• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

27. mája 2017 
Ahojte, kočičky moje.
Vitam tehulky, tehulky cakatelky, aj cakatelky na stimulku.

@gelinka75 jaaaj, cicus , to ma mrzi, ze mas po OPU take bolesti vselijake . No, uz nech mas mrnusky u seba.

@st2 som velmi rada, ze si sem medzi nas zavitala. Musim sa priznat, ze som sa este na zaciatku, v aprili, ked som si pichala injekcie, s Tebou tak stotoznila ... a bola si pre mna velkym vzorom a inspiraciou na uspech az doteraz v podstate .. ani sa nepozname :slight_smile: ale strasne sa mi lubilo, ako s lahkostou, kludom a dobrou naladou si tym celym prechadzala, ze som si povedala, ze Ta budem kopirovat ... :dizzy_face: :grinning: a oplatilo sa ...
27. jún 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mortiiss ahojcek, kazdym dnom sa to zlepsuje, do piatka budem fit a cakat na babuliatka :grinning: aj mne ste vzorom aj st2 aj ty, vsak ani ja nestresujem, vsetko bude ako ma byt :grinning:
27. jún 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss aj mneeeeeeee ste vzorom, dúfam, že aj ja vás budem nasleovať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. jún 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 tak, tak ... treba mysliet pozitivne a neprestat verit - Tvúj osud bude k Tobě milostiv :slight_smile:

@maruskaaaa počkaj, utečie to ako voda, aj tie tyzdne tehotenstva dolu v popise :dizzy_face: :grinning:
27. jún 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mortiiss
@maruskaaaa aj ja, aj jaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vas budem nasledovat
27. jún 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss ďakujem za povzbudivé slová :slight_smile:
27. jún 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini jasnééé aj ty aj ty aj ty, ozaj, ty si v akom štádiu?
27. jún 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa cakam na KET, uz tento tyzden :slight_smile:
27. jún 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jomini tak držím palce, aby to vyšlo :slight_smile:
27. jún 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa dakujem, ty si v akom stadiu :slight_smile:
27. jún 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini ja čakám na schválenie IVF poisťovňou, tento piatok to budú 2 týždne, dúfam, že im to pôjde rýchlo a potom už nabehnúť na stimuláciu. Jaj, neviem sa dočkať :slight_smile:
27. jún 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa drzim palceky, nech to je co najskor..aj ja som bola take nedockava, ze som necakala ani na telefonat z centra a zmanagovala sama..po dva a pol tyzdne som volala do poistovne, kde potvrdili schvalenie a hned som sa objednala na konzultaciu :grinning: :grinning: :grinning: nedockave snazilky
27. jún 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini to mám v pláne aj ja, len teraz je posudková na dovolenke a príde v pondelok. A potom sa na to vrhnem :wink:
27. jún 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky, ako sa mate?
@gelinka75 ako sa citis po OPU, este vzdy mas bolesti? uz vies kedy pojdes na vklad?
@maruskaaa uz mas tu ziadost schvalenu?
@dadenka111 @mortiiss a vy tehulky sa ako citite, bambuky v brusku posluchaju? :slight_smile:
27. jún 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 tie kilá ti závidím :grinning: ja som počas dvoch rokov,2ivf a 1ket nabrala 10kíl,ale je to aj mojou pohodlnosťou a dobrým apetítom :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 aha,tak teraz čítam ,že sme v podobnej váhovej kategorii,ja mám 173cm a 76kíl. :wink: ale nesťažujem si :wink: hlavne nech som zdravá a šťastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jún 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@annamary27 no este mam co zhadzovat, ale takto mi je fajn :slight_smile: ja som presla na pravidelnu stravu a kila sa pohli dole, nechce sa mi uberat z prijmu, lebo tolko co teraz zjem sa mozem stravovat aj dlhodobo
27. jún 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulik222 cauko dnes je to lepsie, ale aj tak citim vajecniky niekedy viac, niekedy menej, myslim, ze to je z utrosa, lebo vtedy je to vyraznejsie ked ho dam a som taka nafuknuta
27. jún 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 zhodíme na materskej,ked budeme behať okolo krpcov :grinning: :grinning: :grinning: a nebudeme mať čas sa ani najesť :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jún 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby a po ET ste isli hned domov si lahnut? dajte nejake rady :slight_smile:
27. jún 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 ten test je divny, ale myslim ze to zostalo iba nasiaknute tam
27. jún 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss ani neviem co napisat, velmi si to cenim, az si mi slzicky vtlacila do oci, asi len velke DAKUJEM
27. jún 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 to mas pravdu, uz aby to bolo :grinning:
27. jún 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 ja som veru po ET lezala cely celucicky den a tusim aj dlhsie
27. jún 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gelinka75 počkaj o tyzden, ked sa male zacnu zahniezdovat ... :slight_smile: a potom dalej, a dalej ... ja som na zaciatku 3.mesiaca a pribrala som uz 5 kil :slight_smile: A to som si povedala, ze za cele tehu mozem len 15 :grinning: . Ja som toto nikdy nechapala, ako sa tak mozu tehotne zeny nekontrolovat ... sak chut jest zazeniem vodou, nedam si a basta - som si myslela, ale prd ... som kazdu hodinu hladna, a MUSIM si nieco zajest, lebo kym hlad nezazeniem, je mi zle, toci sa mi hlava, dviha sa mi zaludok ... atd.
27. jún 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@st2 a to nevadi, ze sa budeme trmacat autom domov asi hodku? :angry:
27. jún 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulik222 haha uplne su dobreee moje male skvrnky, ze o nich ani neviem. :slight_smile: snad mi daju znamenie, ze su tam.
27. jún 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss ak priberas tak to je nadbytok co zjes, ale hormony robia svoje :grinning: snad to nejak zvladnem s mojim stravovacim rezimom kazde 3 hodky :grinning:
27. jún 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 fakt nic necitis? ani pichnutie ani nic? :sweat_smile:
@gelinka75 no my sme to mali len kusok do petrzalky ale kedze sa nema chodit na wc (co je u mna problem) tak som len tak tak vydrzala a to manzel musel sakra davat pozor na jamy vymoly a retarderi, este pred domom mame jeden a to som myslela ze sa pocikam
takze aj tvoj nech berie na teba ohlad, lebo v podstate ty aj tak nic necitis okrem plneho mechura asi
ale potom doma som to nevydrzala a vycikala sa a potom som si aj tak sla uz lazkat a cely den som bola v posteli
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok