Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lea1333
2. júl 2012

@sheronka no sice je pravda ze mna boleli este pred tym ako som zistila ze som tehu a to bola taka bolest ze ani sa ma nikto nemohol dotknut a teraz ma bolia tak ze boky prs a mam ich jak balony ako beriem utros 😒
strasne drzim palce na krvicku a preco si taka smutna ? 😕

gelinka75
2. júl 2012

@sheronka ano preco si smutna? musime byt pozitivne, co ine nam zostava? smutit mozeme az po zlom verdikte 😉

annamary27
2. júl 2012

@ivka3901 držím Ti palce ,užívajte si s manželom jeden druhého a možno sa stane zázrak 😉

sheronka
2. júl 2012

@lea1333
@gelinka75 Ja ani neviem prečo som smutná. Bojím sa.

maruskaaaa
2. júl 2012

@dadenka111 tak gratulujem, krásne sa to vyvíja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lea1333
2. júl 2012

@sheronka neboj sa musis mysliet pozitivne j viem ze sa mi to lahko hovori ale vies aj drobec to citi 😉
a preco by to nemalo vyst ? ? ?

gelinka75
2. júl 2012

@maruskaaaa marus aka si vysmiata 😀 😀

ivka3901
2. júl 2012

@gelinka75 no mojka kiežby som nemala menzes tak by som aj trošku dúfala,že to ide hore,ale takto ☹

dadenka111
2. júl 2012

@maruskaaaa zase sa tu smejes? 😀 este ti slnko nepecie, tak sa ti smeje co?. pockaj poobede, to budeme fucat a neradovat sa ked z nas bude tiect 😀

ivka3901
2. júl 2012

baby já len toľko NEVZDAVAJTE TO máte toľko šancí pred sebou,že sa to raz podarí vid moj príklad 🙂

gelinka75
2. júl 2012

@dadenka111 budeme sa radovat z tvojich sprav o 2hej 😀

ivka3901
2. júl 2012

@mortiiss no neviem uvidíme ešte možno raz skúsime,ale skor to Brno ale to až,ked našporíme nejaké peniažky 🙂 tak možno sa pustíme do toho aj ked moj muž je už totálne sklamaný a už moc nechce už skúšať možno časom zmení názor 🙂

ivka3901
2. júl 2012

@dadenka111 držím palčeky nech to vyjde 🙂

maruskaaaa
2. júl 2012

@gelinka75 práve som sa teraz zobudila, pekne som sa vyspinkala 😀 😀 😀 😀 ja by som len stále spala a spala

ivka3901
2. júl 2012

@sheronka prečo sa bojíš?máš taký pocit?pozri na mňa ako som já dopadla až na 9 deň sa mi uhniezdilo síce to nedopadlo dobre,ale predsa hcg stúpalo 🙂

ivka3901
2. júl 2012

@annamary27 dakujem pekne si to napísala 🙂 🙂 🙂

dadenka111
2. júl 2012

@ivka3901 fuu to su nervicky. dakujem krasne. musi to vyjst. uz len 4hodiny 😕 😔

maruskaaaa
2. júl 2012

@dadenka111 ale ja mám ventilátor haaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale dnes musím výjsť aj von - na obed, lebo včera sme všetko zjedli. Bola si na krvičke? Som strašne zvedavááááááááááá ako jeleň 😀 😀 😀

gelinka75
2. júl 2012

@maruskaaaa ja som nore uz od 5tej, mm isiel na sluzobku do martina, tak som slamena vdova 😖

maruskaaaa
2. júl 2012

@ivka3901 Ivka, drž sa, raz to určite výjde 🙂

ivka3901
2. júl 2012

@maruskaaaa dakujem 🙂 🙂 🙂

maruskaaaa
2. júl 2012

@gelinka75 zase si sama? No keby si sa nudila, tak kľudne dojdi....Ja som tuším o 5 otvorila oko, kukla na mm a spala ďalej, ten sa ma opýtal, nejdeš na wc a ja že sa mi ešte neoplatí a spala som ďalej. Ale vôbec si to nepamätám 😀 😀 😀 😀

miskab
2. júl 2012

Ahojte babulky chcem sa spytat ked mame mrazacikov a teraz 19.6 sme si dali predlzit zmrazenie este na rok ako dlho sa mozu nechat zamrazene nema to nejaky vplyv na mrazacikov?

ivka3901
2. júl 2012

tak baby zaťiaľ sa lúčim 🙂 ideme si trošku poležať pri EUROVEU na trávičku a poopalovať sa trošku,lebo ked ideme na tú dovolenku do Talianska musím byť aspom trošku hnedá pa 🙂

dadenka111
2. júl 2012

@maruskaaaa aj my sme vcera boli kupit ventilator a zmrzlinu. asi by sme nezvladli doma pozerat futbal vecer. strasnyyy hic.

maruskaaaa
2. júl 2012

@ivka3901 nádej zomiera posledná 😉

dadenka111
2. júl 2012

@ivka3901 Pekny den Ivka a nespal sa. pozor na to slniecko, je silne.

maruskaaaa
2. júl 2012

@dadenka111 veru je strašný hic Cecilko. My sme sa tiež včera zabarikádovali a bolo 😀 😀 😀 😀

maruskaaaa
2. júl 2012

@dadenka111 A ozaj, vieš, ako som ti vravela o tých bodkách čo som mala na ruke. Tak na dnes som sa objednala na kožné, lebo sa mi to rozrástlo a svrbí to jak ďas. Ani koloidné nezabralo, ani canesten. Už len to mi chýbalo nalepiť na seba nejakú pliagu, v živote som to nemala. 😠

elise
2. júl 2012

@ivka3901 je mi to ľuto ☹ ale nádej zomiera posledná ved uvidiš po 14 ake budu výsledky ale hlavne je že bojovnik sa zachytil to je dôležite že sa topodarilo a možno sa z dovolenky vrátite traja a drobčeka budeš mať v brušku lebo zázraky sa deju. posielam objatie.ivuška HCG stupalo pomaly ale stupalo to je veľmi pozitivna správička🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre