• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

25. marca 2017 
@pancuska echinacea je myslim na posilnenie imunity a moj lekar mi radil indol alebo indonal ...
17. aug 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belalinda idem si to pozriet na nete,lebo ako som hladala tak som hladala nic mi poriadne nevyhladalo......dakujem :wink: :wink:
17. aug 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javorunka baculatost :wink: by mohla byt aj znakom PCO, nemas aj ine priznaky-nepravidelny menzes, nadmerny rast chlpkov a vlasov, vypadavanie vlasov, velky pocet folikulov, zvyseny AMH? Nerada by som Ti tu tlacila nejake kaleraby :wink: ved uz vydrz, onedlho budes mat vstupne vysetrenia hotove a urcite nieco vymyslia a pohnes sa dalej! :slight_smile:
17. aug 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belalinda ano je to na imunitu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. aug 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska pokukaj :slight_smile: Ten indol mi radil gynekolog onkolog, ktoremu sa da verit :wink: len sa mi to zdalo byt kopu penazi... Ale este som to nezavrhla celkom, vzdy si poviem ze po vyplate a potom zabudnem a potom zase ze ved po vyplate :grinning:
17. aug 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javorunka ahoj,inak aj ja som zostala po clostyle baculka,pribrala som 10kg a nejde to dole! no zatial zidny dr nepovedal ze moj problem je vaha ale tak ja sa zasa az tak nevyznam :wink: mozno to je len psychika.... :sunglasses:
17. aug 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belalinda ten indonal sa mi viac pozdava,vychadza to 15euri za 30 tabl a 90 tabl za 39euri .....vidis a ja som sa pytala dr a nic mi neporadil....
17. aug 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belalinda
PCO su tie cysty ak hej tak presne pred 4rokni ma museli akutne operovat lebo som mala7cm cistu na vajecniku a mavam teraz aj ale vzdy sa vysusia
17. aug 2012 o 22:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska no ja som pribrala 20kg lebo mi to davkoval kazdho pol roka najprv na 5mesiacov potom polroka pauza 6mesiacov pauza .... asi 2roky
17. aug 2012 o 22:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa no ja som mala zlte tricko a bielu dlhu suknu bola som s priatelom dnes som volala po vysledky a kazala mi pichat injekcie co doteraz plus pergoveris 2 davky je to normalne dve naraz??neni to moc?
17. aug 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska @javorunka baby bavite sa o pribrati, ja som pocas stimulky nepribrala nic, ale za 2 tyzdne estrofemu 3 kila, brucho mam ako v piatom mesiaci a to doslova :angry: :grinning:
18. aug 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 je to v poriadku, rob presne to co ti kazu pichat, tie hormony spolu posobia na vajka, takze buduci tyzden asi budes mat odber?
18. aug 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 oni vedia čo robia, neboj, ak ti zvýšili dávku, tak je to ok ako píše gelinka:slight_smile:
18. aug 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75
@maruskaaaa dakujem ukludnili ste ma neviem asi na druhy tyzden lebo uz nebudem mat injekcie mam ich do pondelka a potom mi ostane len dipherelin a potom mam uz len tie do svalu
18. aug 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 mne tiež chýbal diphereline, tak mi to v GF dala vrchná sestra. Ak by si ešte potrebovala, vrchná sestra ti dá, resp. predá :slight_smile:
18. aug 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa ten dipherelin mam este jednu krabicku ale v nedelu posledn krat pichnem gonalf a pergoveris a potom uz nemam iba dipherelin som zvedava kedy ma daju na odber
18. aug 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 gonal mám ešte jednu krabicu - 450 IU, akú dávku gonalu si picháš?
18. aug 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 kedy mas dalsiu kontrolu? ak v pondelok, vtedy uz nemas lieky, tak si dokupis tam, dohodnes sa s dr. kolko este asi bude treba
18. aug 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska ja v nich nevidim velky rozdiel, ten moj mi tusim ten druhy doporucoval Indol3c...
18. aug 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@javorunka uf, tak s tymto nemam skusenosti... PCO su polycisticke ovaria i ked spravnejsie by sa to asi malo volat polyfolikularne ovaria :wink: Ide o to ze pri PCO je vela nedozretych folikulov, z ktorych sa nevyvinuli dominantne folikuly, nepraskli a stali sa z nich akokeby cysty... Na sone to vyzera ako "perlovy nahrdelnik". :slight_smile:
Ci je to aj Tvoj pripad teda netusim... :frowning2:
Tie cysty sa Ti robili aj pred tym ako si zacala stimulovat vajecniky clostilom?
18. aug 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa gonal som mala 300 a teraz len 75 mam to do nedele lekarke som to hovorila ved uvidim co povie pondelok myslis ze mi daju odber?
18. aug 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 pondelok mam kontrolu a lekarka vie ze mam posledne davky uvidime co bude dalej
18. aug 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby :slight_smile: neviete mi niektorá poradit či má dvojbunkove embrio nejakú šancu??v utorok som bola na KET a ze mam len dvojbunkove.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: a bojim sa ze to zasa nevyjde :frowning2: uz to je tretie IVF ale dokopy stvrte lebo teraz mi davali z mrazenych embrii.Dakujem.
18. aug 2012 o 23:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbbasa ahoj a to ti ho mrazili tesne po OPU? ak ano tak jasne, ze ma sancu, nam embryologicka vravela, ze cim menej bunkove mrazia tym lahsie sa rozmrazuju a prezivaju, ak ti ho dali tak isto ma sancu :slight_smile:
18. aug 2012 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj gelinka prosim ta co je to OPU?
18. aug 2012 o 23:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbbasa odber vajicok :slight_smile:
18. aug 2012 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pred mesiacom som bola na IVF,bolo neuspesne :frowning2: a hned som isla na dalsi transfer!!bez prestavky..jaj dakujem dala si mi trochu nadeje!!lebo vsade len cpocujem ze baby maju viac bunkove embrikáá
18. aug 2012 o 23:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pred mesiacom som bola na IVF,mala som 22 vajicok a stoho 13 embrii,bolo to neuspesne :frowning2: a hned ako som dostala menzes tak som sa pripravovala na transfer!!hej hej hned zmrazovali :wink:
18. aug 2012 o 23:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbbasa bude to v pohode, ja mam mat KET v stredu, ak sa nam tie nase rozmrazia, my zas mame vsetky v stadiu blastocysty
18. aug 2012 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bbbasa pekna uroda :slight_smile: a ty chodis do gf? tebe robili vklad dalsi cyklus, nemala si medzitym prestavku?
18. aug 2012 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok