Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
7. júl 2012

@lea1333 ano, on vyvolava rozne priznaky, preto si myslim, ze mi to sposobuje on 😠

lea1333
7. júl 2012

@gelinka75 tak zajtra ,idem na sono a zistim ci to je s toho alebo ci je zase plod slaby ☹ ale verim ze to je s toho lebo aj na krcku mam taku ako keby ranku 😒

mistisa
7. júl 2012

@ivka3901 micik ja ho vidiiiiiiiiim 😉😉 aj som to skusila jednym programom len foto ti dam az zajtra neni som pri compe dnes 😉😉 ake je to tam krasne vidiet 😉

sheronka
7. júl 2012

@gelinka75 Dnes si testovala ?

gelinka75
7. júl 2012

@sheronka hej, zas duchovia ale o nieco silnejsi 😀 tak ja uz neviem kedy sa dockam tych normalne pozitivnych 😉

sheronka
7. júl 2012

@gelinka75 Daj fotečku 😉

gelinka75
7. júl 2012

neviem ci nieco uvidis, na tom vrchnom sa mi pri schnuti vytvorila taka machula, na spodnom je to menej vidiet, testovala som na obed, nemam mamatest sakra 😠

gelinka75
7. júl 2012
sheronka
7. júl 2012

@gelinka75 Ktorý deň po ET si? Ja vidím ducha na prvom teste 😉

gelinka75
7. júl 2012

@sheronka teraz 8 dET, ja vidim aj na druhom 🙂 uvidime co krv, ci tam nieco bude 🙂 dnes som zas spinila a bolelo ma brucho, potom prestalo a aj spinenie prestalo a picha mi jemne v strede brucha, dufam, ze su to bambuliatka

sheronka
7. júl 2012

@gelinka75 Všetko bude ok 😉

gelinka75
7. júl 2012

@sheronka tebe sa to uz lahko hovori, jedna pozitivna krv za tebou 😀 😀 😝

sheronka
7. júl 2012

@gelinka75 Musíme veriť že to bude už iba dobre, obidve 🙂

gelinka75
7. júl 2012

@sheronka ano bude ako ma byt 🙂

sheronka
8. júl 2012

Ahojte kočky. Čo myslíte, čiarka silneje? Čakala by som väčší rozdiel 😠

lea1333
8. júl 2012

@sheronka podla mna pomali ale je tmavsi 😉

gelinka75
8. júl 2012

@sheronka ano je to silnejsie 🙂

jomini
8. júl 2012

:( dnes mame 9. den a na prvm teste nic...

anleka
8. júl 2012

ahojte.na zaklade coho predpisuju v gynfive prednison?treba podstupit nejake vysetrenie?

gelinka75
8. júl 2012

@jomini je mi to luto, u mna zas duch, trocha silnejsi odvcera, zacala som zas viac spinit a aj trocha naruzovo, tak som sa zlakla, teraz to preslo, nasadila som utros a lezim ☹ uz vidim, ze ja si to uzivam od stimulky az po koniec same komplikacie 😠

jomini
8. júl 2012

@gelinka75 setri sa a oddychuj, dobre to dopadne 🙂 zajtra ides na krv?
..som sklamana a aj nchapem, uz 4 dni ma boli brucho ako na ms, co som pri ET vobec nemala, iba pri prvom tehu a aj tak je test negativny..teda ja tam vidim s trochou fantazie ducha..asi preto, ze chcem.

gelinka75
8. júl 2012

@jomini ked vidis ducha tak je to fajn, neda sa odfotit? skus aj zajtra ci silnie, ja duchujem uz od 5 dna, ale teraz sa mi zda, ze to musel byt pregnyl, a az dnes 9 DET je troska silnejsi na teste, zajtra mam krv a bojim sa ako cert kriza 😠 ale uz som aj rada, nech to dopadne ako chce, hlavne nech to uz mam za sebou

jomini
8. júl 2012

@gelinka75 zajtra bude pozitivna sprava 😉 tiez si mala nekonecnu stimulku?
ja som sa dnes triasla, ked sme s mm pozerali ten test, urcite to foto ani nezachyti..moj muz povedal, ze tam nic nevidi, mozno len moja predstava ☹

gelinka75
8. júl 2012

@jomini zelam si aby bola pozitivna a aby sa mi nespustila mrcha, sa mi zda, ze viac spinim tesne predtym ako mam dat dalsi utros, a vzdy poobede, nechapem, ani po limite to nie je silnejsie?

mistisa
8. júl 2012

@sheronka nooo ja myslim ze je silnjesia moja 🙂 🙂 to je supeeer 🙂 🙂

mistisa
8. júl 2012

@gelinka75 miciiik aj ja tam vidim ducha len nech pekne silnie 🙂 🙂 🙂 a kedy ides na tu krv?

jomini
8. júl 2012

@gelinka75 pozerali sme ju po limite, lebo mm nebol doma a dohodli sme, ze ho urobim rano a pozrieme sa spolu..teraz som to pozerala na dennom svetle vonku..no po odfoteni to tam nevidno..

..neboj, ja som spinila dost silno pri prvom, dr. mi povedala, ze to je uplne v poriadku, babo sa hniezdi, maternica rastie a tam mozes spinit.

gelinka75
8. júl 2012

@mistisa @jomini dnes takto, nazivo je troska silnejsia 😅

gelinka75
8. júl 2012

@jomini skus dat do kompu a nastavit kontrast ci sa neobjavi 🙂 spinenie mi teraz preslo, tak som zvedava ci to vydrzi

jomini
8. júl 2012

@gelinka75 ..je tam dusik, drzim palce zajtra, mala si aj embryoskop?
ja som to odfotila s bleskom ..nic nevidno

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre