• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

21. októbra 2017 
@lubkaeck Dvojičky :dizzy_face: :dizzy_face:
16. júl 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka sa ti smeje, neblaaazni to by bolo ved mame len 3 izbovy byt :confused:
16. júl 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubkaeck Jedna kočka tu písala, že bola na prvej krvi a mala HCG 300 a potom išla za týždeň a mala cez 14.tis. a čaká dvojky :sweat_smile: To by chcelo dom so záhradou :wink:
16. júl 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka jezisi, no ja som mala prvu krv 194 a teraz 1319 ak hadam len jedno tam je :sweat_smile: kamoska s dvojkami mala 1500 prvu a druhu 3700
16. júl 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubkaeck - ja cakam dvojicky a to mame iba vacsi 2 izbovy byt, ktory budeme prerabat na troj. ale tak z pociatocneho velkeho soku sa teraz aj celkom tesim. :grinning: ved sme velmi chceli, vsetko mozne podstupovali a co teraz mam nechciet to druhe? :slight_smile:
16. júl 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reklamka jeej gratulujem, a ty si po ET?
16. júl 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 - po KET. :wink:
16. júl 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reklamka :slight_smile: to ma tak tesi, lebo nam ET nevyslo :frowning2:
16. júl 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 - neboj, KET vyjde. :wink:
16. júl 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@reklamka blahozelam, ja len, ze my uz doma jedno mame po KET z predchadzajuceho IVFka, takze dalsie dve bude riadny sok a najma chodim na vysku :confused: no ale ak su dve, tak co uz, dajako vynosim a potom vychovame, ci? :wink:
16. júl 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reklamka inak zistujem, uz som to tu niekde pisala, ze po KET je viac dvojiciek :wink:
16. júl 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubkaeck - no jasne, vsetko sa da zvladnut. ono je to na zaciatku vzdy sok a obavy, ale tak postupne to tak nejako clovek spracuje. :slight_smile:
16. júl 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reklamka gratulujem :dizzy_face: no pekne uz sa tesim na KET. :grinning: moj-ty-svet dvojicky... si vzdy hovorim, ze aspon jednooo :slight_smile: a druhe je bonus.
16. júl 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, som tu po dlllllhej dobe, lebo po neúspešnom 1.IVF som sa musela dať trošku do kopy.
:frowning2: :frowning2:
Teraz neviem, kedy mám ísť na ďalšie... máme v BA 10 embrijok odložených... normálne sa toho bojím, že keby som išla teraz a nevyjde to, tak mi asi dajú zvieraciu kazajku a vidím sa niekde v Pezinku za mrežami okien...
Manžel by chcel hneď, ale ja teraz na plno pracujem, a musím nabrať tú odvahu... UFFFF...
Kde ju nájdem?
16. júl 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubkaeck gratulujem pekne cisielko. to nemusia byt dvojicky neboj. ak si 19DPO tak okolo 2000hcg je este bezna hodnota pre jedno babenko. :wink:
16. júl 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kklaudia nacerpaj u nas dobru naladu a odvahu. my ideme teraz 3 babenky na KET v auguste a uz sa moc tesime. dalsiu adeptku na 1IVF a ked sa tu tak podporujeme ide nam to lahsie. ja som dala len mesiac pauzicku a uz sa neviem dockat vkladu :wink: a to mame len 4embryjka zmrazene. mam o ne trosku strach, ale verim ze je medzi nimi ten vyvoleny. :dizzy_face:
mate krasny pocet E pod do toho, musis to risknut to zvladnes. my ta podrzime.
16. júl 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ani neviem aké som mala HCG, taká som bola vyšokovaná, ale zajtra idem zase na krv tak sa spýtam, a som zvedavá aké budem mať zajtra.
16. júl 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kklaudia ano klaudia, staci par dni depkovat, potom uz to neni dobre, tak sa objednaj na konzultaciu a podme do toho :slight_smile:
16. júl 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimbo37 ja som sa narocky pytala a dnes som bola na krv tu u nas, tak som sa musela pytat aby som vedela nahlasit hodnotu do GF :wink:
16. júl 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubkaeck no ja idem zajtra ráno na krv do GF, tak sa opýtam sestričky hneď, som teraz už zvedavá, ked sa tu začala rozoberať tá téma :slight_smile:
16. júl 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimbo37 aj ja som mala ist rano do GF, ale nechcelo sa mi s malym trepcit do BA tak som si dala vziat krv tu :wink:
16. júl 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubkaeck no ja bývam asi 5 min autom od GF, takže to mám v pohode, a svojho gynekológa mám v Kraľovej alebo v Galante :slight_smile:, takže to je na inú štreku, hehe
16. júl 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karkana mne dnes uz prisla, aj mne tie hormony poblaznili cely cyklus, od marca ms chodi ako chce :unamused:
16. júl 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočeny :slight_smile: ako sa mi máte?čítam,že sa tu črtajú nejaké dvojičky :grinning: no já chodím do práce a je to super aspom nemyslím na to isté dookola inak asi už od piatku budeme doma a až do 8.8 a potom asi zas :slight_smile: no ešteže mám toľko dovolenky :wink: inak Talinasko sa blíži sa tešíííííííííííím
16. júl 2012 o 17:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jomini aj já mám všelijak cyklus teraz som mala zas po týždni 2-krát do mesiaca sranda nie? :grinning: ale momentálne sa mi to vobec nechce riešiť možno cez dovolenku skočím k gynekologičke nech mi dá niečo na upravenie :slight_smile:
16. júl 2012 o 17:55  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 len si nepytaj antiku :grinning: :grinning: :grinning:
dnes som pisala do repromedy, som zvedava, co mi odpisu :slight_smile: chytila som druhy dych nakolko mi ju odporucila baba, kt. po troch neuspesnych ivf u nas tam otehotnela na prvy sup, celkovo po 18 rokoch snazenia.
16. júl 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jomini som o nich trocha pocitala po nete a vyzera, ze fakt su taki uspesni, by som rada vedela co robia inak :grinning: co vravela ta baba?
16. júl 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jomini no inak som mala práve antiku na mysli :grinning: :grinning: :grinning: nie dobre?máš s tým skúsenosti?to je super inak :slight_smile: čože?po 18 rokoch?a 3 neúspešných cykloch?no nieže by som sa tak čudovala,ale už poznám toľko prípadov čo na slovensku sa im po niekoľko neúspešných cykloch v čechách podarilo otehotnenieť :slight_smile: no mňa to tiež láka,ale do REPROFITU počula si aj o tom centre?lebo nám sa vlastne 2 pokus podaril,ale potratila som a nato,že sme už boli v tom centre v BRNE tak nám dr.štelcl povedal,že je šanca len treba skúšať a zato ma to láka,ale až ked našporíme nejaké peniažky :slight_smile: ale aj tak musím ešte zlomiť mojho muža,lebo ten už moc nechce je dosť sklamaný :frowning2:
16. júl 2012 o 18:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 ahoj no nám na tej 1 konzultácií dr. navrhol soft či nativ cyklus a povedal,že sa budú snažiť vydolovať so mňa síce len 1-2 vajká,ale kvalitné a kvalitné aj vkladať,ale to je moj dojem len
16. júl 2012 o 18:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 vravela, ze v SR ich posielali na darcovske vajicka, ze nema ziadne a ked dajake su, tak su velmi nekvalitne a tam uzivala len clostyl a vystimulovali 3 vajka, vkladali 1 a ostala tehotna. Ja som v GF s pristupom velmi spokojna, no ona vravela, ze tam je to milion krat lepsie, proste tam vojdes a citis, ze otial odides tehotna, ze to tam beru ako samozrejmost :slight_smile: a ze celkovo su tam popredu, metody, kt. u nas zacinaju prezentovat a su drahe, tak maju uz dlho odskusane a tak ...a citala som, ze 50 % uspechu je dobry embryolog a setrnost vkladu.

@ivka3901 ja citim v kostiach, ze otehotnies prirodzene :slight_smile: pocula som aj o reprofite, tiez poznam par, kt. neotehotnel po troch cykloch v iscare a tam sa im podarili dvojicky na prvy sup.
16. júl 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok