• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

20. januára 2017 
@sheronka -aaaaaaaaaaaaaaa, super. :wink: :sunglasses: blahozelam. :slight_smile:
6. júl 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Najkrajšie slová: "STE TEHOTNÁ" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. júl 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
6. júl 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gelinka75 jooooj drzim palceky moc moc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dufam ze KET nebude treba :slight_smile:
6. júl 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka gratulujem, ake bolo HCG? :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@sheronka aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: ocakavame tehu viiirusik :grinning: :grinning:
HCG neviem. Sestrička iba povedala že som tehotná :dizzy_face:
6. júl 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sheronka - ze, tie slova su uplne super :slight_smile: a ani mne nepovedali vtedy vysku HCG :slight_smile:
6. júl 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem. Sup, sup, este zavolat HCG - ake je.
6. júl 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky a aké ste mali vy HCG a na ktorý deň? Už tam dnes nevolám. Uvidím v stredu.
6. júl 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka - ja neviem, ja som potom uz nevolala. :slight_smile:
6. júl 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem novým tehulkám veľmi sa tešim ano su to najkrajšie slová na svete ste tehotná je to pozitivne:slight_smile:
6. júl 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sheronka HCG bolo urcite v poriadku, ked Ti jednoznacne povedala sestricka, ze si tehotna. Len uz by mozno napovedalo, ci budes kupovat nakladny kočiček, alebo pre jedno babatko :slight_smile:
6. júl 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka odišla som ešte len v marci :wink:
6. júl 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Daduš, tak ako kontrola, ako si dopadla, teraz som sa pripojila, tak čítam e-maily.
6. júl 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka gratulujem, tak ako som ti včera vravela, dnes sa budeš tešiť. super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. júl 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ako sa mávate?vidím,že samé pozitívne správičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teším sa s vami nech aspom vám to vyjde,ked nie mne my sme sa s manželom rozprávali o adopcii tak sa možno nato dáme kedže s vlastnými detičkami už sme sa rozlúčili je mi smutno v týchto dňoch,lebo sa kúsok od nás 3 dom je to mužova sesternica narodilo dievčatko a je mi veľmi smutno,že niekto má také šťastie a niekto nie,ale nebudem vás trápiť takýmito mojími výlevmi som rada aj za vás,že sa vám takto darí a chcem,aby to dalej pribúdalo veľa pozitívných správičiek ako je napr,gelinka 75
6. júl 2012 o 16:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby stala sa taká vec,že dneska som si robila testík len tak zo srandy,lebo mi už 3 deň býva nejak zle od žalúdka a teraz som sa išla na neho len tak z prči pozrieť a je tam duch normálne nechápem može to byť? :confused:
6. júl 2012 o 18:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ivka3901 bojovnik maká ivka daj ho sem ten testik
6. júl 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 krvička môže ukázať aj negativne a bábo tam môže byť len sa vyvýja pomalšie:slight_smile:neskôr sa uchytilo takže by to bolo super daj ten testik sem
6. júl 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivka3901 ahoj Ivi, no ukáž nám ten testík :wink:
6. júl 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby šak já som normálne že mimo ved,ked som mala ten silný menzes tak som myslela,že malé odišlo a hcg kleslo na nulu,ale sestrička mi povedala,že je to negatívne tak neviem a my už objednaná dovolenka do talianska a aj teraz mi je nejak zle od žalúdka a konečne mi skončil menzes :slight_smile: já neviem čo si mám o tom všetkom myslieť
6. júl 2012 o 19:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 pri prvom som krvácala do 5 mesiaca normálne
6. júl 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 ivuška testik si prosime aj s @maruskaaaa
6. júl 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 a kedy idete na tú dovolenku? ukáž testík. Ja by som skočila k svojmu gyn. pre istotu :wink:
6. júl 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 presne tak, lebo my dve (s elise) sme nedočkavé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@elise čože normálne si krvácala a bola si tehotná? :confused: a bola si aj v nemocnici?a ako sa dáva tá fotka?
6. júl 2012 o 19:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 keď odpovedáš, tak v pravom dolnom rohu máš že pridať fotky
6. júl 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa mojka no už koncom tochto mesiaca od 28.7-4.8 do talianska to by bola sranda,že by som bola tehotná já som fakt úplne mimo z toho zachvílu príde muž domov tak mu to ukážem bude sranda :slight_smile: inak v pondelok idem k svojej gynekologičke a nech ma pozrie :confused:
6. júl 2012 o 19:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 ako je dole tvoj prispevok tak máš pod tým obdlžnikom spinku a tak si vyhladáš odkial tu foto pridáš

v nemocnici som nebola ale až potom to prestalo:slight_smile: doktorka mi vravela že to mám hematon
6. júl 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok