Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

given
28. jún 2012

@alibabaa Ahoj pani H. A ty ako? Zajtra ides na krv?

dadenka111
28. jún 2012

@given TESTY lebo som MEGAslepá a musela som ich robiť až tri. 😀

ivka3901
28. jún 2012

Ahojte kočeny no vidím,že stretko sa vám blíži 🙂 tak nech sa vám dobre kecá a dobre sa cítite 🙂 já som si dneska robila další testík a už tam neni ani dušík a bojím sa,že z toho nebude nič,lebo ešte stále špiním a už aj normálnu krvičku ☹

gelinka75
28. jún 2012

@ivka3901 teba to teda riadne natahuje, som zvedava na krv a to si robila 10 tkovy?

tinnna1
28. jún 2012

Ahojte baby, idem 6 teho na IVF idu mi vybrat vajicka a o par dni vlozit, chcem sa vas opytat, tie dva tyzdne kym sa vlastne zisti ci som alebo nie som tehotna, musim byt doma v posteli-setrit sa alebo mozem normalne existovat a chodit do prace?

dakujem

gelinka75
28. jún 2012

babyy tak zajtra o 11:15 mam transfer, embryjka sa vyvijaju pekne, maju 6-8 buniek a jedno je pomalsie 5 bunkove, ale ze vraj moze dobehnut, mam si dat lieky co mi dali atd. isli ste skor? musim este vybavit platbu a tak

ivka3901
28. jún 2012

@gelinka75 no to ano já už neviem čo si mám o tom všetkom myslieť,ale možno sa malé drží zubami a nechtami 🙂 a no test som si robila 10 no ved práve sa bojím toho,ale zas ked som mala krv negatívnu tak v moči ho nemám aj napriek tomu,že som mala doteraz dušíka 🙂

ivka3901
28. jún 2012

@tinnna1 ahoj je to individuálne poznám všelijaké príbehy,já osobne som doma na PN,ale to podľa toho akú máš robotu 🙂

maruskaaaa
28. jún 2012

@gelinka75 no super, vidíš...tak zajtra ti držíme palce 🙂 🙂 🙂 🙂

given
28. jún 2012

@gelinka75 no vidis, tak si sa dockala 🙂 . My sme prisli asi len tak o 5 minut skor, ale aj tak sme tam cakali asi hodinu, no des, mne aj prestali tie lieky ucinkovat... 😒

given
28. jún 2012

@dadenka111 No tak aspon na jednom z nich nieco bude, ked si taka MEGAvysmiata 😀

maruskaaaa
28. jún 2012

@given myslím si, že je to hotová vec, ani pracovať sa jej už nechce 😀

gelinka75
28. jún 2012

@given dockala som sa, aj na wc som isla s mobilom, trpla som aby ma nikto v praci prave vtedy neotravoval 😀

alibabaa
28. jún 2012

@given no, zajtra,... a na teste este slabsi duch ako vcera.. a clearblue negativny... tak som taka smutna, rozcarovana.. ach jo. zajtra si hned objednam konzultaciu na podpis novej ziadosti, nech to mam cim skor schvalene a cim skor mozem ist na 2 ivf... 😢

maruskaaaa
28. jún 2012

@alibabaa a nemáš ešte nejakých mrazáčikov?

given
28. jún 2012

@alibabaa Este nebud smutna, vydrz do zajtra a hlavu hore!

gelinka75
28. jún 2012

@tinnna1 ja som si zobrala dovo az do krvi, od OPU do ET som v praci, zajtra mam ET prve dni sa budem snazit lezat, ale mna hned rozbolia krize ked vela lezim tak budem po byte slimacou rychlostou lietat, aspon nieco aj porobim take lahsie

maruskaaaa
28. jún 2012

@gelinka75 ty len potom oddychuj a žiadna práca 😎

gelinka75
28. jún 2012

@maruskaaaa vsak umyt riad mozem, nie? a take somariny, ale to najskor az v nedelu 😀

maruskaaaa
28. jún 2012

@gelinka75 nie nie, mm ti pomôže 😉

gelinka75
28. jún 2012

@maruskaaaa no ten minule umyval riad stylom, ze napustil vodu, potom polku umyl, isiel kukat tv, potom zas kusok umyl 😀

maruskaaaa
28. jún 2012

@gelinka75 jaj, to my máme doma tiež, to je bežné 😀

alibabaa
28. jún 2012

@maruskaaaa z 1 ivf som mala 3. no z nich zabojovalo len 1.. to vlozili.. takze musim vsetko absolvovat znova... ☹

alibabaa
28. jún 2012

@given snazim sa.. musim to aj tak skryt pred mm ten nevie ze som si robila test..

gelinka75
28. jún 2012

@alibabaa pockaj do krvi a potom uvidis..ale cloveka to depta, ked je na teste nic 😖 to si tak zle reagovala na hormony, ze 3 vajka?

maruskaaaa
28. jún 2012

@alibabaa to mi je ľúto, neboj ďalší pokus určite výjde. Medzi tými veľkými cyklami musí byť pauza 4 mesiace?

alibabaa
28. jún 2012

@maruskaaaa 3 mesiace. ja uz mam pauzu od vtedy ajajaaaj. ja som pichala prve v oktobri do polovice novembra .. uz je aj pol roka nie len 3 mesiace... chvalabohu.. nemusim cakat.. ja som sa dlho rozhodovala kedy ist na ket...

ivka3901
28. jún 2012

@alibabaa ahoj čítam,že sa KET nepodarilo ☹ ale nezúfaj ešte ideš na krvičku nie?inak aj já mám taký blbý pocit,že bábätko odišlo aj ked som ešte tehu nemala potvrdené ☹ ale aj tak ešte idem v pondelok na krv a dneska mi začali ešte aj bolesti a stále krvácam síce slabo,ale krvácam takže sa chystám už na budúci týždeň do roboty a tebe sa určite 2 IVF podarí ako mne 🙂 aj ked u mňa nie so šťastným koncom ☹

alibabaa
28. jún 2012

@gelinka75 mala som ich 10. 6 sa oplodnilo, jedno odislo pri PK a 5 bol vysledok... 3 zamrazili a 2 vlozili...

alibabaa
28. jún 2012

@ivka3901 ivi, kde si zobrala tu silu na 4 ivf? ja uz teraz stracam silu... a to mam za sebou iba 1 ivf.. ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre