Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
23. júl 2012

@annamary27 aj si nieco citila po et?

annamary27
23. júl 2012

@gelinka75 v čase krámov som mávala strašné kŕče,ale strašné,funela som a skrúcalo ma niekedy aj minútu kým to prešlo...okrem toho nič zvláštne.

maruskaaaa
23. júl 2012

@annamary27 Ahoj, gratulujem, že sa to podarilo a veľmi sa teším s tebou 🙂

dadenka111
23. júl 2012

@annamary27 Ahoj uzasne 😵 , gratulujeeeem a dobry navod si nam dala, ze je dobre PC ani nezapinat 😀
mohla by som vyskusat na KET. urcite mi baby budu chybat, ale vsak vydrzime bez seba no nie? 😅

gelinka75
23. júl 2012

@dadenka111 a co tak pc v praci? asi by som tazko vypla 😀 😀

annamary27
23. júl 2012

@ivka3901 ahoj,tak to mi je ľúto,že zázrak sa nekonal,ale verím,že raz príde aj k Tebe

dadenka111
23. júl 2012

@annamary27 inak tie krce som mala aj ja par dni, ze spim si a zobudilo ma to. par sekund som sa nemohla ani pohnut kym to preslo. prsicka som mala bolave a naliate. bohuzial toto tiez len par dni (kedze sa neudrzalo)
Som uz zvedava ci take budem citit aj po KETku co sa uz blizi. 😵

maruskaaaa
23. júl 2012

@dadenka111 no Daduš, my sa tu bez teba nezaobídeme. Všade je žiarenieeeeeeeeeee

annamary27
23. júl 2012

@dadenka111ďakujem a aj bez domáceho testovania 🙂)))

dadenka111
23. júl 2012

@gelinka75 no vsak prave preto beriem dva tyzdne dovolenku a do roboty k PC ani krok, ani skok. 😅 juj ale tie wifiny dookola nevypnem. nuz uvidime co sa da robit. jaaaj pojdem na chalupu do lesa predsaaaaa!
@maruskaaaa

gelinka75
23. júl 2012

@dadenka111 tak ty sa mas, mne oddych vobec nepomohol, teraz to cele planujem odflaknut 😀 vsak ked ma vyjst tak vyjde aj tak 😉

maruskaaaa
23. júl 2012

@annamary27 chcem sa spýtať, či ti nemeškala mrcha, keď si pichala diphereline

annamary27
23. júl 2012

@maruskaaaa ahoj ,meškala 5dní

mortiiss
23. júl 2012

@annamary27 to je krasne ... a vyzera nam to na dvojcatka, ze? 🙂

Ahojte, fesandy .

gelinka75
23. júl 2012

@annamary27 aj si brala dovolenku? lezala si, alebo co si robila, hm?

maruskaaaa
23. júl 2012

@annamary27 nevieš, aká je tam tolerancia, koľko môže max meškať. Ja začínam teraz vo štvrtok tiež dipherelinom a obávam sa či nebude mrcha meškať 😉

annamary27
23. júl 2012

@gelinka75 ja som bola už predtým na pn s dutinami a ďalej v tom pokračujem...teraz som to brala viac,,lightovo,, ako prvé pokusy.Ležala som len v den vkladu,potom som sem tam niečo uvarila,dala prať,žehlila som po sediačka,ale ked prišla únava ľahla som si,aj v záhradke som sem tam vytrhla burinku a hovorila som vtedy svištíkom v bruchu,že či vidia,že akú majú pracovitú mamu ešte aj teraz 😀 😀 😀

dadenka111
23. júl 2012

@maruskaaaa Marus tusim je to max dva tyzdne. potom uz asi pichnu vyvolavacku alebo co... 😕

annamary27
23. júl 2012

@maruskaaaa neviem,lebo vždy tak do týždna prišla.

gelinka75
23. júl 2012

@annamary27 ja planujem chodit do prace, mozno par dni dovolenky a toto bol tvoj kolkaty vklad? 🙂

maruskaaaa
23. júl 2012

@dadenka111
@annamary27 tak dúfam baby, že príde načas. Aj sa nejak špeciálne zdravšie stravujete?

dadenka111
23. júl 2012

@gelinka75 ja som mala 5dni volno po ET, velky oddych a potom do prace, ale sa to asi tym stresom zacalo mrvit. 😒 takze tentokrat chcem vyskusat dva tyzdne vegeeet a uvidime. 😉

annamary27
23. júl 2012

@maruskaaaa zatiaľ nie,musím si poriadne naštudovať čo môžem a čo nie 🙂

maruskaaaa
23. júl 2012

@annamary27 sa mi páči, že všetko berieš tak pohodovo, žiaden stres. Ja sa bojím prvej inj., či si ju dokážem sama pichnúť, resp. mm. Ozaj, kedy si si pichala inj? Ráno či večer?

dadenka111
23. júl 2012

@maruskaaaa no ja som mesiac pred odberom mala taku akoze dietu vsetko bez sacharidou a papkala som hlavne masko a zeleninu. teraz sa toho drzim, ale uz to moc nedodrziavam. takze si obcas aj nieco sladke, alebo chlebik dam 😅 😝 citim sa vsak lepsie a uz aj par veci som obliekla, co som uz nemohla nosit bo ma tlacilo 😀

maruskaaaa
23. júl 2012

@dadenka111 ty si aká zodpovedná 😀 😀 😀 😀 štvrtok sa kde stretávame?

dadenka111
23. júl 2012

@maruskaaaa 😀 snazim sa byt.
stretko este doladime podla pocasia. mozno bude prsat. to potom pojdeme do vnutra, ale mozme v tom istom podniku ako minule 😉

maruskaaaa
23. júl 2012

@dadenka111 oki, už sa na stretko teším 😎

ivka3901
23. júl 2012

@annamary27 dakujem mojka,ale já som pesimistka ☹ tak moc neverím,ale ved zázraky sa dejú,ale aspom sa teším,že hcg išlo hore 🙂 teraz sa teším hlavne na dovolenku vlastne odneska mi začala a až 8. 8 nastupujem jupíííííííííí a tebe gratulujem k bábätku alebo k bábätkám možno,ked sa vyberieme do toho Brna tak sa nám tam podarí 🙂

nelly3
23. júl 2012

@ivka3901
hlavu hore, tebe sa to to tiez podari, len treba trpezlivost 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre