Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
9. júl 2012

@dadenka111 @maruskaaaa aj mne mozno ket vyjde tak v druhej polovici augusta 🙂

maruskaaaa
9. júl 2012

@dadenka111 však nie sú milé v tej poisťovni. V stredu sa jej opýtam, či môžem rozprávať s nadriadenou, alebo sa tam zastavím osobne. Nech je aspoň sranda no nie? Tento piatok už bude presne mesiac, tak im ešte nechám čas. Potom už nabehnem aj s brnením a ťažkým kalibrom 😀 😀 😀 😀 😀

maruskaaaa
9. júl 2012

@gelinka75 ja som to vedela, že nám to výjde na rovnako....teším sa, že v tom nebudem sama...ooo blesk..pomooc ☹

gelinka75
9. júl 2012

@maruskaaaa posli sem trocha dazda, my sa tu parime stale v tom teple

dadenka111
9. júl 2012

@maruskaaaa Marus 4tyzdne schvalenie, 4tyzdne podpis veducej 😀 a poslanie do CARu. ak ti povedia, ze je to schvalene konaj a vybavuj konzultaciu. ok?

maruskaaaa
9. júl 2012

@dadenka111 jasnééé, urobím ako povieš 😉 😉 😉 😉 len ešte mi nepovedala, že je to schválené, len že to budem mať na 100% schválené. Keď povie, že je to schválené, tak sa mám hneď objednať? Oni si to vedia v poisťovni overiť? Nepotrebujem aspoň nejakú kópiu, že je to schválené?

ivka3901
9. júl 2012

@mistisa no toto bol už 4 pokus,ale máme ešte takú smolu,že veľmi slabo reagujem na stimuláciu a ani raz som nemla KET a mala som len vklad a ani PK som nikdy nemala no čo už,ale v BRNE nás potešil ten dr.štelcl bol veľmi milý a dal nám nádej,že ked to už raz vyšlo len treba skúšať 🙂 a ešte povedal,že oni sa budú snažiť,aby som mala síce len 2 vajká s tou nativ či soft stimulkou,ale zas kvalitné 🙂

maruskaaaa
9. júl 2012

@gelinka75 to sú ale veci, takú búrku som už dlho nezažila. Ja pod posteľou a mužík v okne a sleduje a rehoce sa, že kde som sa strčila. Tak posielam aj vám trošku búročky, aby ste nepovedali, že sa nepodelím.... 😀 😀 😀 😀 😀

maruskaaaa
9. júl 2012

@ivka3901 ivka, mrzí ma, že to nevyšlo. Posielam ti pozitívnu energiu, aby si mala už len pozitívne správičky a aby sa vám s manželom splnil vytúžený sen. Neboj, raz to určite musí výjsť 😉

dadenka111
9. júl 2012

@maruskaaaa nie v poho aj centrum si tam zavola a overi si ci je to schvalene. no problem 😉

maruskaaaa
9. júl 2012

@dadenka111 ok, tak sa objednám, ale počkám asi na schválenie že?

dadenka111
9. júl 2012

@maruskaaaa jj. idem jaaaa dom.
zatial caute sa!

maruskaaaa
9. júl 2012

@dadenka111 aj ja idem, šťava došla 😉

mistisa
9. júl 2012

@ivka3901 no super 🙂 to je paradicka ze to je tak moja. ved uvidite ked sa na to budete citit pojdete 🙂 dajte si pauzu kolko potrebujete 🙂 a potom rieste 🙂 ja som tak zvedava ci narastu tie vajka ale neviem nejak som pri zemi.uz som asi zvyknuta chodit zo zlymi spravami od dokiny ☹

jomini
9. júl 2012

@monosana ano, ja mozem otehotniet len cez ivf, a optimista asi nie som, lebo mam chut to vzdat ale dakujem 🙂 si zlata, v piatok si drzme navzajom palce. Laparky sa naozaj nemusis bat, mne ked povedali, ze mam nepiechodne vajcovody, tak mi normalne odlahlo, aspon budes vediet na com si, a aka je dalsia cesta...to bol moj pocit. No pred operaciou som sa velmi bala, ja som aj v tej predoperacnej sale slzila.
Ides prvy krat na pregnyl?

ivka3901
9. júl 2012

@maruskaaaa dakujem veľmi pekne si milá 🙂 🙂 🙂 no my už tak ľahko na IVF nepojdeme 😔 a možno sa stane zázrak aj ked moc neverím ☹

ivka3901
9. júl 2012

@mistisa dakujem presne ako píšeš mojka a u tebe je to vlastne ako?ideš na IUI?či?pojdeš aj na IVF či ešte nie?skúsite všetky možnosti?

mistisa
9. júl 2012

@ivka3901 noo ja mam tie injekcie teraz este dnes a zajtra a v stredu mam folikulometriu.ak budu narastene vajka tak IUI 🙂 nas prvy pokus bo minuly mesiac nam stopli stimulaciu ☹ tak dufam ze tento nam nestopnu ze budu dominantne foliky 🙂 a dufam ze bude prvy pokus uspesny 🙂 🙂 no uvidime uz nech je ako ma byt len nech je uz aby sme vedeli co. ale poviem ti ze nejak to s mm neriesime tento mesiac ani sa o tom nebavime nic. proste sme nejak vypnuty psychicky asi 🙂 obidvaja.na kontrolu sa chystam ako na kontrolu k obvodnej 🙂 🙂 neviem asi preto ze to stale nevychadza tak sme asi rezignovali 🙂 🙂 uvidime ked nic tak koncime a davame minimalne do zimy pauzu 🙂 a potom poriesime este ale dva tri razy IUI a ked nic tak IVF ale dufam ze az tam sa nedostaneme 😒 😠 😠

elise
9. júl 2012

@ivka3901 ako dokyna vysvetlila ten tehu test?

maco83
9. júl 2012

@ivka3901 ahoj práve som si čítala tvoj príspevok je mi to ľuto že sa nepodarilo ani 4 IVF, ale chcem sa ťa opýtať nikdy si neskušala liečbu homeopatikami? Keby sa ti to nepodarilo s nimi tak by sa ti aspoň dal do poriadku zdravotný stav mne pomohli velmi. Keď som bola pred rokom na prefukoch dr. sa zhrozil že tam mám obrovské zrasty tak mi homeopat nasadil liečbu a ked som o vieše mesiaca išla na laparku tak dr.nechápal že je to tam úplne čiste nevedel si to vysvetliť ako je to možné tak ak si to neskúsila najdi si nejakého dobrého homeopata nech ťa da do poriadku 😉

ivka3901
9. júl 2012

@mistisa ahá takže ty si úplne na začiatku a máš kopec šancí a možností no my sme nikdy IUI nemali a ani neviem vlastne kvoli čomu nám stennová nenavrhla si kvoli mm,že ma zlý spermiogram ☹ inak budem sem-tam kuk takže budem rada nech sa to aspom tebe mojka podarí 🙂 🙂 🙂

ivka3901
9. júl 2012

@elise no bola šokovaná a pripadala mi,že si to vymýšľam,ale som jej hovorila že to videli viacerý 😒 už ked to nevie vysvetliť dochtorka tak já som pápež 😀 fakt neviem ako to mohlo ukázať druhú čiarku 😕 je to záhada

ivka3901
9. júl 2012

@maco83 no takto díky za radu,ale nikdy som nebola u nejakého homeopata možno pojdem,ale mám náročnú robotu a nemožem si brať stále voľno 😒 a ty si u jakého?

mistisa
9. júl 2012

@ivka3901 nopo v podstate ano.uvidime ako to dopadne 😉 no to urcite kvoli spg.koj mm keby mal zly tiez nam iUI nedaju.ale chvalabohu mm ma super vysledky tak som rada ze aspon on je v poho. 😉😉 oki super budem ta urcite informovat 😉😉😉 a ty sa tiez sem tam ozvi oki??

maco83
9. júl 2012

@ivka3901 ja už u žiadneho ale počula som že v nr je jeden dobrý a tiež v BA pomohol mnohým babám otehotnieť stačí sa objednať na prvú konzultáciu ty si povieš kedy ti to vyhovuje urobí ti kompletné vyšetrenie zostaví ti lieky také malé guličky presne podla toho čo je v tvojom tele zle su to čisto len bylinky no a potom tam pôjdeš len ked ti budu guličky dochádzať a zas sa objednáš ako ti to bude vyhovať

given
9. júl 2012

@maruskaaaa Cau Marus pexesova 🙂 , ked ti mozem poradit, zavolaj si kvoli terminu konzultacie uz teraz, chapes, obdobie dovoleniek, bohvie kedy ti daju termin. Ved ak by sa aj ten termin blizil a nebodaj este nebola ziadost schvalena, tak ho zrusis. Aspon si budes ista, ze neprepasies dalsi cyklus.
Inak, tiez sme mali krasnu burku (som zasa na Sirave), takze konecne sa da aj dychat a budeme dobre spat. Tak dobru noc a stastnu cestu.

ivka3901
9. júl 2012

@mistisa jasan budem vás kuk sem kuk tam 🙂 ako sa vám darí 🙂 normálne sa zajtra teším aj neteším do roboty 😔

monosana
10. júl 2012

@jomini Nieee, nevzdavaj toooo! Uz ked si tak blííízko! 😠 Musime sa sustredovat na to, ze pred nami je uz nas ciel a aj my budeme mat staste a dostaneme to,po com tak velmi tuzime ;) (hovorim to ja, kto nie je optimistka,som az prilis realisticka).
Ja som uz uplne rozhodnuta, ze budem musiet ist na tu laprku, uz som sa s tym zmierila,aj ked sa velmi bojim ☹ Ale vsetci okolo mna maju pravdu, aspon budem vediet na com som a trosku sa ukludnim. Alebe ked ani nie(lebo mi tam zistia nieco horsie), tak sa zacnem liecit. Zase ☹
Pregnyl budem mat prvykrat, neviem ako moje telo zareaguje. Moja kamaratka to dostala minuly tyzden e nebolo jej vsetko jedno 😖 Ale nevadi, uz som si zvykla na vselijake vedlajsie ucinky hormonov. Uz ich beriem ako samozrejmost. A mozno, ze este mi to ani nepichne, lebo mi najprv musi urobit folikulometriu a podla toho ssa rozhodne. Povodne som mala ist na 17. cyklu ale top vychadza na sobotu. Takze idem o den skor. 😅

maruskaaaa
10. júl 2012

@given Ďakujem za radu, asi to tak spravím pre istotu, aby som to stihla. No my sme už z východu doma - teda zastavili sme sa ešte v Topoľčanoch u svokrovcov. Tak búročka bola vážna, ale je zas super vzduch. A ty si teda pekne oddychuješ na Šírave? No pekne, komu je lepšie 😀 😀 😀 😀

jomini
10. júl 2012

@monosana nooo, urcite si dame aspon 1 rok pauzu, lebo mam pocit, ze stale len cakam na pozitivny vysledok a neriesim ostatne ... Pregnyl je v pohode, len budes citit, ze pracuju vajecniky, ziadne nalady to nesposobuje, tak Ti budes mat romanticky vikend 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre