• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

18. decembra 2017 
@maruskaaaa no veď nič iné my už ani neostáva..... :slight_smile:
11. okt 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belalinda a ty si čo všetko užívala?....teraz neviem či si to už písala....mám už s toho chaos.... :slight_smile: ....
11. okt 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica hlavu hore, dobre to dopadne :slight_smile:
11. okt 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krakulka ja som mala v utorok vklad. ako sa mam zatial docela fajn, asi trochu viacej spim, pijem ale inak asi rovnako. U teba co noveho?
11. okt 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa tak ako sa hovorí trpezlivosť ruže prináša,,,,kto vie že čo mne prinesie..... :grinning:
11. okt 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica len pozitívny výsledok :slight_smile:
11. okt 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chrustik10 dik som zvedava co sa dozviem ale nadej a viera zomiera posledna ;)
toto cakanie je asi na tom taknajhorsie ale co neurobime pre vysledok ;)
aj ja vam drzim palce a hlavne vela sil na pychanie.
11. okt 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruskaaaa ty si mala aký protokol na začiatku, čo všetko si užívala?.... :wink:
11. okt 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krakulka
@pancuska ten diphereline pychas az do konca :D
11. okt 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belalinda no pekne 42? to som nikdy nemala!!a uz vies ake lieky budes mat pri IUI? co ti to teda moze sposobovat ,nechapem :unamused: ale inak tiez som hned myslela ci nie si tehu :wink: a teraz by ti po tej vyvolvacke kedy mala prist mrcha?
11. okt 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica @rojica ja som este nic neuzivala :wink: Teda odkedy som v GF, este som neuzivala nic... Bola som na laparoskopii, robili mi drilling vajecnikov a odstranovali cystu, odvtedy cakam na mrchu... Kedze mam dobry hp a partner dobry spg, protilatky tiez ok tak ideme prvy cyklus bez stimulacie - ked dostanem mrchu idem na 11den na sono a odber a zvysok je presne tak ako mas Ty, pregnyl, iui, utrogestan...
11. okt 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ahoj citam ze ta boli vajecnik -treba to prezit, predychat. aj mna velmi bolelo -pychalo ale musela som predychat v robote -trvalo to 1 den a potom uz bolo dobre a po 4dnoch som mala odber vaj. :D
11. okt 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pgaba
@maruskaaaa dakujem!!! potom ma napadlo este raz pozriet protokol a poriadne precitat ako to vlastne je a je tam ze do ovulacie,tak to bude parada pichat 4 injekcie :grinning:
@maruskaaaa no mam uz druhy diph. ale mala si pravdu,od manzela to bolo bez bolesti....zajtra uz bude pichat bez dozoru :wink: tak kysle uhorky? to mala aj moja segra taku chut a potom presla na kavove zrnka ale to sme museli pred nou skovavat lebo by to nedopadlo dobre!!! :wink:
11. okt 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belalinda moja tak ty to máš dobre keď máš všetky výsledky v poriadku.... :slight_smile: ...ani sa nenazdáš a budeš tehu.....veľmi držím palčeky.... :wink:
11. okt 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska ja som sa aj predtym niekedy dostala na styridsiatku :wink: Takze som to brala v poho, ze este neprisla... Ale zase sa uz neviem dockat na dalsi cyklus a snazenie tak som sla pre istotu ku gynde... No teraz prvy cyklus budem mat bez stimulky, takze len kontroly, ak bude folik tak pregnyl, iui a utrogestan... Ak nevyjde, tak potom pridame clostilbegyt a dalsie iui... Teraz by mala mrcha prist do 2 tyzdnov, ale dufam, ze pride skor! Tebe to ako ide?
11. okt 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ahoj, neboj folikuly nemozu prasknut bez pregnylu, stimulka obsahuje latky zabranujuce ich prasknutiu :slight_smile:
11. okt 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica dikes :slight_smile: len uz to pocuvam dva roky jak sme obaja super v poriadku a ze to musi vyjst a furt nic :wink: To by som rada vedela kde robime chybu :grinning:
11. okt 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ja som mala dlhý protokol - diphereline - gonal - luveris - pregnyl :slight_smile:
11. okt 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belalinda tak to je neuveriteľné za takú dlhú dobu a stále nič a popritom ste v poriadku....je to naozaj zvláštne..... :frowning2: .....ale teraz sa to určite podarí..... :wink: ....budem silno držať palčeky....pfuj pfuj....
11. okt 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska no ja mám pocit, že 2 dni strašne veľa papám a furt som hladná, akoby to bábo si stále pýtalo papať :slight_smile:
11. okt 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa a to sú tabletky, alebo injekcie?.....
11. okt 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica to sú všetko injekcie, ktoré som si všetky pichala do brucha cca 3 týždne a 2 dni, potom už len pregnyl a šup na odber - OPU. :wink:
11. okt 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no presne! Na to, ze sme super zdravy nam to dost dlho nevychadza :wink: xixi
Nevadi, asi len nebol ten spravny cas :wink: aaale uz je! Takze hor sa tehulkovat :wink:
11. okt 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belalinda ale tiez to akosi natahuju,ja by som ten clostyl dala hned nech nemusim cakat na dalsi cyklus a takto by to bolo poistene!! no pekne takze moze prist aj za 2 tyzdne?? je to na nervy.....a teply kupel si neskusala??? alebo cervene vino? alebo poriadny sexik????? :wink:
11. okt 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa čo je OPU?..
11. okt 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa to je dobre!! radsej papat akoby malo ist vsetko von,lebo suseda tak mala problemy cele tehu ze vsetko z nej islo von cele tehu a malinka mala nejake problemy pri narodeni a aj pocas tehu jej hovorili ze bude mat nieco s crevami.....
11. okt 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini ufff som si vydychla..
11. okt 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pancuska zatial len ten sexik sme skusali :wink: cervene moc nemusim a horuci kupel tiez moc nie tak zostal len ten sexik :grinning: Ja som chodila aj na folikulometriu a vzdy som mala nejaky dominantny folik tak asi preto usudili ze to musi ist aj bez toho.... Uvidime... Cas leti strasne rychlo takze sa ani nenazdam a som tehu :-P
11. okt 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belalinda presne tak!!! Vianoce sa blizia a budu to najkrajsie Vianoce :wink: no som zvedava na priebeh ....
11. okt 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska veru, Vas bude tiez uz viacej na vianoce :wink:
11. okt 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok