Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
13. júl 2012

@anjelicek27 ja som na miesanie mala take zelene, az pot ma oblieval pri predstave, zeby som sa nimi mala niekedy pichnut 🙄

anjelicek27
13. júl 2012

@gelinka75 Ved prave ja mam toto z tych ruzovych, to si do svalu sam clovek len tak neda... Ani to nebudem radcej skusat 😀

mistisa
13. júl 2012

@bimbo37 a ty ako moja?
@gelinka75
@ivka3901 tak kocky moja predtucha sa splnila . zrusili mi stimulaciu 😢 😢 😢 😢 😢

gelinka75
13. júl 2012

@mistisa vazne? a co povedali, mas ist dalsi mesiac? mrzi ma to ☹

mistisa
13. júl 2012

@gelinka75 no ze si mam zavolat a objednat sa na dalsiu konzultaciu.ale nejdem nemam nervy ani sily nic uz . aj ked som to cakala zabolelo pri srdiecku ked mi to povedala ale co uz 😢 idem si objednat femigard kvapky a skusim sa prirodne preliecit 🙂 co na ne hovoris? myslis ze je sanca ze pomozu? alebo nemas nejaky typ na nieco? 😉 😉

gelinka75
13. júl 2012

@mistisa poznam to, vkladame do toho nadeje a nic z toho neni ☹ neviem ake su tie kvapky, tie sojove tabletky si neskusala? citala som, ze to dost pomaha na foliky

jomini
13. júl 2012

@mistisa ahoj, je mi to luto, ze Ti stopli uiu. ☹ Tiez som uzivala femigard, no mne rozhazali uplne cyklus, kt. som mala ako hodinky a ms som mala strasne bolestivu, co predtym nie..je vela bab, kt. pomohol. Tiez sa velmi odporuca kombinacia vit. E+propolis, pel, materska kasa+ kys. listova, odporucaju to dr.

gelinka75
13. júl 2012

@jomini ahoj no ako vysledky? 😵

mistisa
13. júl 2012

@gelinka75 este nie.ale rozmyslam ze skusim najskor toto bo su na upravu mrchy a to asi potrebujem kedze ju vobec nedostanem iba injekciou. bohvie ci sa to moze spou ze by som si davala toto a tu soju k tomu hm.ale zas nech to neprezenem hned asi ze? toto je na 3 mesiace tak to skusim 🙂

mistisa
13. júl 2012

@jomini ahojky . no skoda veru uz som myslela ze to konecne vide a zas nic ☹ aha no mne ho uz viac rozhadzat nemoze nakolko nedostavam vobec iba po vyvolavacke. tak skusim a uvidim ale za tie rady moc dakujem pisem si a vyskusam 🙂 🙂 a ako si nakoniec dopadla?

gelinka75
13. júl 2012

@mistisa ja rozmyslam muzovi kupit profertil, drahy je ako svina, ale co ked by pomohol? su nato rozne reakcie, tak neviem ci to ma zmysel 🙄

jomini
13. júl 2012

@mistisa
@gelinka75 este som nevolala

gelinka75
13. júl 2012

@jomini ty mas ale pevne nervy 😎

jomini
13. júl 2012

@gelinka75 😀 ked uz viem vysledok, tak si pockam..az sa im uvolnia linky

gelinka75
13. júl 2012

@jomini tak cakam a tajne verim aj za teba ze ano 🙂

monosana
13. júl 2012

@jomini No, dnes je to u mna fakt ako piatok 13ho ☹ ☹ V nicom sa mi nedari. Gynekolog mi pri ultrazvuku povedal, ze nemoze pichnut Pregnyl,lebo ovu uz predbehla ☹ ☹ A ja som o tom vobec nevedela. A doteraz som nemala vobec ovu. A teraz predsa! Uplne so mnou vybabralo moje telo. Tak dnes este skusime s manzelikom daco...a buduci mesiac uvidime. Zatial sme celu folikulometriu presunuli na buduci mesiac.
A s tebou so je noveho moja? Ako sa ti dnes darilo? 😉

dadenka111
13. júl 2012

@mistisa Ahoj, mrzi ma to. ☹ Ja som na tom bola podobne. Prve tri neuspesne IUIcka ma tak nezobrali ako to 4. IUI ktore mi zrusili lebo som slabo stimulovala a folici boli malinki. Vtedy som si poplakala, ze som na nic, pokazena cela, ze nefungujem a mozem ist do srotu. jaaaaaj aka som bola nastvata a smutna. Nakoniec ovulka nastala tusim az na 21DC. Aj tak nic z toho, ale uz som silnejsia a nenecham sa vykolajit neuspechom az k placu. Raz sa to podari 🙂 😔
Moja kamoska mi odporucila od GW mlady jacmen a ide mi to aj kupit ako darcek lebo sa nemoze na mna pozerat ako sa nedari. Aj by som napisala ako si im zadarilo ale to je dlhy pribeh. Tak ho skratim. Lekari jej povedali, ze sa prirodzene nema sancu zadarit. Operacia a tak dalej ... a zacala pit jacmen pred a pocas stimulky na IVF a zadarilo sa prirodzene, takze musela prestat pichat a ani jej neverili ked tam dosla do centra 😀
zazraky sa deju, takze idem vyskusat ten jacmen 😉

jomini
13. júl 2012

@monosana tes sa 🙂 ved si mala ovulku a urcite to doma patricne oslavte, mas super dovod a este Ta tvoje telo usetrilo pregnylu.. ja som z neho mala mesiac modry zadok 😀
aj vies, kedy bola cca ovulka?

@gelinka75
@mistisa volala som, negativne

mistisa
13. júl 2012

@gelinka75 muz ma zly SPG co? no a neni nic lacnejsie? nejake kvapky? alebo tak? to vobec netusim tieto muzske moj mm ma super vysledky tak to neriesime vobec 🙂 🙂 nastastie teda 🙂
@dadenka111 presne ako ja z kopiraku ibaze my sme nemali ani jeden pokus este ☹ ale s tou stimulaciou. hm. zaujmave ja budem robit testiky a tak takze skusat urcite budeme.ja som mala az 50 DC minuly mesiac takze kludne moze byt neskor 🙂 a vedela osm to uz od rana ze nic nebude dobre a ze skoncia stimulaciu a aj tak ma to zobralo ☹ nooo to moze byt fakt dobre 🙂 tak vyskusaj a daj vediet potom oki? ja rozmyslam nad tym femigardom aspon ten cyklus nech mi napravy ved ho mam hrozny ☹

mistisa
13. júl 2012

@jomini joooj to ma mrzi moja ☹ ach jo dnes je nejaky zly den tusim ☹ same negativne vysledky ☹ hrozne. a co teraz?

gelinka75
13. júl 2012

@jomini je mi to luto 😖 no a teraz nech ma nikto nepresviedca o tom, ze ked je test prazdny tak moze byt tehu, ja som mala viac dni ducha, videla som ho dobre volnym okom a nic? teda neviem komu neukaze nic a je tehu, to su fakt vynimky 🙄

gelinka75
13. júl 2012

@mistisa hej dost zly, iba 2 mil, v 1 ml (predtym mal lepsi, ze vraj z tepla to moze byt ze je horsi teraz), v kombinacii s mojim jednym vajcovodom, to je sanca na prirodzene tehu taka, ze to by musel byt zazrak, ale tak ideme prirodzene teraz 😀

mistisa
13. júl 2012

@gelinka75 no pekne fu to je ozaj blbe .-( moj mal 19 mil 🙂 nastastie 🙂 🙂 🙂 no to ano ale vies ze motyka moze vystrelit 🙂 🙂 budem drzat palceky mi ideme tiez prirodzene 🙂

jomini
13. júl 2012

@mistisa teraz to zvladam so stoickym kludom, kedze som to ocakavala, nuz asi si dame pauzu, pojdeme na dovolenku a potom vyskusame repromedu, no predtym este pojdem na nejake vysetrenia..akosi sa mi nepozdava, nakolko embryjka boli silne, vsetky prezili PK a rozmrazovanie bez ujmy, tak mozno moje telo s nimi bojuje.

@gelinka75 vela bab malo negativne testiky a krv pozitivnu, no tiez myslim, ze s PK ma kvalitnejsi testik ukazat na taky 10 - 12. den pekne //. Inak ducha moze sposobovat aj cysta alebo progesteron.

gelinka75
13. júl 2012

@jomini a brala si teraz okrem utrosa nejake lieky?

mortiiss
13. júl 2012

@gelinka75 ja toto inak ale vobec nechapem, my sme mali ten isty problem (preto aj ISCI, PK, a vsetko)... ale nemozem pochopit, ked potrebujeme jednu jedinu , ako moze 2 miliony byt malo ?????? Inak, ako to Tvoj muz znasa? Moj to zo zaciatku bral dost zle, roky to bola tabu temu, o ktorej sme sa vobec nerozpravali .. az tento rok sa to nejako prelomilo a prijal to ako zdravotny problem nie muzske zlyhanie.

Pozri, prirodzene snazilkovanie je supeeer, urcite si uzivajte radovanky, dosytosti , lebo pred KET si ho zasa moc neuzijes, potom budes tehotna, a budes mat strach cely 1.trimester ... ved vies ze IVF je dost zaberak na sexualny zivot, akosi akokeby do celeho tohto procesu sex vobec nepatril, aspon ja som to tak vnimala, my sme si manzelske techtle mechtle dali teprve nedavno - po cca 4 mesiacoch od zaciatku stimulky ... nastastie nam to nijako nenastrbilo vztah.

mistisa
13. júl 2012

@gelinka75 micka teraz citam co jedna kocka pisala v teme bylinky na plodnost zeny tu je ta sprava " mandy29 Skúste si kúpiť prášok MACA, bylinky starodávnych ľudí, podporuje mužskú plodnosť o 200% a ženskej tiež napomáha....neviem či môžem tomu ďakovať že čakáme bábo, alebo náhode...ale dali sme si to 2x pred možnou ovuláciou a bola silne fantastická...inak aj na nete si nájdete informácie o tom... Ja som to kúpila v obchode kde predávajú čaje, jeden sáčok ma vyšiel na 4 €....držím všetkým čakateľkám pršteky " skus micka neskusali ste? 🙂

gelinka75
13. júl 2012

@mortiiss no tak to ani ja nepochopim, ze treba tolko, pricom staci jedna, este ani v skumavke ich nechcela nechat prirodzene oplodnit, ze to nestaci, asi maju nejaky prepocet, ze v kolko mil sa najde borec, co prelomi obranu vajicka 😀 inak si to neviem vysvetlit, my sme nemali sex od marca, co som brala antiku, bolo mi zle cele mesiace a potom stimulka 😠

gelinka75
13. júl 2012

@mistisa nieco budem musiet vyskusat, na tu macu som citala, ze to strasne chuti, ale su aj tabletky co su menej ucinne 😖

mistisa
13. júl 2012

@gelinka75 no ved uvidite.tak bude musiet vydrzat mm aby sa podarilo 🙂 aj ty kolko podstupujes 🙂 nech zapije ochutenou vodou 😀 😀 😀 budem vam drzat palceky aby sa coskoro podarilo 🙂 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre