• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

20. januára 2017 
@jomini fiha, ved ja som to odovzdavala na zaciatku, urcite aj ty
20. okt 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 nie, neodovzdavala som vysledky z cyto, mala som prepustacie spravy z nemocnice a popis mojej diagnozy od mojho dr. kde popisal priebeh mojho problemu.
20. okt 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini aha, po mne to chceli tak neviem no :slight_smile:
20. okt 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 ku komu chodis? stimulku si dostala rovnaku?
20. okt 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa nooo nebola som na izbe, mali ste plnooooooo ja som musela ostat na koze kde mi robili ET. ale vies co ? bolo to nadherne..cely cas som mohla pozerat na moje dve malicke bodky v brusku :slight_smile: nechali mi monitor v tej polohe ze som ich videla a nevypli :slight_smile: bolo to nadherne.
20. okt 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@alibabaa krásne, až mám z toho zimomriavky :sweat_smile: najkrajsi zazrak prírody
20. okt 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boobaa dakovala som bohu, anjelikom, ako krasne mi to zariadili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: prajem kazdej aby to mohla zazit. no najviac prajem aby kazdeeeeej nam vyslo to co tak tuzobne ocakavame a robime pre to uplne maximum :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. okt 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@alibabaa takze uz si mala ET? strasne strasne ti to prajem,nech to vyjde,nech sa to podari a nech nam oznamis tu krasnu spravu ako uz zopar bab co tu prispievaju!!!!a kolko si si dala.....? jaaaj spominala si na monitori dve takze dve uz viem :wink: aj budes doma ci nie? a na ktory den cyklu ti to robili? ja sa bojim ze mi to vyjde na vikend....
20. okt 2012 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pancuska dakujem, ze na mna myslis, urcite vam dam vediet vysledok :wink:
nemusis sa bat vikendu. ja som prve ivf mala cez vikend. 6.11. tusim bola nedela. tak to vypusti z hlavy.
nebudem doma, terminy nepustia, ale nebudem sa stresovat, nahodim nudzovy rezim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ET bol v piatok. tak poctivo vplyvam na bambulky aby sa usadili. dnes som dokonca s nimi komunikovala a dala im ulohu :grinning: :grinning: :grinning: mm nemohol najst boty.. isiel hrat. je DJ a zabudol ze ich dal do igelitky ale ako sa dostala do spalne netusim. a mm ze ci neviem kde ich ma.. tak som vstavala z postele a drzala bambule a hovorim, treba najst tatinkovi boty. tak pomozte. a cuduj sa svete hned som zamierila na to spravne miesto :grinning: :grinning: nahoda aaaale veeelmi milaaa. :grinning:
20. okt 2012 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jomini k dr. stenovej, mam uplne to iste, len zacinam s vyssou davkou az 300 IU, lebo minule som slabo reagovala, teda pomaly rastli na zaciatku a potom mi to dvihali az na 375 :pensive: ty ten gonal budes brat kolko dni?
21. okt 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica tak drzim palce.... Setri sa teraz, nechaj sa obskakovat ...
21. okt 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrustik10 Ďakujem moja....no snažím sa. :wink: ...akurát som sa objedla priateľ robil halušky...ak to pôjde takto ďalej tak o chvíľku neprejdem ani cez dvere..... :grinning:
21. okt 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska ahoj... No tak to som urcite nebola ja :slight_smile:, pretoze ja som prisla okolo 8.10 a postavila som sa do radu na krv... A ziadna blondata hlava uz vtedy nevysla...mi tak napadlo- ved vy budete mat rysave babo, uz to inak nevidim :slight_smile:)....dnes som bola opat na kontrole a prave som sa dozvedela, ze uz picham pregnyl a v utorok opu...tak som velmi zvedava...a dnes som uz na kontrole nebola taka zostresovana, tak som si vsimla, ze aha ho, nado mnou telka a na nej obraz z utz, s tak som videla na kazdej strane 4 folikuly, tak snad sa nieco podari odobrat...Drzim palce pri pichani, pamataj na to, ze treba pichat di vyschnutej pokozky a pomaly a budem ss tesit na tvoje updaty... :slight_smile:
21. okt 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrustik10 tak moja aj ja držím palce aby to v utorok dobre dopadlo..... :slight_smile: ...držkaj sa.... :wink:
21. okt 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica klud, nohy v teple a tazky salam.... Hlavne nech to vyjde, ostatne je nepodstatne
21. okt 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 budem ho brat cca 10 dni, no mam len slabsi gonal 0,75 ..tak uvidime ako mi nastavia davku
21. okt 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa a ako vlastne prebieha ET? tak mm je DJ? tiez mame jedneho v rodine,doma celkom zabava ze? :wink:
21. okt 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chrustik10 neviem moja ake bude babo lebo moj manzel by mal byt v lete podla tabulky cerveny ako rak a je cierny ako cernoch..... on ma lepsi pigment ako ja tmavovlasa....no ale stale mi to vrta v hlave lebo mi sme tam este 8:10 boli urcite....no a videla som tam 2 kucerave baby len to je tazko ja som potom este aj v mcdonalde pozerala po kuceravej babe :grinning: :grinning: :grinning: moj sa uz so mna smial .....takze mala si ja telku? no aj mne by stacila taka uroda!!aspon to budes mat uz za sebou....ja sa zacinam toho odberu akosi bat!! a ak dobre pocitam tak ti to vyslo na 14dc....a das si aj PK? no vcera mi mm pichol prvy puregon a fraxik a z fraxika mam modrinu ale to je teraz IN :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska neboj, ryšavé je pekné, ja mám krsiatko ryšavé a veru mnohé by chceli jej farbu vlasov.....cca o 8.10 som stála poctivo v rade, a kukala som dookola, či neuvidím bielu hlavu, lenže som žiadnu nevidela....podľa mňa sme sa akurát minuli....hej, dnes to bol s telkou a videla som ako merala folikuly, takže po piatku som spokojnejšia, lebo viem, že výraz "nie je ich veľa" znamená 8 :grinning: ...PK si dám, ak bude voľný embryoskop....a áno, vyšlo to na 14 DC, celkom skoro a presne tak, ako by to bolo aj v prirodzenom cykle...puregon je pero, to zvládneš aj sama :wink: ...pekne pichaj a prajem minimum modrín a pekné vajíčka
21. okt 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska a prečo sa bojíš víkendu?,my s mm sme sa na víkendové návštevy tešili,aspon bol pokoj v Blave aj v centre :grinning:
21. okt 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá v GF,keď nám vracajú peniaze za injekcie ,je to suma celkovej ceny alebo za doplatok?
21. okt 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je zaujímavá téma annamary. Aj mňa by to zaujímalo. Informujú o tom v GF? Lebo tie injekcie sú naozaj predrahé. Ako sa vôbec postupuje, aby mi tie peniaze boli vrátené? Mám si nechať bloček keď kupujem injekcie?
21. okt 2012 o 19:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cavte pipiny, dlhsie som tu nebola, tak este stale cakame na schvalenie ziadosti, je to uz vyse 5 tt tak neviem, zacinam byt trocha nervozna z toho, kolko ste cakali vy? A inak vsetkym drzkam velmi palce aby to vyslo...
21. okt 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagmar25 no ja som cakala 2 mesiace, lebo boli prazdniny...tusim to trva 4-6 tyzdnov. ale z centra volaju neskor ako ju dostanu. moja vlastna skusenost, volala som si do vszp a oni ze uz v utorok poslali faxom potvrdenu ziadost.ze im to GF aj potvrdilo a mne z GF volali az v piatok, .. vo stvrtok som uz mala zajednany termin. tak v piatok iba konstatovala, ze termin uz mam a ze ziadost je schvalena.... tak skus si zavolat do poistovne v akom je to stadiu....
21. okt 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 nikdy som nezistovala, vzdy ich predavam kockam ktore to potrebuju tu... mam nemam lieky na ivf....
21. okt 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska bola si uz na iui? tak isto. len musis ostat u nich takych 20-30 min. lezat...
21. okt 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagmar25 ahoj, mne to trvalo 5 tyzdnov a volali mi z centra
21. okt 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagmar25 ahoj, ja som teraz cakala dva mesiace, ziadost sme podavali 15.8. , z GF mi volali minuly tyzden a povedali, ze ziadost bola schvalena 12.9. ..
22. okt 2012 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda_32 ja som ich už vracala dvakrát,respektíve manžel ,ale nevšimla som si vtedy či to bolo z celej ceny alebo z doplatku.Prišiel len za vrchnou sestrou,spýtal sa či berú injekcie späť a ona nám dala za ne peniažky,raz to bolo 50eur,raz 80eur.Možno,ked pôjdeme najbližšie do BA sa tam stavíme a spýtame.
22. okt 2012 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok