Po KET - kedy ste si robili tehotenský test?

gabika2601
21. jan 2019

Ahojte chcela by som vediet kedy ste si po Ket robili tehotensky test a kedy uz ukatmzalo ze je pozitivny 🙂 ake mate skúsenosti aby sme si to tu tak zhrnuli 🙂 Dakujem za príspevky

melinnda
21. jan 2019

@gabika2601 ahoj. Ja som si robila test na 8 den a bola tam uplne skoro neviditelna ciarka. Na 10 den som si robila dalsi a bola tam uz trosku viac viditelna. Ale na 10 den mi brali aj krv a ta to uz aj potvrdila ze mam zvysene hcg a ze som tehotna.

misscelaneous
21. jan 2019

Ja som bola vo stvrtok na KET a dnes je test este negativny. Strasne skoro testujem, viem. Je tu este jedna takato tema z r.2012, prave nou prechadzam a pisu baby, ze niektorym ukazalo silnejsieho ducha uz 5 den po KEt a niektorym neskor. Jedna holka pisala ze 3 den po Ket mala ciarku, no vraj sa jej muselo zahniezdit hned v den vkladu.

melinnda
21. jan 2019

@misscelaneous podla mna je to velmi skoro na 3ti den ze by ciarka ukazala. Mne sa uhniezdilo na ten 5-6den ako dr povedal, lebo som mala chvilkove silne bolesti krizov a krvacala som pritom. A potom som sla aj na krv s tym ze to nevyslo lebo zase v to rano na 10ty den som zase zakrvacal este viac. A vysledok bol nakoniec taky ze sa to podarilo. Ono je to u kazdej zeny uplne ine neda sa porovnavat. Aj ked ja som kazdy den tiez citala vsetky diskusie.

gabika2601
autor
21. jan 2019

@melinnda fuha tak to si mala zrejme narocne. No super ze sa podarilo 🙂 a aku hodnotu si mala hcg na 10den?

melinnda
22. jan 2019

@gabika2601 no dost . Do konca 3mesiaca som spinila. Tak som trpla cely cas. Hcg som mala velmi nizke myslim ze len dakych 39 a velmi pomaly sa zvysovalo. Za kazdym mi dr vravel ze sme este nevyhrali. Ale nastastie to dobre dopadlo a o par tyzdnov ma uz caka porod. 😊😣 a ja ti drzim paste nech za par dni najdes aj ty na teste pekne dve ciarky ☺

stela01
22. jan 2019

@gabika2601 ahoj 1 x som si robila 5D po KET a pozitívny 😉
A teraz 7 D po KET a pozitívny .

ingelika78
22. jan 2019

7 den po KET pozitivny test

kikuska9935
22. jan 2019

5 DPO a pekne 2 ciarky 😊

gabika2601
autor
23. jan 2019

@kikuska9935 @ingelika78 @stela01 super tak dost skoro uz ukazuje test nie? A vkladali Vam kolko dnove bunkove? 🙂 ak sa mozem opytat aku vysoku ste mali sliznicu lebo vraj ani vysoka neni dobra ani nizka... :/

stela01
23. jan 2019

@gabika2601 mne blastocystu tj 5 dni po oplodnení mám pocit .

ingelika78
23. jan 2019

@gabika2601 5 dnovu blastocystu (tie maju niekolko sto buniek)

kikuska9935
23. jan 2019

@gabika2601 1 blastocystu a 1 hatch.blastocystu

gabika2601
autor
1. feb 2019

@stela01 @ingelika78 @stela01 a neviete kolko asi mm sliznicu ste mali. Ja som dnes bola a mala som len 5 mm :/

iorika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stela01
3. feb 2019

@gabika2601 uff ja neviem ale 5mm Je málo . Aj ja som mala nízku a nasadil mi 4 x denne estrimax .

misscelaneous
3. feb 2019

@melinnda ahoj. Precitala som si o tvojom nizkom HCG. Mozem sa spytat, ako ti stupalo. Ja mam totizto 14dpt 28,74. Nekazali vysadit lieky a do telefonu povedali: Ak nebudete silno krvacat, pridite na kontrolny test pondelok. Ja vobec nekrvacam, nespinim, testy strasne pomalilinky silneju, skoro to nie je vidno. Trosicku mi byva zle, sem tam sa mi akoby naleju prsia. Pri dcerke, ktoru mam ale prirodzene, vyzerali moje testy rovnako slabo priblizne v tom istom case okolo 5tt. Stale sa dezim trosku nadeje. Pobolievaju ma krize, sem tam ma pichne vpravo, vlavo, dnes aj zdola, no nic extremne, inak ma brucho vobec neboli. Minuly tyzden ako na MS no to preslo. Prepac za dlhy koment, hladam kusok nadeje kde sa da :( a samozrejme sa velmi tesim ze tebe to vyslo 🙂

frl
7. feb 2019

Takze keď som 9. deň nemala čiarku môže to ešte byt? Bojím sa testnut aj keď je to už teraz 11. Je to KET druhý krát a v mestskú ostáva už len jedno. Jednu vec nerobím - nestriekam to lenzetto vždy s hodinovou presnosťou len približne a ten utrogedtan už úplne približne... dufam že to nevadí v prívalovým letáku som o tom nič nenašla a lekár, ani sestričky nič nezdôrazňovali

frl
7. feb 2019

@melinnda pocui robila si si as domáci test? Ukázalo ti tam niečo?

stela01
7. feb 2019

@frl nemusí to nič znamenať ...... držím palce .

gabika2601
autor
11. feb 2019

@frl ajoj tak ako ? Bola si na krv?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre