Po koľkých pokusoch ste mali úspešné mimotelové oplodnenie?

misel13
20. mar 2014

Ahojte snažilky, chcem sa spytat hlavne tych, ktore ste absolvovali viac krat IVF, na kolky pokus sa vam podarilo otehotniet ? My sme absolvovali 3 x IVF a 1 x KET ale vzdy neuspesne, nikdy sme nemali pozitivny test. Manzel ma zly spermiogram, ja som podla lekarov zdrava. Dakujem vsetkym velmi pekne za prispevky.

mayama
21. mar 2014

Ahoj ja mam prve 1IVF uspešne, aspon to teh. test stale potvrdzuje, ešte mi treba ist na krv aby to potvrdili. I ja som zdrava, manžel mal len 0,5%dobrych morfologickych spermii. Ak si ty zdrava, vždy je šanca.

magdus999
21. mar 2014

Ahoj, ja mám za sebou 5 vkladov z jedného IVF a nič....teda posledné bolo mimomaternicové. Nik nechápe, sme obaja úplne zdraví.

iveta36
21. mar 2014

Ahoj, ja 4 vklady z jedného IVF. Neúspešne. O ďalšom IVF neuvažujem,mám jedno 15 ročné chlapča, bude si musieť v živote vystačiť. :( 🙂

sarda17
21. mar 2014

Ahoj, nám vo februári vyšlo prvé IVF. Nemali sme žiadne embryjká na zmrazenie, ale našťastie zadaril sa ET, dúfam, že to dotiahneme do šťastného konca 🙂

janyc
22. mar 2014

Ahoj, nám sa podaril 2 vklad, ET nic, prvé KET ano, tiez dúfame že to dotiehneme do víťazného konca 😉 držím palce aj na nohách 😉

zuzina1881
22. mar 2014

Ahojte, ja po prvom IVF ET neuspesny, cakam na vysledky KET! O 5dni dam vediet 🙂

zjuzi
24. mar 2014

Ahojte mne doma buvaju dvojrocne dvojicky chalani.Tiez som si uzila svoje.Prvy ET mi vysiel v pohode no na 14 den som potratila a tak som musela zacat od zaciatku lebo mi neostalo nic na mrazenie no na ten druhy raz to vyslo a stoji to za to.Vsetkym drzim palce nech to vyde je to super.Hlavne treba verit a ono to pojde

anika142
24. mar 2014

ahoj, mne to vyslo na 6ty pokus s 3tim IVF. Pred tym 2x IVF + 3 KET. Teraz mam 5,5 mesacnu dcerku. Stoji to za to, treba verit a nevzdavat sa. Este mam odlozene 3 embrya v mrazaciku.

jenna333
28. okt 2018

@iveta36 ja som barom podobne, tiež mám syna, ale súrodenec sa nedarí, mám nízke amh, manžel malo spermií, práve stimulujem, uvidíme, čo z toho bude🙂

jenna333
28. okt 2018

@anika142 ako dlho ti trvalo to celé absolvovať?

brita
28. okt 2018

Ahoj,nam až na 9.pokus v rámci 10.rokov snazenia a teraz majú krpci už 6 rokov a akurát sú prváci.Drzim palceky.❤️

jenna333
28. okt 2018

@jenna333 zatiaľ tri týždne, amh 0.26, len dva folikuly, zajtra idem na ďalší usg, ale o dieťa sa snažíme už 8 rokov☹

danka8881
14. sep 2019

Ahojte..viem ze je to tu starsieho data ale snad sa tu niekdo este najde .. Ja mam za sebou 1 IVF a 2 vklad a mala som PK a aj slebe OHHS.Prvy pokus nevysiel,davali sme 1 len.A teraz sme boli v utorok 10.11. na druhe KET a dali sme vlozit dve embrya.Beriem lenzeto a progesteron.Pri prvom pokuse som nemala ziadne priznaky ale teraz byvam obcas malatna,toci sa mi hlava a obcas mam taky tlak v podbrusku.Je to len 4 den po vlozeni a mam strach ci to vide... mali ste podobne priznaky ? Dakujem

jenna333
14. sep 2019

@danka8881 Ja ti môžem len držať prsty, nech ti to vyjde. Mne dva pokusy nevyšli, tak som to nechala tak, keďže diagnóza bola dosť krutá. Ale ja jedného syna mám a momentálne už ďalšie dieťa nemám s kým mať☹

efran
19. nov 2019

@danka8881 Ahoj akurát čítam tvoj príspevok. Ako si dopadla? Ja som mala Vklad 1 blastocystu a na 10.den krv pozitívna, test negatívny. 6iadne príznaky. Po 3 dnoch sme krvny opakovali a bohužiaľ už bol negatívny, Ešte mám 2 mrazáčikov, tak tiež rozmýslam, že na další cyklus i ich dám vložiť naraz.