• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

28. marca 2017 
@pancuska tak teda hned zacnem s tabletkami :slight_smile:
A ja mám nepriechodne vajcovody ....a nie priaznivý hormonalny profil.....:(
15. okt 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrustik10 od druhého začínam dip., a den na to ostatne
15. okt 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa neboj sa oni narastu, aj mne na prvej kontrole povedali, ze su drobne a potom mi dvihli davku a zacali sa postupne zväcsovat co som ani necakala, bola som z toho trocha predtym sklamana a nakoniec 18ks :wink:
15. okt 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
genetiku mame v poriadku, iba ak by to niekoho zaujimalo :grinning: ze marus? @maruskaaaa
15. okt 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pancuska ahoj :slight_smile: Ďakujem za radu. Tie vitamíny ti odporučil brať dr.Harbulák, alebo si si ich sama naordinovala v lekárni ?:slight_smile:
15. okt 2012 o 10:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 Tak gratulka a hor sa opat do toho!
15. okt 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 dakujem, ja verím sa si švihnú lenivci moji :slight_smile: v sobotu už som mala také tlaky v podbrušku až som sa bála aby som nedostala mrchu... až potom mi trklo že ju dostať nemôžem kvoli dipherelinu :slight_smile:
15. okt 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@given diky, v stredu mam konzultaciu tak potom budem vediet kedy zacnem, citala som, ze ste dali ziadost, pojdete hned do toho?
15. okt 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 Hned urcite nie, len som chcela mat vybavenu tu ziadost. Mozno zaciatkom roka skusime, uvidim...
15. okt 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pancuska nie je ich dosť sú len 3 ks, ale potvory lenivé nechcú rásť..... :frowning2:
15. okt 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska Ahoj. Dipheriline zabraňuje ovulácii (blokuje ju). Ak ťa pobolieva brucho, tak to podľa mňa príde čoskoro mrcha :slight_smile:
15. okt 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 Ahoj drahá. Som rada a veľmi sa teším, že to máš v poriadku. Ja som vedela, že to bude O.K. :slight_smile:
15. okt 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruskaaaa ahoj moja tak už mám po kontrole.....mám 3 ks vajok, ale mršky malé nechcú rásť..... :frowning2: ....
15. okt 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica Neboj sa, oni keď zvýšia dávku, tak oni rýchlo porastú. Uvidíš, budú rásť ako po daždi. Budeš vkladať 2?
15. okt 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa no idem ešte vo štvrtok na kontrolu, že či vôbec niečo narástli......a neviem moja koľko budem vkladať? koľko je lepšie 1 alebo 2?
15. okt 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica Tak vo štvrtok držím silno palce. Pri 2 máš väčšiu šancu, že sa ujme aspoň jedno. :slight_smile:
15. okt 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa boooooooooooože zase som v neistote, do štvrtku je ešte ďaleko..... :frowning2: ......
15. okt 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica Ale nemáš sa čoho báť, veď oni určite porastu uvidíš. :slight_smile:
15. okt 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa a koľko asi tak zhruba narastú za deň cca?....
15. okt 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica jaj, tak to nemám potuchy, ale u každého je to indivuduálne si myslím. Len sa tým netráp, dobre bude uvidíš :slight_smile:
15. okt 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa no už nič iné neostáva len čakať..... :frowning2:
15. okt 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica To ti rýchlo zbehne, o chvíľu je štvrtok :slight_smile:
15. okt 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica tri je pekné,hlavne,že budú kvalitné :wink: držím palce,mysli pozitívne :dizzy_face:
15. okt 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica aj ty máš pocit, že stále na niečo čaáš?....ja už od júla furt na niečo čakám...raz je to termín u urológa, raz termín u Harbuláka, potom na výsledky, potom na to, kým mi príde menzes, potom na to, kým je 25DC, potom na to, kým príde ďalší menzes, potom na 4DC.....ty si už ale skoro v cieli, tak držím palce, nech je zdárne preťatá páska :slight_smile:
15. okt 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 no len to že tie mršky malé nechcú rásť tak ako by mali..... :frowning2:
15. okt 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica a nezvýšili ti tak dávky injekcií?
15. okt 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrustik10 no veď to čakanie ma zabíja..... :frowning2: ....stále len na niečo čakať a byt v neistote, ale však nie som jediná ktorá si musí na ten vytúžený koniec počkať...... :slight_smile:
15. okt 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrustik10 a to je len začiatok tých čakaní.... :grinning: ešte ich bude habadej aj v tehu a potom aj s mimi :dizzy_face:
15. okt 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ja som nebrala injekcie iba clostil aj ten mám už len na dnes....a doktorka povedala, že už nemám nič užívať aspoň zatiaľ nie.... :frowning2:
15. okt 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska interné vyšetrenie je hotové do 3 dní, lebo to ti robí všeobecný lekár - ja som bola dnes, stihla ma z pol litra krvi a urobila EKG, odovzadala som moč, ktorý ale asi budem musieť opakovať, lebo som si nie istá, či ho ešte neovplyvní menzes, ale treba sa objednať u internistu, čo môže trvať, a k nemu už ideš so všetkými výsledkami....ja som objenaná na piatok, takže ty máš čas, keď si ešte ani menzes nedostala....ale je fakt, že ak si ešte nedostala menzes, tak kvôli moču by som na tvojom mieste išla ešte teraz
15. okt 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok