Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
16. júl 2012

@ivka3901 no ved my zatial ties skusame, u nas mozno bude inde problem ako u vajicok kedze ich bolo dost, uvidime dalsi vklad, keby sa tak dali tie embryjka tam prilepit 😀

gelinka75
16. júl 2012

@jomini aj ja som v GF spokojna, nepotrebujem aby ma ofukovali z kazdeho smeru, mne to vyhovuje, ze to tam ide rychlo, ale pre nieco nam ET nevysiel 😖

ivka3901
16. júl 2012

@jomini jéééééééééééééj 😀 myslíš teraz na dovolenke? 😀 😀 😀 to vážne to tak cítiš?no vidíš to som rada,že sa im podarili a hned dvojičky aká veľká radosť to musela byť 🙂 inak ked ti mám pravdu povedať tak my sme to s manželom úplne vypustili a fakt máme sexík s poteším,lebo aj dlho nič nebolo a užívame si jeden druhého 😀 a v roku 2014 mi končí poistka a budú peniažky tak by som chcela skúsiť ti v brne no ved uvidíme 🙂

ivka3901
16. júl 2012

@gelinka75 myslím na vás a dúfam,že budem čítať samé dobré správičky 🙂

gelinka75
16. júl 2012

@ivka3901 ivka a kolko priblizne vyratali sumu v brne? 🙂 citala som, ze soft nie je taky drahy, ale normalne ivf vyjde tak ako asi aj u nas bez poistenia

ivka3901
16. júl 2012

@gelinka75 no mojka moc sme sa o sume nebavili,ale tiež mi dr.odporučil ten soft cyklus a tiež mi odporučil ten clostilbegyt plus merional a nejaké iné na dopichávanie a keby som vobec nereagovala tak by našiel nejaké iné riešenie,ale pre nás je problém aj tá diaľka a zas muž sa bojí sklamania ☹

jomini
16. júl 2012

@gelinka75 presne tak, mne tiez vyhovuje cislovy system, rychlost aj pristup, ja som tam spokojna, no nevyslo nam to, preto chceme vyskusat teraz brno, no pokial este absolvujem ivf na SK..ked si pojdeme pre surodenca pre brnianske babo 🙂 , tak jedine do GF.
viem, ze repromeda je lacnejsia ako reprofit, ta baba platila tak do 500,- eur

@ivka3901 naozaj mam taky pocit, otehotnies ani nebudes vediet ako 😀

gelinka75
16. júl 2012

@jomini ak nam to nevyjde ani z KET tak tiez smerujeme do Brna, len ked si predstavim to caste cestovanie tam, tak to tiez nie je jednoduche 😖

ivka3901
16. júl 2012

@jomini kiežby si mala pravdu a ak by sa náhodou stal zázrak tak ti dám vedieť 😀

jomini
16. júl 2012

@gelinka75 tebe sa KET podari, kolko mate mrazacikov?
..do toho brna nie je az take caste cestovanie, tiez som sa toho obavala, no staci tam ist na konzultaciu, utz, punkciu, vklad a dalsi utz..no napr. tie utz si mozes dat urobit aj u svojho gynekologa, tych 220 km dame lavou-zadnou 😀

jomini
16. júl 2012

@ivka3901 len to volaj zazrak, lebo nabuduci mesiac sem prikvitnes, ze: baby som tehotna 😀

gelinka75
16. júl 2012

@jomini mame 5 mrazacikov, keby sa rozmrazili tak teoreticky na 2x KET, ale bohvie 🙂

jomini
16. júl 2012

@gelinka75 my sme mali ten 2 a rozmrazili sa..tak sa urcite rozmrazia 🙂

gelinka75
16. júl 2012

@jomini potom daj vediet ci sa ozvali a kedy tam ides, to ked pojdes na konzultaciu moze hned zacat so stimulkou?

jomini
16. júl 2012

@gelinka75 som zvedava, co navrhnu, pytala som sa aj na vysetrenia, kt. navrhuju, lebo mne sa nezda ta sranda, co som mala pred rokom s hcg, urcite sa so stimulkou da zacat hned, kedze necakam na poistovnu a uz mam nejaky ten mesiac pauzu od poslednej stimulky. potom dam vediet 🙂

gelinka75
16. júl 2012

@ivka3901 no vy ste z väcsej dialky do toho brna, ale treba to urcite vyskusat, ty mas este par rokov cas riesit, my uz nie, tak musime riesit nonstop 😀 a aj GF ma v cenniku SOFT IVF a teda komu ho robia?

gelinka75
16. júl 2012

@jomini drzim palce, aby to bolo rychlo 🙂

ivka3901
16. júl 2012

@gelinka75 no ved mňa to tam láka vyskúšať 🙂 no fakt pár ročkov ešte mám zato nechceme ešte až tak riešiť tú adopciu 😒 no to som si aj ja všimla,že v cenníku majú IVF SOFT no teda neviem já si myslím,že je to všetko o biznise 😒

bimbo37
17. júl 2012

Takže druhú krv mám za sebou, uvidíme o 14.00, som sa pýtala to prvé HCG som mala 175. Tak som zvedavá aké bude to dnešné.

lubkaeck
17. júl 2012

@gelinka75
@ivka3901 ahojte, no v reprofite bola kamoska - ale tej sa nepodarilo - predsa uz mala 3 synov z prveho manz. len chceli s druhym muzom, ale vo ferticente jej riadne znicili co sa dalo, do toho mala predtym mimomaternicove, tak nema vajcovod 😝 a bola u Stelcla, aj vyprodukovala na softe 3 vajicka, ale nelapli sa - no ona mala 39 rokov 😒 ale chuda uplne ma zlu imunitu chrbticu operovanu takze pre nu by to asi ani nebolo
no druha kamoska, tak ta sla do reprofitu na komplet IVF po zlej skusenosti v iscare a hned ostala tehoska a teraz ma druhe z KETu 😵 😵 😵 takze urcite vedia co robia a najma - na sono a niekedy aj na krv mozes ist kde ti je blizsie len mu posles mail, alebo zavolas 😉

lubkaeck
17. júl 2012

@bimbo37 no co ake bolo?????

gelinka75
18. júl 2012

@lubkaeck ved jasne, nevyjde to kazdej, ja mam tiez uz 36 a rozne diagnozy takze sa nemozem porovnavat s vami co mate okolo 30 (treba si priznat, ze aj vek robi svoje), je to proste realita, uvidime ci KET vyjde, zatial neriesim ine centrum, citala som na nete vyjadrenie jednnej dr prave z ceskeho caru, ze nie je dobre ked zeny migruju z caru do caru, lebo aj tak im spravia tie iste vysetrenia a aj na negativnych pokusoch sa da stavat a mozno menit liecbu, pricom v novom care je to vsetko od zaciatku

lubkaeck
18. júl 2012

@gelinka75 no to mas pravdu, tiez si myslim, ze netreba behat hore dolu, ale ked to 3x nevyjde, alebo ti vyrobia taku imfekciu ako kamoske, co sa z nej pol roka dostavala, tak by som tam ani nepachla 😒

gelinka75
18. júl 2012

@lubkaeck a to sa jej stalo pri zakrokoch? 😕 co mala nejake vytoky?

lubkaeck
18. júl 2012

hej pri zakrokoch a skocnila skoro so sepsou 😖

gelinka75
18. júl 2012

@lubkaeck to je sila ☹ stane sa vselico

bimbo37
18. júl 2012

@lubkaeckahoj, no super prvé HCG som mala na 10 deň 175, včera na 14 deň 742, takže sa teším. Ultrazvuk o tri týždne, ale asi vybehnem svojmu gynekológovi, lebo som strašne zvedavá či jedno alebo dve 😀 😀

reklamka
18. júl 2012

baby, neviete ci Harbulakovci su este na dovolenke? a dokedy? potrebujem sa dr. nieco spytat. ci uz sa vratili?

lubkaeck
18. júl 2012

@bimbo37 no tak ked ty budes mat dve, tak ja s mojim tri a to mi nerob 😠 😀 drzim paste 😉

bimbo37
18. júl 2012

@lubkaeck no uvidíme, ja dúfam, že to bude len jedno. budem ťa informovať, a ty si si dávala vkladať 3 ks?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre