Platba za umelé oplodnenie
24. feb 2015
ahojte, zaujímalo by ma, ako sa platí za UO. Myslím tým, kedy sa platí za lieky a kedy za IVF a celkovo, aký je vlastne postup?
Ďakujem.
ahojte, zaujímalo by ma, ako sa platí za UO. Myslím tým, kedy sa platí za lieky a kedy za IVF a celkovo, aký je vlastne postup?
Ďakujem.
Za lieky platis v lekarni....pokial sa dobre pamatam, ostatne zaplatis potom, podla toho kolko vajicok ti vezmu, kolko prezije, kolko si nechas zmrazit, a tak...je tam vela moznosti...oni ti vsetko postupne povedia.