• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

25. marca 2017 
@mortiiss drzim palceky.
29. jún 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ahoj citam spatne. mrzi ma, ze test mas negativny. dnes si bola na krvicke? snad je este nadej. vela sily. :frowning2:
29. jún 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adija13 hej bola super zabava. spravime este stretko :wink: vela zdravicka malinkej posielam...
29. jún 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 A ta nasa Marus, ze aka vtipna zena :grinning: :grinning:
29. jún 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@given presne tak som si ju predstavovala. :slight_smile: uz mi stacili jej hlasky tu na MK. :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 je tam, je tam, ty naša tehuľka :slight_smile:
29. jún 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruskaaaa hehe. :wink: jeee je
inac normalne si ma spochybnila, ked si mi brala ten nakup. ze by som si mala davat vacsi pozor? ja som ho vytiahla hore tie nase 3 poschodia a dost som sa zadychala. preto som robila test ci naaahodou som im neublizila. budem sa setrit slubujem. :pensive:
29. jún 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@given že vtipná....no niekto si tu robí zo mňa srandičky :slight_smile: :grinning: baby boli ste úžasné, dobre sa mi s vami kecalo
29. jún 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 no vidíš, už si musíš dávať pozor, keď môžem, pomôžem :grinning: :grinning: :grinning: Ja som teraz vstala a pekne sa mi o včerajšom stretku snívalo :grinning:
29. jún 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 však ty si ma hneď spoznala, som si myslela, že sa budem nejak maskovať :grinning: ale bola som odhalená
29. jún 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 na dalsie ak bude v lepsom termine, sa pridam aj ja :wink:
29. jún 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruskaaaa tak nam porozpravaj co sa ti snivalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bolo to lahke ta spoznat. velmi dobre indicie som mala od teba :grinning: a kde sa ti stratila ta fotka? haa?
@alibabaa budeme radi, ak sa pridas k nam. to bude babinec :slight_smile: jeej
29. jún 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 všetko zo včerajška sa mi snívala, že repetééééé a že sme boli až do rána a že vôbec sme si neuvedomili že je tma :grinning: veru, prezradila som ti dosť indícií a však som vás hľadala tak opatrne, že ktoré to môžu byť :grinning: ale z boku sa podobáš, tak keď som ťa zazrela, tak som vedelaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kočky, tak ja uz som od lekara spaaat. Vsetko je v poriadku , babatko zije, hybe sa, velkostou zodpoveda 9 tyzdnu, znamky po odlucovani sliznice nie su , najpravdepodobnejsia je stara blood este z pred minulych menz. Mam nasadit utros zas :slight_smile: : Nabuduce asi posluchnem radsej vas ... som ho vysadila hrdinka, mohla som si usetrit tento stres.

Jeeeej, gelinka uz bude mat o chvilu chrobackov u seba :dizzy_face:
29. jún 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mortiiss hlasim 2 krasne blastocysty u maminky, uz oddychujem :dizzy_face: ostatne sa krasne delia,mam volat v pondelok kolko ich nakoniec zamrazili
29. jún 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@gelinka75 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak drzim palce maminke aj chrustikom .. istotne budu sa aj v brusku dobre vyvijat.
29. jún 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mortiiss tesim sa, ze si v poriadku :slight_smile:
29. jún 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 dakujem :dizzy_face: aj ja sa tesim .... babenko uz ma 2 cm .. :slight_smile:
29. jún 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@gelinka75 a ako prebiehal ET ... pekny pocit, vsak?
29. jún 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss uz rastie :grinning: ale to uz je dost velke a v pondelok ides zas k dr? blba otazka, je to jedno ako lezim, ci na boku a tak? :grinning:
29. jún 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 nejdem, najblizsie idem 13.7. to uz dostanem tehu knizku :slight_smile: Len mam hned ist na pohotovost, keby naaaahodou sa to spinenie zosilnovalo do blood. Ale ukludnil ma, ze zo sona je vsetko v poriadku. A zda sa mi, ze uz to prestalo, tak snad pohoda.

Ja som lezala na bruchu prve tyzdne, ale mrnusek mi dal znamenie, ze ho tlacim , vzdy som sa obudila na krc v bruchu, tak som sa dala na bok. Ved uvidis, ako Ti bude najlepsie...telo Ti napovie :grinning: . Ale este si polez na brusine, lebo o par mesiacov uz budes len na chrbte spavat :grinning: :grinning:
29. jún 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss hej, super pocit, ze je po vsetkom a konecne su u mna :slight_smile: isla som zozadu dovnutra, lebo nemali volne, dnes bolo 5 ks OPU, vyzliekala som sa tam kde muzi toto .... hm :grinning: isla som na stol, robil dr. harbulak, vrazil mi tam daco co bolelo, ale len chvilu, cely cas tam stala aj emryologicka a usmievala sa, potom spravil sono a kyvol jej, ze ok, doniesla embryjka a zaviedol dnu, potom ukazal na sono, ze v tej tekutinke su moje embryjka :grinning: a to bolo vsetko, poprial mi stastie a odisiel, sesricka ma prikryla a chvilu som lezala a potom som isla :slight_smile:
29. jún 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mortiiss a to uz dnes mam na bruchu? :grinning:
29. jún 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 a čúraní co ? :grinning:
29. jún 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 potom sa nezlakni, neviem, ci spolu s embryjkami davaju aj nieco dovnutra, ale zo mna asi na 2-3 den vypadlo pri curani nieco ... take priesvitne, ako kustek nejakeho obalu, miniaturne ...
29. jún 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale rozmyslam, ze to mohol byt aj zbytok utrosa :grinning:
@gelinka75
29. jún 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mortiiss od rana som furt chodila cikat, kym sme dosli do centra tak zas trebalo, tak som isla odcurat :grinning: :grinning: :grinning: sekla som to asi v polke, dvtedy som nebola, ale uz asi mozem :grinning:
29. jún 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
29. jún 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky, ako sa mate? jeeej, vy ste mali stretko? :slight_smile:
29. jún 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 gratulujem nech je teraz čoraz viac silnejšia :slight_smile:
29. jún 2012 o 13:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok