• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

16. januára 2017 
@sheronka no sice je pravda ze mna boleli este pred tym ako som zistila ze som tehu a to bola taka bolest ze ani sa ma nikto nemohol dotknut a teraz ma bolia tak ze boky prs a mam ich jak balony ako beriem utros :unamused:
strasne drzim palce na krvicku a preco si taka smutna ? :confused:
2. júl 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka ano preco si smutna? musime byt pozitivne, co ine nam zostava? smutit mozeme az po zlom verdikte :wink:
2. júl 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 držím Ti palce ,užívajte si s manželom jeden druhého a možno sa stane zázrak :wink:
2. júl 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lea1333
@gelinka75 Ja ani neviem prečo som smutná. Bojím sa.
2. júl 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 tak gratulujem, krásne sa to vyvíja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sheronka neboj sa musis mysliet pozitivne j viem ze sa mi to lahko hovori ale vies aj drobec to citi :wink:
a preco by to nemalo vyst ? ? ?
2. júl 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruskaaaa marus aka si vysmiata :grinning: :grinning:
2. júl 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 no mojka kiežby som nemala menzes tak by som aj trošku dúfala,že to ide hore,ale takto :frowning2:
2. júl 2012 o 09:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa zase sa tu smejes? :grinning: este ti slnko nepecie, tak sa ti smeje co?. pockaj poobede, to budeme fucat a neradovat sa ked z nas bude tiect :grinning:
2. júl 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby já len toľko NEVZDAVAJTE TO máte toľko šancí pred sebou,že sa to raz podarí vid moj príklad :slight_smile:
2. júl 2012 o 09:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dadenka111 budeme sa radovat z tvojich sprav o 2hej :grinning:
2. júl 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss no neviem uvidíme ešte možno raz skúsime,ale skor to Brno ale to až,ked našporíme nejaké peniažky :slight_smile: tak možno sa pustíme do toho aj ked moj muž je už totálne sklamaný a už moc nechce už skúšať možno časom zmení názor :slight_smile:
2. júl 2012 o 10:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 držím palčeky nech to vyjde :slight_smile:
2. júl 2012 o 10:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 práve som sa teraz zobudila, pekne som sa vyspinkala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja by som len stále spala a spala
2. júl 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka prečo sa bojíš?máš taký pocit?pozri na mňa ako som já dopadla až na 9 deň sa mi uhniezdilo síce to nedopadlo dobre,ale predsa hcg stúpalo :slight_smile:
2. júl 2012 o 10:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 dakujem pekne si to napísala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. júl 2012 o 10:03  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 fuu to su nervicky. dakujem krasne. musi to vyjst. uz len 4hodiny :confused: :pensive:
2. júl 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ale ja mám ventilátor haaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale dnes musím výjsť aj von - na obed, lebo včera sme všetko zjedli. Bola si na krvičke? Som strašne zvedavááááááááááá ako jeleň :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruskaaaa ja som nore uz od 5tej, mm isiel na sluzobku do martina, tak som slamena vdova :confounded:
2. júl 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 Ivka, drž sa, raz to určite výjde :slight_smile:
2. júl 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
2. júl 2012 o 10:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 zase si sama? No keby si sa nudila, tak kľudne dojdi....Ja som tuším o 5 otvorila oko, kukla na mm a spala ďalej, ten sa ma opýtal, nejdeš na wc a ja že sa mi ešte neoplatí a spala som ďalej. Ale vôbec si to nepamätám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky chcem sa spytat ked mame mrazacikov a teraz 19.6 sme si dali predlzit zmrazenie este na rok ako dlho sa mozu nechat zamrazene nema to nejaky vplyv na mrazacikov?
tak baby zaťiaľ sa lúčim :slight_smile: ideme si trošku poležať pri EUROVEU na trávičku a poopalovať sa trošku,lebo ked ideme na tú dovolenku do Talianska musím byť aspom trošku hnedá pa :slight_smile:
2. júl 2012 o 10:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@maruskaaaa aj my sme vcera boli kupit ventilator a zmrzlinu. asi by sme nezvladli doma pozerat futbal vecer. strasnyyy hic.
@ivka3901 nádej zomiera posledná :wink:
@ivka3901 Pekny den Ivka a nespal sa. pozor na to slniecko, je silne.
2. júl 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 veru je strašný hic Cecilko. My sme sa tiež včera zabarikádovali a bolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 A ozaj, vieš, ako som ti vravela o tých bodkách čo som mala na ruke. Tak na dnes som sa objednala na kožné, lebo sa mi to rozrástlo a svrbí to jak ďas. Ani koloidné nezabralo, ani canesten. Už len to mi chýbalo nalepiť na seba nejakú pliagu, v živote som to nemala. :angry:
2. júl 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 je mi to ľuto :frowning2: ale nádej zomiera posledná ved uvidiš po 14 ake budu výsledky ale hlavne je že bojovnik sa zachytil to je dôležite že sa topodarilo a možno sa z dovolenky vrátite traja a drobčeka budeš mať v brušku lebo zázraky sa deju. posielam objatie.ivuška HCG stupalo pomaly ale stupalo to je veľmi pozitivna správička:slight_smile:
2. júl 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok