je uz prec. bolo to 3den po ET. fotila som to z predu, zo zadu. co robila ciarka takto mimo som nepochopila 😕 , ale pregnyl bol asi uz prec. dalsi test som nemala po ruke. hm

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre