Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

jomini
11. júl 2012

@gelinka75 chcem ist na genetiku, endokrinologiu, nech pozru imunitu, lebo ja som po prvom tehu prekonala taku divnu diagnozu, ze moje telo produkovalo HCG v tisicovych hodnotach, lekari nechapali a trvalo az niekolko mesiacov, az to kleslo na nulu, bola som kontrolovana kazdych 48 hod. ako sa to vyvija. Teraz moznoze moje telo bojuje proti akemukolvek hcg a jeho povodu. V GF tomu vobec nevenovali pozornost, len sa cudovali, urobili mi len klasicku imunitu proti smermiam atd.

lubkaeck
11. júl 2012

@gelinka75 nemám, brucho ma omina ako na mrchu ale inak nič zatiaľ 😅

sheronka
11. júl 2012

@lubkaeck Gratulujeeem 😵 😵 😵 A to si bola na IUI alebo IVF, KET?

sofi80
11. júl 2012

ahojte-kde ste všetci zmizli?ja sa bojím zajtrajška idem na to SIS vyšetrenie ,bojím sa čo to bude a či ma to nebude bolieť

gelinka75
11. júl 2012

@sofi80 ahoj, nemusis sa bat, ja som nic necitila, aj keby si citila tak to trva naozaj len chvilu, da sa to prezit v pohode 😉

sofi80
11. júl 2012

🙂 dakujem ti ,hned som spokojnejšia-lebo v piatok už cestujem na stredné slovensko k rodičom a tak som mala obavy či vydržím sedieť v buse 4-5 hodín

gelinka75
11. júl 2012

@sofi80 vsak to mas az na druhy den, toto nie je taky zakrok aby si bola par dni vyradena 🙂

sofi80
11. júl 2012

😨 viem,len sa asi zbytočne stresujem,pridala som si ťa ako priateľku..kedže som tu nová 😨

sofi80
11. júl 2012

som už asi dosť na tom zle psychika robí svoje..kým som dokopala drahého k doktorovi tak prešlo 5 rokov,on má totiž iba jeden semeník ako 3-ročnému mu druhý museli vyoperovať kvoli nezhubnému nádoru a má ešte aj takú malú varikokélu.kt.neriešil..ja problémy nemám okrem malej cysty pri vaječníku,prvé dieťa som si doslova vymodlila...aj ked budúcy svokra urobila cirkus,že sme ešte mladí a nezabezpečení..nejako sme to utiahli a teraz v septembri bude mať jeho bratranec už druhé dieťa amňa to tak rozcitlivelo,že ked si na to spomeniem je mi do plaču

gelinka75
11. júl 2012

@sofi80 dobre, len prosim ta klikaj na odpovedat, aby doslo upozornenie, ze pises, vy idete na IVF ci IUI?

gelinka75
11. júl 2012

@sofi80 my mame tiez slaby spermio a dalsie diagnozy, takze to je tiez tazke, prve IVF transfer nam nevysiel ☹ chceme ist v auguste na KET a to prve dieta mate spolu?

lubkaeck
11. júl 2012

@sheronka no kompletka IVF mám za sebou 😉 a ďakujem, nejako mi to este nedochádza 😅

sofi80
11. júl 2012

ja som stále dúfala že sa to prirodzene podarí..ale ked sa nedarilo tak sme sa rozhodli konať-najprv urolog kt.nás nepotešil a hned nás odporučil do ginfiv,najviac ma ranilo ked mi raz mužov bratranec napísal že náš syn bude sám ako kôl v plote,ja mám ešte 2 súrodencov a manžel je sám tak mu to nevadí...ale ja si myslím že je dobre ked mám súrodencov..rodičia nebudú večne pri nás...ale mužovmu bratrancovi sa to vypomstilo,lebo minulý rok v júni jeho žena potratila v 6 týždni..ale v septembri bude mať konečne juniora..tak sa bude chvastať ako ho poznám....a mne to trhá srdce..som aj mužovi povedala že na oslvu narodenia nepôjdem nech si každý myslí svoje..moji rodičia vedia že máme takýto problém...ale nikto iný z rodiny a ani to nikomu nechcem vešať na nos.len sa s tým všetkým ťažko vyrovnávam...je to ťažké

sofi80
11. júl 2012

@sofi80 ok ešte sa tu len zorientovávam 🙂 ,tak neviem kam prispievam

sofi80
11. júl 2012

@gelinka75 no asi pôjdeme na to IVF,som si to všimla v papieroch ked sme boli na genetické vyšetrenie

gelinka75
11. júl 2012

@sofi80 chapem ta, ale ked mas jedno dieta tak preco si v takom strese? my nemame ziadne, zatial

gelinka75
11. júl 2012

@sofi80 a nato geneticke vysetrenie ste boli kde?

sofi80
11. júl 2012

@gelinka75 v gin fiv,nás tam odporučila dr. Stenová k nej patríme

sofi80
11. júl 2012

@gelinka75 nenazvala by som to stres ale skôr ľútosť že už nebudeme mať dieťa ,ale vy to musíte mať ešte ťažšie ked nemáte ani jedno...to si ani predstaviť neviem

sofi80
11. júl 2012

@gelinka75 ako raz moja kamoška povedala-radšej mať jedno dieťa a dať mu všetko...ako keby boli traja a museli sa o všetko deliť

gelinka75
11. júl 2012

@sofi80 a kolko mas rokov? a preco vas poslala na genetiku, mate nejake predispozicie?

sofi80
11. júl 2012

@gelinka75 ja budem mať 32 a manžel 34,asi je to súčasť vyšetrení..myslím,nemáme žiadnu predispozíciu v rodine,len manželova babka mala asi 8 potratov z toho jedno dieťa sa narodilo nejaké postihnuté..nechodilo vôbec a v 3 rokoch umrelo a ešte mala 2 deti kt. normálne fungujú..teda mužovu mamu a strýka kt.už umrel

given
11. júl 2012

@maruskaaaa Cau, ano, este sme tu a je nam tu super. Akurat som pozerala na bociany, oproti maju hniezdo a v nom 4 male. Take nieco som este nevidela. Uz sa ucia lietat, je to krasne divadlo 🙂

maruskaaaa
11. júl 2012

@given no my sme v každe dedine videli kopec bocianikov. Otec bocian nosil jedlo, mama ich pekne kŕmila, pekný pohľad. Tak dúfam, že je to znamenie pre nás, že sa nám to podarí 😀 😀 😀

given
11. júl 2012

@maruskaaaa Jasne znamenie 😉 Predtym ako som bola 1krat tehotna, rozbijala som vajce do nejakeho kolaca a malo 2 zltky, tak som si pomyslela, ze ha! ake znamenie!! 🙂 Ale neboli nakoniec dvojicky, aj ked sme dali 2 embryjka.

gelinka75
11. júl 2012

@given ty kedy zacinas s KET?

maruskaaaa
11. júl 2012

@given ja verím, že nám to výjde 😀 😀 😀 😀 Už si začala s KET?

sheronka
11. júl 2012

@lubkaeck Mne to ešte doteraz nedochádza 😀 2.8. idem na ultrazvuk, tak pevne verím, že sa bublinka ukáže, srdiečko bude biť jak o dušu 😀

lubkaeck
11. júl 2012

@sheronka a na sono sa objednava? už si nepamätám 😅

sheronka
11. júl 2012

@lubkaeck Dnes som bola na 14.deň na kontrolnú krv. Keď som volala dnes o výsledky tak iba povedala, že som tehu a 2.8. mám dojsť ráno na ultrazvuk 😵 Ale nevydržím 3 týždne, budúci piatok zbehnem k svojmu gynek. a dúfam, že už bude všetko vidieť 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre