Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

dadenka111
30. jún 2012

@gelinka75 hej ak zaboli ihned si lahni a daj sa do kludu. to mi zaberalo. nepodcenuj a nebehaj po byte....ze akoze nic tazke nerobis. setri sa. malinke maju len 3mm 😉 davaj na ne pozor

gelinka75
30. jún 2012

@dadenka111 ved uz lezim, potom si sadnem ku stolu, musim obalit ten karfiol, nic ine nerobim 🙂

dadenka111
30. jún 2012

@gelinka75 no ved preto! 😀

gelinka75
30. jún 2012

@dadenka111 😀 😀

dadenka111
30. jún 2012

@sheronka budes mat //. musis verit a tesit sa na ne. 😉

gelinka75
30. jún 2012

@dadenka111 a ty teda co budes robit, uz vies? 🙂

dadenka111
30. jún 2012

@gelinka75 pôjdem do drogišky, do umyvarky ostriekat auto... do obchodu. potrebudem zohnat ramiky na fotky a este nejaku tyc na uteraky k umyvadlu... asi taky plan na dnes... a potom pojdem za segrou a jej krpcami sa trosku potesit z nich, zlatusikov. 😵 nemozem cely den lezat. ty musis! 😀

lea1333
30. jún 2012

ja som sa chcela ist kupat ale ked ze som nezohnala tehotenske tampony mozem si ist akurat tak nohy mocit ☹

dadenka111
30. jún 2012

@lea1333 jeeej to fakt ani som nemyslela na to ze sa potom nesmie kupat. nastastie nechodime po jazerach aj ked ich tu mame dost 🙂 mame dnes este dalsi nahradny plan. v Dunajskej Luznej su nejake slavnosti a maminka nas tam pozvala na zmrzlinu. tak pojdeme so segrou a krpcami tam. 🙂

lea1333
30. jún 2012

@dadenka111 mozes sa kupat v pohode len ja som nachylna na take to veci ja mam hned niaku plagu tak chcem tie tehu tampony to su take z vazelinou a neprepustaju vodu dnu 😀

dadenka111
30. jún 2012

@lea1333 aha tak ale dobre vediet, ze existuju. ak pojdeme nahodou k moru, tak tiez chcem stupel od slanej vody 😀

lea1333
30. jún 2012

@dadenka111 slana voda prave ze pomaha toho by som sa nebala!!!!sak sa tam liecia aj choroby v slanej vode som nikdy nemala problemy ale ako nahle vlezem do bazena konecnaaaaaaaaa 😠 😠 😠

jomini
30. jún 2012

@gelinka75 ahoj, ano mali sme ich po PK a jedinych dvoch, velmi som sa bala, ze sa nerozmrazia alebo oni su bojovnici 🙂 Pri ET som vydrzala lezat prve dni, ale dnes som to zabalila.. budem sa slazit citat. alebo lustit tajnicky 😀 ..

@dadenka111 blahozelaaam tehulka 🙂

gelinka75
30. jún 2012

hlasim minispinenie, dufam, ze to je ok 😖

sheronka
30. jún 2012

Ahojte babulky. Nejako ma prepadla depka a velky strach ze sa to nepodarilo ☹ Nic necitim, vobec nic. Hrozne sa mi chce plakat. Piatok mam ist na krv, bojim sa vysledku.

alibabaa
30. jún 2012

@sheronka ziadne depky.. no no. pozitivne mysli.. drzim ti palceky... do piatku je este aj tak velmi daleko.. a prilis skoro aby si mala depky..

gelinka75
30. jún 2012

@sheronka vsak si len 3 DET tak nemusis nic citit 😨 neplackaj

dadenka111
30. jún 2012

@sheronka co to zase citam. 😠 preco depkujes? to malinkym vobec nepomoze taka nalada. su este malinky a este sa len ukladaju v postielke u teba a ty teraz depkujes... na 3ti den po ET som ani ja nic necitila. tusim az na ten 6den po ET tie prsicka som si vsimla trosku zvacsene inak vobec nic. musis si asi sama zlepsit nejako naladu. myslim, ze ak pisem tolko krat, ze sa nemas stresovat a mysliet pozitivne, asi ti ja ani nikto iny nepomoze. drz sa a mysli na malinke, ze potrebuju veselu maminku. ja som si napriklad na 3ti den ET pustala komedie aby mi bolo velmi veselo a aby som sa len smiala 🙂 . co teba rozveseli? 😕

adija13
30. jún 2012

@dadenka111 krasne, dakujem za pozitivnu energy 🙂
my sa vidime v piatok asi , no ty si hovorila ze chodis az po osmej, ja sok, ja veziem mm na 06:15 do prace, tak to som cca 07:15 v ba, tak tam stojim vzdy v rade kym otvoria 🙂
no a samozrejme na pondelok drziiim vsetky prstiky co mame 🙂

dadenka111
1. júl 2012

@adija13 dakujem 😉

gelinka75
1. júl 2012

dnes ma zacali znova pobolievat vajecniky, zatial tak mierne, no furt nieco 😀

lubkaeck
1. júl 2012

takže opakujem po @gelinka75 a mám 2 blastocysty v brusku B-)

gelinka75
1. júl 2012

@lubkaeck gratulujem, vitaj v klube 😀 kto robil dnes zakroky?

lubkaeck
1. júl 2012

@gelinka75 Harbulak, no prišla som ruku mi podal, lezla som za stola a zase, poprial peknú nedeľu - no diametralny rozdiel a inak mm ma ukecava, že mám napísať do centra, že aký bol Drábek zlý, že veď tam ide dosť peňazí, tak by sa mohli správať na urovni 😵

gelinka75
1. júl 2012

@lubkaeck ano harbulak je fajn, mne nepodal ruku, ale bol taky usmievavy a mily, normalne mam strach z drabeka, este som ho nezazila a ani netuzim po tom, to musi byt sadista ako tu pisete 😖

annamary27
1. júl 2012

@lubkaeck ahoj,Harbulák aj mne vždy podá ruku,opýta sa ako sa mám,pri odchode zaželá pekný deň,rarita taký príjemný doktor 😀 😀 😀

alibabaa
1. júl 2012

@lubkaeck tfuj, tfuj, tfuj.

drabek je len trosku chladnejsi. ale inak aj usmievat sa vie.. to si mozno este nezazila.. okrem toho, ze je trosku rezervovanejsi, nemozem povedat, ze je zly... ja som mala zlu skusenost so stenovou.. ale teraz je to 50 na 50.. co sa tyka pristupu. ale ten prvy zazitok mi utkvel v pamati a vzdy som sa bala ci mi nepripadne stenova..

a harbulak je veeelmi prijemny, ludsky .. ale aj majitel centra.. tak to by som sa cudovala keby bol neprijemny..
i ked uz som od pacientky pocula ze ju vysmial a potom si sypal popol na hlavu, lebo mala pravdu a nebola to sranda co vtedy riesili. dost haklivu vec.. zdravotnu.. a bola to celkom vazna chyba z jeho strany..

ivka3901
1. júl 2012

tak ahojte baby lúčim sa s vami už sem nebudem tak často chodiť ☹ vrátim sa do normálneho kolobehu života sem tam mrknem ako sa máte a ako tu pribúda tehuliek no my sme sa už s tým zmierili,že asi rodičmi už nebudeme a možno si adoptujeme,ale hlavne si ideme teraz užívať leto teším sa na dovolenku do Talianska s partiou a aj na kolegynky,ktoré som 3 mesiace nevidela síce budem ešte asi 2 týždne doma tak si to ešte trošku užijem 🙂 prajem vám všetkým krásne tehulkovanie bolo mi s vami dobre a čakám samé pozitívne správičky 🙂

tinasc
1. júl 2012

@ivka3901 želám Ti všetko dobré, veľa síl a energie 🙂 a daj občas o sebe vedieť 🙂 určite raz budete rodičmi 🙂 prajem Ti krásne leto, pekne si ho uži 🙂

gelinka75
1. júl 2012

@ivka3901 ahoj ivka a na krvicku uz nejdes? zelam vsetko dobre a raz sa isto zadari a dockate sa aj vy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre