Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
12. júl 2012

@miska.003 a to pichas diphereline? ci aky liek mas, no ja som do toho naratala ICSI, embryoscop, PK, lieky, za starostlivost, mrazenie a to je tusim vsetko

miska.003
12. júl 2012

@sofi80 Ahoj ano idem ... No mam strach z odberu vajicok ☹ ....A ty??

gelinka75
12. júl 2012

@sofi80 aj ja mam priechodny ten jeden co mam, tak tiez cakam na zazrak v tomto cykle 😀 muz povedal, ze budeme mat babo tak ja mu verim, tak sa o mna teraz stara 😵 nam nevyslo IVF tak cakame dalej na ket v auguste

miska.003
12. júl 2012

@gelinka75 ano je to diphereline.. neviem preco to tak boli.. :( uz mam normalne paniku ked sa blizi hodina pichania.. :(

gelinka75
12. júl 2012

@miska.003 neboj sa odberu, naozaj to nic nie je, ak ti nebyva zle z narkozy tak je to ok

gelinka75
12. júl 2012

@miska.003 a ako pichas? mozno mas zlu techniku

miska.003
12. júl 2012

@gelinka75 no neviem naposledy som prespala celi den co mi bolo naprd.... bolo mi strasne odzaludka.. je to strasne na nervy celi ten priebeh a pri kazdej konzultacii mam strasny strach co povedia..

miska.003
12. júl 2012

@gelinka75 no picham si to do brucha,pod kozu...picham si to sikmo....na dlan od pupku..

gelinka75
12. júl 2012

@miska.003 to vsetko su hormony, zial treba to vydrzat nejak, pijes dost vody? vela robi aj psychika podla mna, ked mas uz strach z kontroly tak to nie je dobre, mozno preto ti je zle ze si na nervy 😨

gelinka75
12. júl 2012

@miska.003 pocuj, vytlac vzduch a skus kolmo, mna to viac bolelo sikmo tiez, kolmo alebo s minimalnym sklonom mi bolo lepsie 😉

gelinka75
12. júl 2012

@miska.003 akej farby mas ihly?

maruskaaaa
12. júl 2012

@gelinka75 neboj, čoskoro to prejde 😉

gelinka75
12. júl 2012

@maruskaaaa zajtra bude lepsie, dufam 🙂 cez vikend sa dam do poriadku a hor sa do snazenia, len neviem ci bude ovulka 😅

maruskaaaa
12. júl 2012

@gelinka75 ale bude neboj, takže bude romantika cez víkend čo? my tiež plánujeme 😉

gelinka75
12. júl 2012

@maruskaaaa ja chcem az buduci tyzden, musime setrit spermijky na ovulku 😅 tu som citala niekde, ze jej muz mal 117 mil, v jednom ml. to je aka bomba

maruskaaaa
12. júl 2012

@gelinka75 tak pekne šetri 😉 to je fakt bomba

miska.003
12. júl 2012

@gelinka75 pokusim sa to dako prekonat... 🙂lebo uz sa to blizi ... :(

miska.003
12. júl 2012

@gelinka75 ruzove na natahovanie a oranzove na pichanie... Preco??

jomini
12. júl 2012

@ivka3901 Ahoj, na reprofit su velmi dobre ohlasi, znamej sa tiez tam podarilo otehotniet po neuspesnych pokusok u nas v SR. No zvazovali sme repromedu, maju najvyssiu uspesnost, az neuveritelnych 78% a velmi si ju chvalia. Drzim palceky, aby si uspesne zlomila manzela a vyskusali by ste este to brno 🙂 a uspesne.

gelinka75
12. júl 2012

@miska.003 len tak ci nemas velke ihly 😀

gelinka75
12. júl 2012

@jomini a co tam robia inak v tom brne? 😕 vsak to je aky rozdiel v uspesnosti

miska.003
12. júl 2012

@gelinka75 🙂 ja som si v lekarni pytala na pichanie tie najtensie :D :D a moze sa spytat?? ake je percento ze sa to podarí na prví krat??

gelinka75
12. júl 2012

@miska.003 na stranke maju uspesnost 50% ale ako to tu sledujem tak takych 40 percent otehotnie a dalsie idu do dalsieho kola 😠

miska.003
12. júl 2012

@gelinka75 ale to ma dlhý časoví odstup .... dalsie moze byt az za 6mesiacov.. :( tak sa to pise v papieroch... :( uz teraz mam depky ci sa to podarí a modlim sa aby ano... lebo ako sa poznam tak ma to polozi ... :( ☹ ☹ ☹

gelinka75
12. júl 2012

@miska.003 nemysli nato, budes nato mysliet keby to nahodou nevyslo, my sme verili, ze to vyjde a nic, tak ideme dalej, ale nevzdavaj to hned ani ti to este poriadne nezacalo 😉

sheronka
12. júl 2012

@miska.003 Podarí sa 😵 Keď nie z ET tak budu "zmrzlinky" a podarí sa z KET 😉

miska.003
12. júl 2012

@gelinka75 ja uz som o jedno babetko prisla.. ☹ ☹ a nechcem ten pocit zazit znova... takze preto som taka.. moja Dr. povedala ze mam slabu maternicu a preto sa male neudrzalo... ☹ preto som teraz podstupila vsetko toto a modlím sa aby to vyslo... ked sa stalo to predtym zacala som rychlo chodit do roboti aby som prisla na ine myslienky ale asi 4x som sa uplne zlozila....este stale z toho niesom vonku no snazim sa...radsej budem mysliet negatívne a potom budem mat radost ako ked by som sa tesila zbytocne.. :( ani predtym to nepomohlo.. :(

miska.003
12. júl 2012

@sheronka neviem ci by som si nedala pauzu .... obdivujem zeny co idu s jedneho cyklu so druheho .. ja by som to asi nezvladla....no posnazim sa.. a dakujem .. 😉

gelinka75
12. júl 2012

@miska.003 mrzi ma to, no mozno si si mala dat pauzu a pozbierat sa psychicky, si este mladucka, mate cas to riesit, aj ked viem, ze tuzba po babatku je velka, to je jedno v akom si veku

jomini
12. júl 2012

@gelinka75 ja netusim, co tam robia inak, ale vseobecne su jedny z najuspesnejsich v europe. Ja som s GF velmi spokojna, co sa tyka pristupu aj motivacie 🙂 , len sa nam nepodarilo..a pisala som si s jednou babou, kt. chodila do GF tri roky a potom odisla do brna, kde otehotnela na prvy sup bez stimulky, ina clostil. ..aj co sa tyka ceny, vychadza to ako tie nase doplatky tuto na SR.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre