Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

jomini
31. júl 2012

@pancuska teraz vidim, ze jeden nemas a druhy ti expresne rychlo vyberu ..prosm ku kt. gyn chodis? ..rozmyslam o zmene, lebo ja musim cakat aj mesiac na preventivku..

jomini
31. júl 2012

@pancuska tiez som mala mimomaternicove tehu minuly rok koncom jula, jeden museli dat lebo babo malo uz 10 tt a druhy bol zniceny..rovnaka diagnoza ako mas tiez, na prvej laparke mi ho uzavreli a o dva tyzdne ma hospitalizovali opat s krvacanim do brusenej dutiny, cystou a rastucim HCG.. tak sme sa dohodli, ze ho daju von..

azzura
1. aug 2012

@pancuska dakujem pekne za info. Super, tak to som rada že ho hned poslu na smg, ale ja HP nestiham nakolko budem 9DC, takže aj ziadost podpisujeme....fajn 🙂

dadenka111
1. aug 2012

@pancuska nooo pekna rychlovka 🙂 tusim najdlhsie budes cakat na papierovacky z poistovne, ale presne takto som si to predstavovala, ze to bude. v GF to na zaciatku odsypa a potom to dlhe ubijajuce cakanie na tehu, ale snazia sa 😅

dadenka111
1. aug 2012

@given 😀 😎

mimi1111
1. aug 2012

@weroni88 ahoj no uz mam nastevu centra za sebou myslela som ze mi to odlozi skrz tomu zapalu a neodlozila 7.8 si uz zacinam pichat dala mi dlhy protokol

pancuska
1. aug 2012

@jomini no ja som uz prestriedala vela doktorov lebo tie vysetrenia a furt nic ma nebavili a tak som zistovala lepsich ked som mala to mimomaternicove chodila som sukromne jednemu do PN ale potom zacal byt taky zvlastny,platila som vela a za nic a bez dokladu a tak som na odporucanie mojich kamaratok som zacala chodit do TN tam chodim len pol roka a uz viem aj kde je vlastne hlavna chyba! lebo aj pri laparke ked som mala to mimomater.tak mi tvrdili ze ten jediny vajcovod je OK no nebol.......a ty si odkial ak mozem vediet? 😉

pancuska
1. aug 2012

@azzura ja som to mala iste pretoze ja uz od zajtra nebudem mat organy ktorymi mozem teda by som mohla prirodzene otehu takze asi preto nie je na co cakat,uz aj roky pribudaju....

pancuska
1. aug 2012

@dadenka111 kiez by si mala pravdu.....dneska mi volalo nejake cislo 02........najskor okolo 12h a potom okolo 15:30 a tak neviem ci je mozne ze by mi volala sestricka alebo dr z GF.....je to mozne? lebo ked som to isla zdvihnut tak polozil....tiez ti volali tak skoro? 😉

annamary27
2. aug 2012

Ahojte,HCG v pondelok 27046 a včera sme u mojej gyn videli s mm aj akciu srdiečka 🙂.Tešíme .-)))) Ešte musím volať kvôli hematologii,vyskočil mi fibrinogén a budem brať globulky na kvasinky,takže utrogestan dávam zhora.

dadenka111
2. aug 2012

@pancuska tak to netusim, ci ti volali z GF alebo co to malo znamenat. potom uz ti z toho cisla nevolali?

anjelicek27
2. aug 2012

@gelinka75 Ahojm drzim palce na zajtrajsiu konzultaciu, ja mam 2 mrazaciky, ale tajne dufam, ze sa ujmu tie zive, co mi tento tyzden ET.

gelinka75
2. aug 2012

@anjelicek27 dakujem, aj ja ti drzim palce, aby si nemusela cakat na ket,nech to vyjde na prvy krat 🙂

weroni88
2. aug 2012

@mimi1111 super teším sa s tebou 🙂

anjelicek27
2. aug 2012

@gelinka75 Myslim, ze je to strasne to cakanie, ci uz na testy tehu, alebo akekolvek. Ale jasne, ze na ket je ovela horsie. Ja som si prvy krat dala ET 2 zubrienky, asi som blazon, ale nech sa aspon 1 uchyti. Buduci tyzden popisem ako to dopadlo. Zatial sa drzme 🙂

mimi1111
2. aug 2012

@weroni88 dakujeeem no len ten zapal stale je este to bolii 😒 😒

weroni88
2. aug 2012

@mimi1111 neboj sa to prejde a aj ti napísala niečo nato? ja som na tom teraz horšie ako ty

mimi1111
2. aug 2012

@weroni88 nie nenapisala ved beriem od lekara tie antibiotika stale mam nafuknute brucho stoho 😒 a co sa deje ak sa smiem spitat

pancuska
3. aug 2012

@annamary27 takze konecne sa to podarilo??? po ako dlhej dobe? som rada a drzim palce nech sa mozes z bruska uz len tesit a aby to vsetko dobre dopadlo!!!! 😉

annamary27
5. aug 2012

@pancuska ahoj,dakujem,tak nechránený sex sme mali od mojich asi 26rokov/teraz mám 33,5/,v roku 2010 na jar bolo prvé ivf,na jesen toho roku druhé ivf,potom rok pauza,zima 2011 ket a teraz to vyšlo/klop-klop/ 😵 V piatok mi pribudol Fraxiparín proti zrazeninám,takže pichaniu som sa ani po ivf nevyhla 🙂 ,ale určite je to dobré,že si to všimla moja gyn a konala včas.

pancuska
5. aug 2012

@annamary27 zaujimave ze preco to nevychadzalo ze az teraz sa podarilo....a co ti na hema zitili? ja mam vrodenu trombofiliu a tak nebudes sama co si bude pocas tehu pichat fraxik 😉 a tak uz si v ktorom tt?

annamary27
5. aug 2012

@pancuska v náleze mám písané viac vecí ale všetko s poznámkou ako očak.v gravidite,fibrinogen som mala 5 a norma je do 4.som v 6tt podla poslednej ms.

yeliel
6. aug 2012

ahojte baby
nema prosim vas niektora cislo na vrchnu sestru z GF?
dakujem.

babulka123
6. aug 2012

@given zlatko ako porkacujete???
a mimochodom prckovi vsetko naj naj naaaaj k narodkam.. pamatas takto pred 3 rokmi??? ze ake stretko na kramaroch..

bimbo37
6. aug 2012

zajtra idem do ginfiv na ultrazvuk, tak som strašne zvedavá ako to dopadne, a hlavne čo povedia v ktorom tt som 🙂. Chcela so sa spýtať babenky, ktoré ste to absolvovali - dali vám aj foto? A ak hej museli ste si ho pýtať, alebo vám ho dali sami od seba. Už sa neviem dočkať. Síce bola som u svojho gynekológa pred týždňom, a mám potvrdenú len jednu fazuľku 🙂 a už má 4mm, hehe

given
6. aug 2012

@babulka123 Jej ty si zlata, ze si si spomenula! Aj ja prajem Ninke vsetko len to naj. Ako sa mate? My sme neuspesne absolvovali IVF, takze asi tak ☹. Kramare pamatam, to je jasne, tiez bolo tak horuco ako teraz. Akoby to vcera bolo 🙂

babulka123
6. aug 2012

@given nuz ako .. ako povedal moj drahy od dnes som "darmozrac - prizivnik " nezamestnana po materskej .. no zla kombinacia.. inak dobre, zdrave sme ( klop klop klop)
este si uzivame leta a v septembri nas caka skolka.. uz sa tesime obidve... neviem kto viac.. heheheh

je mi luto ze vam ivf nevyslo.. idete na dalsie kolo ci ?? kramare.. no to je kapitola sama o sebe.. teplo ako v pekle.. ale kraaaaasne.. heheheh len si na to spomeniem a fakt ako keby to bolo vcera.. ale nastastie na porod a vobec tych par dni spominam len a len v dobrom

mayka
7. aug 2012

@given
@babulka123
caute baby. Tusim sa tu stretla stara particka. 😀
A gratulujem Vasim oslavencom dodatocne. Hrozne to ubehlo. Aj my ideme od septembra do skolky. Fuj az mi je z toho zle. 😅

lubkaeck
7. aug 2012

@bimbo37 ahoj dnes som tam bola, zvestovali mi ze cakam dvojicky 😕 😕 😕 a boli sme tam take 4 😕 😅 a hej dali mi foto 😉

pancuska
7. aug 2012

@dadenka111 no tak ako sa mas? to cislo co som sa pytala tak to bol nejaky otravny chlapik tak som ho hned zrusila...no a teraz idem do GF 23.8. skor sa nedalo ze Harbulak ma dovcu....a ako sa tam oni vlastne striedaju? no vo stvrtok som mala laparku a v pondelok som isla k zubarovi ze ma boli zub a on mi ho vytrhol,nechcelo sa mu tahat nervy a rastol viac do vnutra tak mi ho vytrhol ze sak to sa posunie....tak trpim lebo ma to od vcera stale boli....este ze som doma na pnke....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre