• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

21. júla 2017 
@maruskaaaa ano uplne fajn sa citim, lezim a nic nerobim :slight_smile: nabuduce pridem ked bude stretko
29. jún 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa ono je to vlastne prirodne antibiotikum, takze opatrne. tu je nejake info na co a kolko a ako uzivat. ja si tu alergiu potieram vzdy ked ma to chyti a nemusim brat ziadne lieky od vtedy. vies ake som to mala vcera zcervenale a svrbelo? vecer som si to potrela a dnes uz je dobre. :wink:
tu je link citaj, citaj: http://www.masaze-romana-farna.cz/Koloidn%C3%AD%20st%C5%99%C3%ADbro.htm
(snad bude ten link fungovat)
29. jún 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 budem sa na teba tešiť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ty si tiež určite veselá kopa, cítim to v kostiach :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruskaaaa niekedy ano, niekedy nie :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruskaaaa musis dat copy - a paste do stavoveho riadku prehliadaca. ten link potom funguje
29. jún 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ďakujem ti krásna víla, ja mám tiež občas na rukách také čevené, tak skúsim. Takže sa to môže aj v tehotenstve, tak to je v pohodke. A hlavne treba piť veľa vody som čítala :wink:
29. jún 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa a ak to zapijas napriklad kvoli crevnym problemom, tak musis potom doplnat probioticku kulturu. vsak vies... :slight_smile: ale kozne veci jasne, ze potierat z vonka nie pit. ok?
29. jún 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 tak fajn, na buduce snad aj somnou :slight_smile:
my sme po kontrole, malej CRPcko stuplo na 59, tak sme vyfasovali antibiotika, mame pestry vikend pred sebou :frowning2:
29. jún 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adija13 vidis akurat sa tu bavime o koloidnom striebre. ako prirodne antibiotikum by bolo aj malej lepsie ako lieky. :wink:
29. jún 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 moja mama to brava. musim si poprecitavat tie letaky a infosky co ma, dakujem :slight_smile:
29. jún 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adija13 potom davky pre deticky su o vela mensie. myslim, ze to je 1 cajova lyzicka na 30kg hmotnosti. treba prestudovat jj
29. jún 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 oki pani mgr., ty naša lékarnice :wink:
29. jún 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
"Koloidné striebro je vhodné i pre tehotné ženy a deti. Pre deti odporúčame dávkovanie prispôsobiť hmotnosti dieťaťa."
29. jún 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa :grinning:
vcera som kupila tu laboratornu destilovanu vodu na vyrobu. som zvedava ci bude dobre demineralizovana. inak ma rozne sfarbenia. o tyzden budem mat vyrobeneho pol litra hihi
29. jún 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 idem na to mrknut. pocuj a ty mas jakych dusiiikov, tesim sa s tebou, nooo, super, takze hovoris, ze to co sa posialo v ten den ako ty, to by mohlo vzist, ze :slight_smile:
ja sa bojim testu, ja vydrzim na krv. aj mm mi zakazal.
29. jún 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 a na čo to potrebuješ? na čo to slúži?
29. jún 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa no vsak na vyrobu koloidneho striebra. kolega si kupit ten pristroj so striebornymi tycami a vyraba mi zadara, tak toho mozem mat na litre. je to na moj veru v obchode dost drahe. liter destilky mam do dvoch eur. :wink: on ten moj kolega aj mrtvu a zivu vodu vyraba, aj tibi ten vodny kefir a este volake pristroje ma. on je taky alchymista. :grinning:
29. jún 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ahaaaaaaaaa, tak ty si čistý alchymista, ja som dnes kúpila za 15,-EUR. No asi budem tvoja nová odberateľka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
29. jún 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 blahozelam a prajem ti aby sa lapli obe :wink:
29. jún 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adija13 bude to dobreee, plodne obdobie. ja som vsetkym babam posielala Venusu, ked prechadzala pred slnkom a bola vidiet cez teleobjektiv (6.6.2012). fotila som. :sweat_smile: ta cierna vacsia bodka to je Venusa, tie ostatne flaky su skvrny na slnku. poslem aj tebe nech si tehu aj ostatne babenky. inac zabralo to, na minimalne 4 baby ak nie viac co to videli (neratala som ich). :grinning: ak ti muzik zakazal a stresuje ta to, tak netestuj. tak mi sa vidime na krvicke v piatok ze?
29. jún 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruskaaaa vsak som ti vravela, ze ti odlejem, len ty si nedockavaaaaa!
29. jún 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Vidis a na mna to nezabralo, asi som sa zle pozerala :unamused:
29. jún 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahaaaa vlastne aj na mna zabrala ta VENUSA. kokooos seba som neratala :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@given tak pozeraj moja. uz to musi vyjst!!!
29. jún 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 a uz mas aj nejake priznaky, ci nic ? Uz by si pomaly uz aj mala mat termin ms, nie?
29. jún 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mortiiss iba tie zvacsene prsicka su asi priznak a dnes rano som sa zobudila na to, ze ma bolia ked spim na boku a mam ich zmacnute :grinning: termin ms by mal byt zajtra 30.6. podla odsledovanej luteinizacnej fazy, ktoru mam 13dni.
29. jún 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubkaeck dakujem, o chvilu si na rade :grinning:
29. jún 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 no asi to robí aj podľa mňa ten utroš :frowning2: a takéto bolesti nemávam normálne som si dneska dala o 14 00 hod a musela som si ísť lahnúť a terz som vstala,lebo zachvílu mi príde kamoška na pokec a trošku sa odreagujem a asi si aj zapálim :angry:
29. jún 2012 o 15:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, ja Vas opustam, budem s tym nasim bejby tento vikend trochu polihovat ... pre istotu

Nadejne maminy , opatrujte sa, davajte na seba a na mrnuskov pozor. Uz sa moc tesim na tu radost z vasich pozitivnych testov. :dizzy_face:
29. jún 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadenka111 však ja som zle pochopila, tak nabudúce mysli na mňa. A pošli venušu aj mne, šup - šup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok