Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
27. jún 2012

@sheronka cauko, myslela som na teba, tak pekne oddychuj a mysli pozitivne, ja idem v piatok 😀

gelinka75
27. jún 2012

@lubkaeck super, to je podobne ako ja 😀 mne uz je dnes lepsie, vajecnik neboli, ale nejak som nafuknuta a tlaci ma podbrusko, tak ale vcera to bolo o dost horsie 🙂 takze nase bublinky spinkaju vedla seba v pekarni 😀 😀

mortiiss
27. jún 2012

@gelinka75 ja som sa na to pytala na recepcii, ale mi povedala tam pani, ze no, to asi tak je, tak ja ze , jaj tak dobre, a to bolo cele zjednavanie 😀

sheronka
27. jún 2012

@lubkaeck Gratulujem. A z tých 21 sa vám oplodnilo 12 alebo 12 zrelých a z tých sa oplodnilo 6?

lubkaeck
27. jún 2012

@sheronka 12 bolo zrelych, tie napichli ICSI a oplodnilo sa 6

gelinka75
27. jún 2012

@mortiiss nasi maju uz 1 vnuca, takze maju sa komu venovat 😀 ale stale zaparaju, ze my kedy budeme mat 😔

st2
27. jún 2012

@gelinka75 ja som po OPU este tri dni nemohla poriadne chodit, taka som bola nafuknuta a brusko ma bolelo ako keby som mala svalovicu zvnutra na vsetkom

sheronka
27. jún 2012

Ináč vám poviem, že ma to skoro vôbec nebolelo. Hoci som musela zakašľať keď išiel cez krčok ale dalo sa 😉 Harbulák bol veľmi milý, keď mi ukázal bublinky tak povedal že su pekne uložené a že sa tam budú mať ako v postielke 😀

gelinka75
27. jún 2012

@st2 no ja som si davala od pondelka paralen, aj dnes rano som supla, lebo ani soferovat som nevedela poriadne

mortiiss
27. jún 2012

@st2 a ake vysetrenia Ti uz robili ? Seeeecko popis. Chodis raz mesacne k svojmu lekarovi ? Ja idem v pondelok svojmu gyndosovi so spravou z GF, uz sa tesim, on je taky zlaty, tak sa tesil, ked som mu oznamila, ze sa uz so mnou nebude trapit, lebo idem na IVF 🙂

gelinka75
27. jún 2012

@sheronka to je mile, taky pekny pristup 🙂

maruskaaaa
27. jún 2012

@evulik222 Ahoj, žiadosť ešte nemám schválenú, ale budúci týždeň budem volať do poisťovne. Ty ako?

sheronka
27. jún 2012

@gelinka75 Ale trpla som kto bude robť ET. Lebo keď som tam došla tak som tam videla iba Drábeka. Tak som sa potešila keď som vošla do miestnosti a tam Harbulák. Robil mi aj odber aj vklad 😉 Ináč je to fešááák 🙂

st2
27. jún 2012

@mortiiss no nic extra, bola som raz na sone v 11tt aby vedeli urcit velkost plodu podla sona a podla toho ma objednali na merani NT, cize aj to som uz absolvovala potom v 13tt, a raz mi brali krv lebo mi uznali vsetky rozbory krvi co som mala este na IVF, a raz som bola na poradni kde som dala moc a zmerali mi tlak a to bolo vsetko, teraz mam poradnu v piatok, a na sono sa dostanem az v 20t na morfologicky, a o dva tyzdne absolvuje odbery na tripple testy

@gelinka75 no tak ja som len lezala v posteli po ET, radsej som moch nechodila, ale potom po tych troch dnoch to preslo, predsa len to bol zasah do tela

gelinka75
27. jún 2012

@sheronka hej mala som ho na prvej kontrole 🙂 mi aj ruku podal, som bola az v pomykove 😀 a teraz lezis? kolko planujes lezat

dadenka111
27. jún 2012

@adija13 Ahoj Adi, ja skusim uz zajtra prvy test. Budem 7den ET (+5dni PK) uz by sa mohlo nieco ukazat. Priznaky nemam dnes uplne ziadne. Tie prsicka, ze mi narastli a modre zily na nich mam nemusi nic znamenat. V sobotu mam teoreticky termin mrchy a predmrchovske bolesti mi dnes odisli, tak tiez neviem co sa deje. ja mam ist na krv v pondelok to je 11den po ET a 14ty mi tiez vychadza na ten sviatok, tak sa vidime v piatok rano na krvicke. 😉 Jedine, ze by si chcela prist na zajtrajsie stretko do eurovea o 17tej. zatial sme 4 co ideme. mozes?
S tym testovanim sa nebudem stresovat, ak tam nic nebude este to teda nemusi nic znamenat. 🙂

sheronka
27. jún 2012

@gelinka75 Ja som od začiatku PN takže ja oddychujem stále 🙂

mortiiss
27. jún 2012

@st2 a uz aj citis nejake pohyby, ci este je skoro ?

maruskaaaa
27. jún 2012

@dadenka111 dones ukázať //

dadenka111
27. jún 2012

@maruskaaaa jasneeee 😝

mortiiss
27. jún 2012

@dadenka111 tiez modre zilky su dobre znamenie 😉

mortiiss
27. jún 2012

@dadenka111 mna v tehotenstve prave prsia prestali boliet 🙂 , dovtedy ma boleli hrozne .. akurat su take plnsie, nie su take ... ehm ... gravitačné 😀 jak do tehu.

mortiiss
27. jún 2012

@dadenka111 vidis, este jeden priznak bol ... mala som od toho cca 10 dna a neskor take steklive popichovanie v podbrusku, ako keby mi niekto (uz viem, kto 😵 ) pichal tenkou ihlou do vnutornej strany podruska ... ale casto ... kazdy den skoro.

elise
27. jún 2012

@ivka3901 ako si dnes dopadla u doktorky? ivuška a daj ten testik🙂 myslim na teba🙂

dadenka111
27. jún 2012

@mortiiss tie modré žilky sú skôr žilyská a mám prsíčka ako keby modrinové 😕 ,ale krásne plné a pevné. a čo ma tak strašne boleli bradavky, tak už vôbec a už ani ľavé prso čo ma bolelo nič. Už som skončila s pozorovaním. nejak mi nič nesedí čo sa to postupne deje 😀

mortiiss
27. jún 2012

@dadenka111 no ved toto .... uplne inak si si to predstavovala, ze? 😀 aj ja

alibabaa
27. jún 2012

@mortiiss to pichanie bolo v ktorej casti podbruska? to mam skoro od rana ... cici mam tiez bolave ale na to sa neupinam, vzdy z utrosu som ich take mala..

mortiiss
27. jún 2012

@alibabaa bolo to skor v nizsej casti podbruska ... a bolo to nezamenitelne s nicim - ine pichanie ako pichanie vo vajecniku ... to bolo to uhniezdovanie, myslim

alibabaa
27. jún 2012

@mortiiss tak cca 10 cm pod pupkom ma picha .. skoro furt. to by nemalo pichnut tak raz dva? alebo tak? tak to sa zacinam obavat, ze co ma to picha.. kokos.. neskutocne.. uz nech je piatok a viem na com som.. lebo z tohoto cakania sa asi zblaaaaaaaaaaznim...

jomini
27. jún 2012

@gelinka75 presne, totalna kombinacia..tak ked sa stretneme a budem hovorit z cesty..necuduj sa 😀 bezne byvam normalna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre