Pocity po KET

viki_00
29. apr 2023

Baby mali ste už hneď na druhý deň po KET príznaky ako keby ste mali dostať menstruaciu, občas ma pichne v podbrušku a dnes som mala dlhé hodiny takú bolesť ako keď prichádza menštruscia, cítim vaječníky, ťahavý pocit podbruchu už od vkladu. Snad je to dobre, mala ste niektorá podobne skúsenosti? Embryo máme 5 dňové kvalitové 5AA 🙂)

zojanka
30. apr 2023

@viki_00 Držím palce 🍀 Tie rôzne ťahaniana a pichania to je z liekov ktoré berieš. Všetko je dole viac prekrvené, citlivejšie, je to normálne.

viki_00
autor
30. apr 2023

@zojanka mne bolo povedané že to pichanie a ako keby “menštruačné kŕče” sú aj náznak uhniezdnovania. Tak neviem

zojanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marinecka95
30. apr 2023

Ahoj, nechcem Ťa sklamať ani ti nič nahovárať. Ale takéto pocity naozaj nie sú zárukou toho, že sa bábo uhniezďuje.
KET som absolvobala 2x a ani raz takéto pocity, ťažko povedať či tie pocity sú uhniezďovanie alebo pôsobenie liekov atď ako píše @zojanka.
A odporúčam - nesledovať sa 😉

efka000
1. máj 2023

@viki_00 Ahoj mna od vkladu skoro vkuse boli podbrusko a to som v 11t. 😊. Podla mna sa to uhniezdilo keď ma raz v noci nenormálne pichli v podbrusku ( bolesť trvala par minut). Cize verim ze aj u teba to vyšlo aj ked nemuselo ale je dovolezite mat nádej a byt pozitívne naladená .

viki_00
autor
1. máj 2023

@efka000 ja si tiež myslím že to pichanie je uhniezdovanie aj keď nemusi, lebo je to veľmi rôzne niekto nemal žiadne bolesti a podarilo sa a pod. Len nemyslím si že je to z liekov keďže lieky beriem vkuse tie iste už od začiatku MS od 11.4. Beriem dosť veľké dávky liekov a nikdy som nemala z nič takéto vedľajšej účinky takze pevne verím že je to uhniezdovanie. Uvidím vyskúšam testovať v stredu čo bude 5 deň po vklade

pauli_nama
12. júl 2023

Dievčatá tak čo nakoniec znamenalo u vás to pichanie?

efka000
13. júl 2023

@pauli_nama U mna to znamenalo zahnezdrnie . Podarilo sa mam to 😊 Som 5 mesiaci 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre