Pobolievanie podbruška po IUI

7. nov 2021

Ahoj,
Mali ste par hodin po zakroku IUI pobolievanie podbruska? Bolest mam akoby predmenstruacnu, cim to je sposobene? Netrva stala, ale parkrat do dna, uz treti den.

karhu
7. nov 2021

mozno uhniezdovanie

autor
7. nov 2021

@karhu ale asi sa neuhniezduje od dnw IUI, to by bolo nejako rychlo.

marinecka95
7. nov 2021

Ahoj, môžem sa opýtať - trošku odveci. Absolvovala si IUi - predtým si bola nejako hormonálne stimulovaná ?

autor
7. nov 2021

@marinecka95 ahoj, hormony nie, pretoze mam ovu pravidelnu, pichla som si len ovitrelle a o 2 dni som isla na iui

marinecka95
7. nov 2021

Aha, ďakujem.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marinecka95
7. nov 2021

Ešte sa môžem opýtať - odporúčali Vám mať styk v deň IUi? Teda po IUi? V každom centre dávajú rozlišné odporúčania 😉

janulka2805
7. nov 2021

Ja som minulý rok v júli absolvovala IUI a taktiež som mala po zákroku bolesť v podbrušku..... Neviem konkrétne prečo, ale bolelo 😊

autor
7. nov 2021

@marinecka95 mne nevravraveli nic, ale v takom pouceni co mi dali je napisane, ze sa odporuca mat sex na nasledujuci den, tak sme tak aj urobili.

autor
7. nov 2021

@janulka2805 a podarilo sa vam to iui vtedy? 🙂

autor
7. nov 2021

@bambulienka25 dakujem za info 🙂

janulka2805
7. nov 2021

Áno, dokonca na prvýkrát 😇 Dnes mam doma 7 mesačne dvojičky 😊😊

darling111
7. nov 2021

Presne toto teraz riešim aj jaaa 😅
V stredu 3.11. Som si na obed pichla Ovitrelle, vo štvrtok 4.11. Na obed inseminacia. Odvtedy nonstop cítim podbruško. Akože nie je to taka bolesť ako na krámy, dá sa to vydržať len to ze to trvá vkuse bez prestávky. Od piatka si dávam do pošvy 2x2 tbl Utrogestan, a cez ústa Estrofem. Nemôže byť ra bolesť od Ovitrelle a teraz už aj od tabletiek? Mala ste to niektorá?

mmatkam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mmatkam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre