Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
13. júl 2012

@gelinka75 ja sa len bojím samotného vpichu, keď to ide tak hlboko a pichala si kolmo že, nie šikmo

gelinka75
13. júl 2012

@maruskaaaa ja som davala väcsinu kolmo, ale ja mam tuk na bruchu, neviem ako ty 😅

maruskaaaa
13. júl 2012

@gelinka75 ja mám trošku tuk, ale len trošku, no to bude ešte zábavné. A nemusela si ešte dokupovať nejaké inj? Vyšli ti? Keď mi nepríde na čas mrcha, tak asi ten deferelin nebude stačiť že?

bimbo37
13. júl 2012

@maruskaaaa ja som si inekcie pichala úplne na doraz a v pohode, a dokonca všetky na jednu stranu lebo na tú druhú mi to nešlo 🙂, pero som si pichala do stredu brucha pod pupok a priamo rovno, a vôbec ma to nebolelo, ani som to necítila. Sestrička mi pero pichala dva krát, ked mi došlo moje a tá to tak pichla došikma. Ale je to pohoda, neboj, ja som nemala ani jednu modrinu, dokonca sme boli aj na kupku a v pohode.

gelinka75
13. júl 2012

@maruskaaaa malo by ti vsetko stacit, iba ak by si pretahovala stimulku tak to nevyjde, mne ostal 1 diphereline, ten som im darovala, ale ak budes potrebovat predaju ti v centre aj gonal, ihly mi ostali, dufam, ze nebudu potrebne na dalsi pokus 😅

maruskaaaa
13. júl 2012

@bimbo37 aké si mala inj?

maruskaaaa
13. júl 2012

@gelinka75 no dúfam, že všetko pôjde po masle, neboj, ty to už isto nebudeš potrebovať. Dnes sme sa aj v centre pobavili, keď sa ma dr. pýtala, či čítam internet a ja že nieeeeeeeeeeee, ha....keby vedela. No ale bez informácií by som bola dezorientovaná no uznaj 😀 😀 😀

gelinka75
13. júl 2012

@maruskaaaa mala si povedat pravdu, ze uz vsetko vies 😀 nech ti da len papiere 😀 😀 😀

maruskaaaa
13. júl 2012

@gelinka75 no zo začiatku som mala guláš, teraz, keď si to čítam a robím taký harmonogram, tak mi je to už jasnejšie. Už sa len správne naladiť a šup do toho. No ale predtým musíme skočiť na ten koláčik, trošku sa povzbudiť 😀 😀 😀 😀

bimbo37
13. júl 2012

@maruskaaaa ja som mala ružové na miešanie a žltými som si pichala

maruskaaaa
13. júl 2012

@bimbo37 a lieky si mala aké?

gelinka75
13. júl 2012

@maruskaaaa aj to bude, na ktory dc zacinas?

maruskaaaa
13. júl 2012

@gelinka75 začínam - 22DC, pichať by som mala približne 21 dní, odber cca 18.8. 😀

gelinka75
13. júl 2012

@maruskaaaa ak mi nedojde dalsia mrcha skor ako ma, tak mi KET vychadza priblizne ako tebe 😀

maruskaaaa
13. júl 2012

@gelinka75 jupííí, teším sa, to by bola sranda, keby nám to vyšlo na rovnako. My budeme fakt svieža 4 (ja, ty, Dada a Given). Ja začínam 26.7 a vtedy ma Daduš termín v GF 😀 😀 😀 😀

gelinka75
13. júl 2012

@maruskaaaa uvidime, ako budem mat cyklus, ked sa nepokaslal tak to vyjde skoro narovnako, mozno par dni hore dole

maruskaaaa
13. júl 2012

@gelinka75 neboj, všetko bude tak, ako má. Keď sa dáva PK, tak vklad je o 5 dní? Ozaj, použité inj. si vrátila do lekárne?

gelinka75
13. júl 2012

@maruskaaaa ano vklad na 5 den, den odberu sa nerata, inj, mam este doma v doze, nemala som to cas poriesit 😅

maruskaaaa
13. júl 2012

@gelinka75 neviem sa rozhodnúť, či mám dať aj ten embryoskop

gelinka75
13. júl 2012

@maruskaaaa ako chces, ale podla mna je to lepsie pre embryjka, nase prezili vsetky PK 🙂

maruskaaaa
13. júl 2012

@gelinka75 asi to dáme, dúfam, že všetko výjde

gelinka75
13. júl 2012

@maruskaaaa jasne, ze vyjde 🙂

maruskaaaa
13. júl 2012

@gelinka75 máš pravdu, výjde nám to všetkým 😉 Maruš ťa len skúšala 😀 😀 😀

sheronka
13. júl 2012

@maruskaaaa Ja si myslím, že už pri tých všetkých výdavkoch aké máme sa tých 300 eur aj stratí, tak preto som dala aj embryoscop. Možno by sa mi zadarilo aj bez neho, ale to sa nikdy nedozviem 😅

maruskaaaa
13. júl 2012

@sheronka ty si si dala vkladať 2 alebo 1?

gelinka75
13. júl 2012

@maruskaaaa @sheronka no presne, 300 eur hore dole, a potom by si si trieskala hlavu, ze mohla si si to dat

maruskaaaa
13. júl 2012

@gelinka75 asi to tiež dáme. Len dr. mi vravela, že to nemusí byť voľné, lebo to skôr uprednostnia tie, ktoré už idú na 2 alebo 3 cyklus

gelinka75
13. júl 2012

@maruskaaaa my sme to nejak neriesili, povedali sme, ze chceme, keby vsak nebol volny tak sa svet nezruti, ono sa to da tusim aj nejak rezervovat, ale neviem ako 😅

sheronka
13. júl 2012

@maruskaaaa Ja som si dala vložiť 2. Jedno bolo blastocysta a druhé o niečo slabšej kvality. Strašne by ma zaujímalo, ktoré z nich mám v brušku 😀

bimbo37
13. júl 2012

Ja som mala tiez emrioskop, my sme to povedali hned na zaciatku, tiez som mala PK. Podla mna je ten embrioskop dobra vec. Ja som mala 12, 8 sa ujalo, dve mi zamrazili hned, a z tych 6 mi po PK vlozili tie dve naj naj a dve mi este den po PK zamrazili.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre