Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

bimbo37
7. aug 2012

@lubkaeck viem viem, aj ja som tam dnes bola, tie dve čo tam boli mali zákrok so mnou, ja mám len jedno krpaté 🙂, všetko v poriadku a foto mám doma 🙂, som 7tt + 4d, teším sa. A držím palce, nech dvojičky rastú ako z vody 🙂

lubkaeck
7. aug 2012

@bimbo37 jeeej ved ja som totalka v soku a tolko dvojiciek, aj Drabek ( si vylepsil kus u mna meno) bol hotovy ze tooolko tehosiek 😕 😀 tak sa opatrujte a drzim prsty nech to dobre dopadne

bimbo37
7. aug 2012

@lubkaeck no sa im zadarilo, ale celkovo je tento rok strasne plodny, to som uz viac krat pocula. Ja bola potom este u svojho gynekologa a ten hovoril, ze co mal pacientky co posielal do gynfiv v poslednej dobe, tak ze vsetko uspesne az na 3 ks, takze si myslim, ze parada🙂. Aj vy sa drzkaje.

pahu
7. aug 2012

Ahojte Pipiny 🙂 Kedysi som vam dala nazov a potom opustila 😉 Ako sa mate? Musim to tu prestudovat, kto este stale caka na svoje stastie a kto uz ho ma 😀 Zelam vela stastia!!!

pahu
7. aug 2012

@vika34 Vikus, ozvi sa mi niekedy, gratulujem k novinke 🙂 Ja viem ze neskor, ale predsa... 😀

azzura
8. aug 2012

@pancuska ahoj, ja mam 2.konz. 30.8 u Harbulaka. Moj prvy dojem bol taky rozpoleteny, bol mily ale nejaky rezervovany

dadenka111
8. aug 2012

@pahu jeeej ahoj. Ja som sa tu asi pred tristvrte rokom pytala preco sme Pipiny a nikto mi nevedel povedat, teba sa mozem spytat huraaa 😎 😀 tak ako to je?
ja cakam na mrchu a a koncom augusta 1.KET 2E 😵

dadenka111
8. aug 2012

@pancuska ahoj ja sa mam nic moc. som 34DC a ako naschval mi mrcha strajkuje. snad cez vikend pride. Inak priblizne 23.8. pojdem aj ja na kontrolu, ale rano na sono. ty o kolkatej? ozaj a ako si zvladla laparku? kde ti ju robili? vsetko bolo o.k.?

pancuska
8. aug 2012

@dadenka111 jeej to fakt? mozno sa stretneme,ja pojdem aj s mojim mm 😉 no a objednala ma na 9h a ako na schval mam dostat akurat menzes,tak neviem co bude so mnou robit....ale zaujimal by ma ten spermiogram sice pred 2 rokmi ho mal OK ale tak dufam ze bude tak aj teraz.... 😉 a na sono preco ides? ci maternicu chcu vidiet? 😉

pancuska
8. aug 2012

@azzura tak sme na tom podobne a na prvej ti co robil? 😎

dadenka111
8. aug 2012

@pancuska jj pred KETom mi musia skontrolovat vysku sliznice a podla toho aj naplanovat rozmrazenie a vklad.
dva roky je dlha doba, ale tak moze byt stale dobry ak nezmenil nejake navyky. 😎

pancuska
8. aug 2012

@dadenka111 mozno je to blba otazka ale ked mas 34dc nemozes byt tehotna? 😉 a to vlastne na ktory dc ti musi urobit sono? 😎

minis
8. aug 2012

Ahojte,ja viem ze je to tu asi uz viac krat spomenute, len sa mi nechce citat 912 stran :D, chcela by som vediet vas nazor, resp. skusenosti s dr,drabekom z GFivu. ideme tam na 1. konzultaciu bud. tyzden 🙂 diky

dadenka111
8. aug 2012

@pancuska teoreticky mozem byt, ale ovulka bola az 22DC, takze to mam posunute a poovulkovu fazu mavam tak 13-16dni. takze cakaaam este nema meskanie a ak ani potom nepride skusim test 😀
na meranie na KET sa chodi 12-14DC a vklad 16-18DC 😉

azzura
8. aug 2012

@pancuska Bral mi krv a stery, cital si spravu od mojho gyn., kedze nebola uplna a nadabil na nieco co by mohol byt problem, tak ma nastrasil moznou hospitalizaciou, ale az ked porobi vsetky vysetrenia a donesiem mu kompletnu kartu. Teraz este musim dojst na krv pre HP, kedze som bola vtedy uz 9DC. Ziadost sme nepodpisovali, lebo vraj musi zistit ci to co nasiel v paieroch je stale aktualne.. ☹

dadenka111
8. aug 2012

@minis Ahoj, ja mam dr. Harbulaka, ale par krat som sa stretla aj s dr. Drabekom. Moc ukecany ku mne nebol. Len strucne info mi dal s kamennou tvarou na merani folikov a robil mi potom aj vklad pri IVF a to som bola oblbnuta liekmi. Takze ja ti k nemu moc nepoviem 😀

pancuska
8. aug 2012

@azzura no takze tebe sa to posunie....asi zacnem skor ako ty.....a tie vysetrenia ti musi porobit tvoj gyn?a spermiogram nerobil? 😉

pancuska
8. aug 2012

@dadenka111 no budem cakat s tebou.....ale nebola by to sranda? 😉

anjelicek27
8. aug 2012

@pahu Ahoj, inak, ma zaujimalo, kto dal taky vtipny nazov temy...dockala som sa odpovede. Ja idem zajtra na prvy tehu test z krvy. Neodvazila som sa pokusat stastie tehu testom z lekarne, sa neviem dockat... Ako si na tom ty, podario sa ti otehotniet vdaka ginfiv?

azzura
8. aug 2012

@pancuska nie smg. nerobil, lebo ma cerstve výsledky z IUIcok. Tie vysetrenia bude robit Harbulak, toho 30.8. sa dohodneme ako dalej. Zistil že som mala v 30tke nejaky sub. myom a vraj sa mi mohol vratit, lebo inac si nevie vysvetlit že som doposial nebola tehu kedze mame take fajn vysledky. Takže mi musi kuknut do maternice a ked to tam bude tak šup do nemocky, bleee tento rok uz 2x

anjelicek27
8. aug 2012

@minis Podla mna je v pohode, ma profesionalny pristup. Vysvetli ti to podstatne, co potrebujes vediet a vysvetli to jednoducho, ze tomu clovek porozumie. Chodila som k nemu na konzultacie a aj na ET, nemala som s nim ziaden problem.

annamary27
8. aug 2012

Tak v brušku vidieť zatiaľ jednu bambuľku 9mm s bijúcim srdiečkom/s mm ešte dúfame,že druhá sa ukrýva za ňou/,sme šťastní.Zajtra kontrola na hematológii.

annamary27
8. aug 2012

@anjelicek27 držím palce na krvičke,ani netestuj doma,ušetríš si nervy.

mimi1111
9. aug 2012

ahojte chcela by som vas poprosit o radu .dnes je treti den co som si zacala pichat ale od vtedy mam spinenie a dnes rano dost silne ☹ len chcem vediet ci aj niektorej s vas sa to stalo a ci je to v poriadku.ked dostanem MS tak mam ist na 3-4DC na sono a teraz neviem ci to uz mam pocitat ako MS.dakujem vam za rady

gelinka75
9. aug 2012

@mimi1111 ahoj a mas hnedu ci cervenu krv? treba pockat na cervenu

maruskaaaa
9. aug 2012

@mimi1111 Ahoj, ja mám pred mrchou tiež niekoľko dní špinenie. Pokiaľ iba špiníš a nemáš červenú krv, tak to nerátaš ako 1DC. Až keď bude červená a normálne sa spustí. Ja som tiež bola teraz v utorok na kontrole a bol to 4DC. 🙂 🙂 🙂

mimi1111
9. aug 2012

@maruskaaaa
@gelinka75 ahoj ja spinenie nemavam pred mrchou a je to take hnede.takze az ked budem normalne krvacat dakujem lebo lekarka mi hovorila ze mozem aj spinit bojim sa ze to premarnim ten 3-4DC

gelinka75
9. aug 2012

@mimi1111 davas do seba hormony tak mozes mat hocijaku reakciu, aj to spinenie 🙂

maruskaaaa
9. aug 2012

@mimi1111 nič sa neboj, nič nepremárniš, ako píše gelinka, dávaš do seba hormóny. Niekto má špinenie bežné, niekto nie. Takže sa nemusíš ničoho báť, počkaj pekne na červenú a začneš rátať 😀

maruskaaaa
9. aug 2012

@gelinka75 Ahoj, ako pokračuje papanie tbl? Ja sa už neviem dočkať konca, už sa mi sníva o tom pichaní 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre