Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mimi1111
11. sep 2012

@annamary27 hi ktovie ci tolko vydrziim 🙂 mam si pichat fraxiparin

jomini
11. sep 2012

@ivka3901 jeeejjj, ty budes maminka ..vravela som, ty budes tehu ani si to nestihnes vsimnut ..darmo, som to citila v kostiach 😀 😀 😀 ta slaba, skora mrcha je dobre znamenie, moze to byt uhniezdovanie. Tak sup, testuj 🙂

alibabaa
11. sep 2012

@ivka3901 siiiiilno drzim palceky aby to bolo to nase vysnene .. ten malilinkaty ruzovucky vonavucky drobcek.. 🙂 🙂 🙂

pancuska
11. sep 2012

@azzura podpisovala som ziadost 30.7. ale dr povedal ze ju poslali az 9.8. a aj ty cakas? 😉

pancuska
11. sep 2012

@alibabaa
@given
@maruskaaaa
@dadenka111
@gelinka75
@annamary27 no moj muzik rozhodol za vsetky a tak budem cakat!! pre pokoj v rodine 😉 ale tak hovori sa ze "pomaly dalej zajdes"!! A tak uvidime ci to aspon funguje!! 😉

gelinka75
11. sep 2012

@pancuska tak to ti celkom rychlo podpisali 😉

gelinka75
11. sep 2012

@ivka3901 ivkaaaaaaa robila si testiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik?????????? 😀

pancuska
11. sep 2012

@gelinka75 no sak maju po dovolenke....a zasa neviem ci ty este cakas alebo uz mas ziadost schvalenu.....hlava derava....inak mi nevies poradit ? ak je dlhy protokol tak zu ine lieky ako v kratkom protokole??? 😉

gelinka75
11. sep 2012

@pancuska my sme len v piatok podpisali a aj tak cakame na vysledky z genetiky, tak mi to nesuri 😉 mam cas.. vies co stimulacne lieky sa ani nelisia, ale pri dlhom sa pridava diphereline, ktory pichas od cca 25DC, tym sa zacina a po mrche sa pridavaju stimulacne, inak mas hormony v poriadku? ak ano tak s najväcsou pravdepodobnostou budes mat dlhy protokol

pgaba
11. sep 2012

@silvik1 ahoj chcela by som sa spytat uz si zacala pychat injekcie Diphereline? Ja zacinam v nedelu a tiez mam prist medzi 2. a 4. DC na kontrolu s perom gonal.

pgaba
11. sep 2012

@lilith3 ahoj, chcela by som sa Ta spytat nakolko sa nam nedarilo prirodnou cestou, ze ci si dobre znasala injekcie Dipherelin -hormony? ja zacinam s pychanim od nedele.
Drzim palce ;)

pancuska
11. sep 2012

@gelinka75 ano vsetko sme mali v poriadku aj ja hormony.....inak on moj gyn napisal ake budem mat lieky pri liecbe a mala som tam dipherelin,puregon,menopur,pregnyl a utrogestan a tak myslim ze budem mat dlhy protokol!! a 25DC som v nedelu takze aj ked zavolam do GF aby ma objednali mi to uz nepomoze lebo budem musiet cakat ak mi pride mrcha a potom 25DC a kolko si asi cakala na termin konzultacie?

gelinka75
11. sep 2012

@pancuska no tak to je jasne, ze mas dlhy protokol, ja vecne cakam na konzultaciu tak 3 tyzdne 😠

pgaba
11. sep 2012

@pancuska Ahoj, ja som necakala dlho asi par dni a bola som v auguste :D

pgaba
11. sep 2012

Ahojte, chcela by som sa spytat na vas nazor ohladne GF /pristup, spokojnost/ -lekarka Dr. Stenova? a ktora uz zacala brat injekcie Diphereline ci mala nejake vedlajsie ucinky, ci ste pribrali pocas stimulacie? Tiez mam dlhy protokol a lieky Diphereline, Gonal, Luveris, Utrogestan, Pregnyl, augmentin.
Som tu nova idem do toho prvy krat tak mam zmiesane pocity a mozno vela otazok :D Vopred dik
pekny vecer

pancuska
11. sep 2012

@gelinka75 tak vyskusam teda zajtra zavolat a objednat sa ak by to bolo 3 tyzdne aby som zasa ten cyklus nepresvyhla!
@pgaba tak to mas super.....ja som chodila v lete a chodim k dr Harbulakovi,no mala som stastie ze si bral vzdy tyzden dovolenku a tak som cakala 3 tyzdne na termin a tak som zvedava ako to bude teraz..... dufam ze ked sa objednam dopredu ze nebudu brblat ze som ich predbehla a som iniciativna!! takze uz zacinas stymulaciu? a kedy si mala prvu konzultaciu? drzim palce!!! 😉

gelinka75
11. sep 2012

@pgaba ja som s dr. stenovou spokojna, nemala som ziadne vedlajsie ucinky zo stimulacnych, z dipherelinu som bola prve dni extremne ospala, zeby som zaspala aj na stolicke potom to preslo

pgaba
11. sep 2012

@pancuska konzultaciu poslednu som mala min. utorok 3.9. a vysla som takou hlavou od Dr. Stenovej, ze az. Ale som si povedala vela bab to prezilo prezijem aj ja - pozitivne myslenie :D
Ano od nedele by som mala zacat pychat injekcie Diphereline a medzi 2. a 4. DC musim ist na ultrazvuk s gonal perom-injekciou povedia asi podla vysledku aku davku a odkedy si budem pychat. Isla som z lekarne s liekmi v dvoch taskach. Ty si ako na tom?

pgaba
11. sep 2012

@gelinka75 a pychala si si vsetko sama alebo zdrav. sestricka a o kolkej si si davala injekcie -rano alebo podvecer?
ja mam kamosku zdr. sestricku a som sa s nou dohodla na vecerne hodiny.

gelinka75
11. sep 2012

@pgaba ja som davala rano a skoro vsetky som si pichla sama, iba par mi ich pichli v centre pri kontrole, ja som pichala rano okolo pol 8

pgaba
11. sep 2012

@gelinka75 ak sa smiem spytat uz si to raz absolvovala alebo tiez ides prvy krat?

gelinka75
11. sep 2012

@pgaba bola som v juni na 1.IVF ale zial to bolo negativne, mrazaciky sa nam nerozmrazili tak ideme na 2.IVF

ivka3901
11. sep 2012

@monika1202 to aj mňa omýna ako na menzes,ale neviem čo to teraz je,ale dneska som si robila zase a nič tam nie je ☹ nechápem tomu som smutná ☹

ivka3901
11. sep 2012

ahojte baby inak mám pobednú takže odpisujem až teraz,ale predsa 🙂

ivka3901
11. sep 2012

@jomini no nie tak isto,lebo dneska som si robila a nič tam nie som zmätená a je mi smutno,ale brucho ma pobolieva aj prsia ma staršne pobolievajú no neviem čo bude z toho teda 😕

ivka3901
11. sep 2012

@gelinka75 ahoj mojka no robila práveže a nič tam nie neviem čo to znamená,že na jednom v sobotu bolo niečo a teraz nič ☹ ale prsia ma pobolievajú aj sem tam ma pichne pri vyječníku a aj brucho ma trochu pobolieva tak teraz budem trpnúť či zas nedostanem dalšiu mrchu ☹

jomini
11. sep 2012

@ivka3901 pekne pockaj, ziadny smutok 🙂 🙂 teste sa obaja aj z dusika na teste..aj kedyze nesilne, ale nieco to do buducnosti znamena ..vsak ti vravim, ze budes tehulka ani sa nenazdas 🙂 🙂 🙂

..mimochodom, mne ciganka pred Tescom povedala, ze budem mat dve deti v blizkej buducnosti 🙂

ivka3901
11. sep 2012

@jomini no inak mužovi som to nepovedala ešte,lebo on moc už neverí,že by sa mohlo podariť prirodzene a už nechce ísť na žiadne IVF je veľmi sklamaný ☹ myslíš uvidíme akú mrchu dostanem na budúci mesiac 😕 jéééééééééééj keby si mala pravdu inak berieme obidvaja vitamíny z aloe vera a drahý berie ešte macu tabletky 😕

jomini
11. sep 2012

@ivka3901 ..poslem tu ciganku, kt. nosi dobre spravy aj pre vase Tesco 😀 😀 😀 neboj, budete rodicia aj bez ivf,
nas teraz caka soft v brne, tak potom poslem recencie 🙂

ivka3901
11. sep 2012

@jomini no ak sa ti dá hehehe 🙂 myslíš moja kiežby si mala pravdu 🙂 inak ten soft ma zaujíma,lebo já by som to brno neskor vyskúšala,ale to je otázka budúcnosti teraz na IVF nemáme peniažky ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre